Jump to content

ostatní Koniec 21.12.2012


Randley

Recommended Posts

Tak čo? Veríte na koniec sveta? Dočítal som sa že bude 4 dni tma ani hviezdy v noci nebudu, nebude elektrina atd. Malo by zomrieť 10% obyvateľstva na celej zemi. Bolo to už aj v TV, novinách a sú toho plné web stránky. Bol by som rád keby ste napísali svoj názor. Viem už malo byť toľko koncov sveta že to neviem ani spočítať :d. Ale toto potvrdila aj NASA, a nieje to ani taký koniec sveta.. Je to len tma 4 dni.

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne som kresťan a verím v Boha a Ježiša Krista. Nikto nevie kedy bude koniec sveta, nikto nevie presný dátum, ba možno ani Boh. Ľudia na tejto Zemi vedú Zem samú ku koncu. O pár rokov nebudú suroviny, všetko sa vyčerpá a ak ľudia naďalej budú ničiť svoje prostredie, je veľká šanca ze ľudstvo zanikne.

 

Nemyslím si že zanikne celý svet, ale že sa ľudia pomaly a pomaly zničia sami. Veď sa pozrite okolo, teraz je každému jedno ako vyzerý prostredie okolo neho, a keď už bude neskoro tak mu to jedno nebude. Človek bude za svoje činy pykať.

 

Boh stvoril Zem aby bol človek štastný, a nie preto aby ju zničil.

 

Takže podľa mňa Koniec Sveta nebude, ľudia sami si svoj Svet ničia.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Konec světa nebude, to vím na 100%, nevěřím těm žvástům. Navíc, pokud si myslíte že všechno na zemi ubývá, tak máte pravdu, ale opravdový minimum. Lidé svoje technologie stále zlepšují, a věřím tomu, že jednou někdo najde nevyčerpatelný zdroj paliva. Spíš bych se bál mimozemskýho života něž o náš :o))

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne som kresťan a verím v Boha a Ježiša Krista. Nikto nevie kedy bude koniec sveta, nikto nevie presný dátum, ba možno ani Boh. Ľudia na tejto Zemi vedú Zem samú ku koncu. O pár rokov nebudú suroviny, všetko sa vyčerpá a ak ľudia naďalej budú ničiť svoje prostredie, je veľká šanca ze ľudstvo zanikne.

 

Nemyslím si že zanikne celý svet, ale že sa ľudia pomaly a pomaly zničia sami. Veď sa pozrite okolo, teraz je každému jedno ako vyzerý prostredie okolo neho, a keď už bude neskoro tak mu to jedno nebude. Človek bude za svoje činy pykať.

 

Boh stvoril Zem aby bol človek štastný, a nie preto aby ju zničil.

 

Takže podľa mňa Koniec Sveta nebude, ľudia sami si svoj Svet ničia.

 

Ako keby som to chcel ja napisat :d

Link to comment
Share on other sites

@Gamelaster: ;)

 

@Mort: Tiež by som bol rád keby vynašli nevyčerpatelný zdroj alebo nejaké palivo, aby sa nahradil Benzín a Nafta.

 

@Tommy: Myslím že Mimozemské bytosti existujú, ale kto vie, je to len môj názor.

Link to comment
Share on other sites

Norhy , presne tak ;) ....Podla mňa je celý ten koniec sveta len biznis , usporiadavaju sa nejake akcie ako čakanie na konciec sveta . Niekde si od zúčastnených aj vypýttajú peniaze a potom nebude a oni sa na tom pekne nabalia ....

Link to comment
Share on other sites

Ty 4 dny temnoty mi pripadaji jako zatim dosud nepravdepodobnejsi teorie, protoze by se mohlo klidne stat ze Zeme by se vychylyla ze sve osy mimo vsechny energie. Otazka je jestli by nezmizel i kyslik a gravitace...

A jestli ma umrit 700k lidi tak to je docela dost :o Co kdyz to budu ja ! :d

Moje ucitelka Cj je takova nabozenky zalozena a vypravela nam o tom ze kdyz se to stane tak se nemame ceho bat. Ze to bude nejake nove poznani ci co. Ze budeme najednou nejaci nadprirozeni nebo co to rikala :d

Jako moc tomu neverim ale bylo by to urcite zajimave kdyby se to stalo

Link to comment
Share on other sites

Tommy, aj ja by som sa rád zoznámil s mimozemštanmi ale čo keď budú agresivný a budú po nás strielať laserovými zbraňami alebo upgradeovaným minigunom?

