Jump to content

gamemode Mont Blanc 1.3


H{3}nr{1}

Recommended Posts

Čaute :d

 

Dělám na modu ve kterém půjde o něco jako najít ztracený poklad ale nebudu to říkat je to překvápko

 

Ale můžete se tešit až na 150 písniček přes dialog-Pokud tam chcete svojí oblíbenou písničku napište mi do zpráv

Nadále v modě bude už asi všem známý Lettherface-Moc nevím jak na to pokud někdo pomůže zveřejním ho v modu

On-Line radia se budou snad taky líbit.

Také se můžete těšit na CarSystem a HouseSystem mám už jeden dům který bude dokonce za 700 000 000$$$

Pokud možno i plně funkční TaxiSystem bez řidiče [Pokud máte zájem vědět jak na to tak pište na skype:