 

47380_367079713385526_302854459_n.png

 

Mimochodom mimozenstania co sa dorozumievaju telepaticky maju pravdepodobne tak rozvinuty mozog ze ovladaju jak telepatiu tak aj psychokynetiku tak nevidim jediny dovod aby na teba strielali, jednoducho ti psychokyneticky roztrhnu nejaku tepnu v mozgu a sposobia ti infarkt...

Link to comment
Share on other sites

Uznávam, že toto je doposiaľ najpravdepodobnejšia teória. Ale neverím to, pretože malo byť už niekoľko "koncov" sveta a nič sa doposiaľ nestalo. Čítal som dokonca, že koniec sveta nemal byť tento rok, ale v roku 1912. Mayovia sa zmýlili o jednu čiarku :d. Takže, nebojím sa...

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Konec světa :d

 

Přijde panáček z Mária a ukáže ti Game Over a nabídne ti restart hry :d

Upravené znění :d

 

Přiběhne zelený mužíček z kosmu a řekne ti "Game Over" a naše Slunce bouchne. :d

Link to comment
Share on other sites

Uznávam, že toto je doposiaľ najpravdepodobnejšia teória. Ale neverím to, pretože malo byť už niekoľko "koncov" sveta a nič sa doposiaľ nestalo. Čítal som dokonca, že koniec sveta nemal byť tento rok, ale v roku 1912. Mayovia sa zmýlili o jednu čiarku :d. Takže, nebojím sa...

 

Keby si vedel podrobne ako funguje maysky kalendar tak by si pochopil ze keby sa pomylili tak by nefungoval spravne a nevedeli by predpovedat zatmenia slnka, mesiaca, konjunkcie s roznymi planetami atd.

Link to comment
Share on other sites

V konec světa nevěřím, je to jen zmedializované!!! Informaci že se něco významného stane si média přetransformovali na to že bude konec světa, aby na tom více narejžovali nic víc. Takže asi tak a ano myslím si že se něco stane, ale konec světa to rozhodně nebude! BTW: Přidej sem anketu pls :d

Link to comment
Share on other sites

ja nevěřim ničemu jsou to jen pouhé teorie ale kdyby byly 4 dny temna tak asi zešílíte protože nebude vidět naprosto slepej a zavislací na netu a pc zešílí taky nebudou moc hrát :d tak nevim co bych dělal :d

Link to comment
Share on other sites

Ty 4 dny temnoty mi pripadaji jako zatim dosud nepravdepodobnejsi teorie, protoze by se mohlo klidne stat ze Zeme by se vychylyla ze sve osy mimo vsechny energie. Otazka je jestli by nezmizel i kyslik a gravitace...

A jestli ma umrit 700k lidi tak to je docela dost :o Co kdyz to budu ja ! :d

Moje ucitelka Cj je takova nabozenky zalozena a vypravela nam o tom ze kdyz se to stane tak se nemame ceho bat. Ze to bude nejake nove poznani ci co. Ze budeme najednou nejaci nadprirozeni nebo co to rikala :d

Jako moc tomu neverim ale bylo by to urcite zajimave kdyby se to stalo

 

7 000 000 ludí, nie 700 000 :)

Link to comment
Share on other sites

Jaký konec světa ? :d Má být jen 4 dny tma žádný konec světa. Mimochodem ja tomu neverim, v te zprave je zretelne videt ze to psali nejaky duchovni volove a vsadim svy boty ze se nic nestane. Je to jen dalsi z tech radoby pravdivych katastrofickych zprav. Tim spise jen propaguji nabozenstvi.

Link to comment
Share on other sites

To bych si nemyslel (že se spletly v překladu) :d Ale sakra to chtějí aby Mayský kalendář pokračoval donekonečna ? :d Nebo co čekaly ? Kdyby skončily číslem třeba 20500 tak všichni budou říkat že konec světa bude v roce 20500.... Můj kalendář doma končí v prosinci a taky to nepokládám za konec světa :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...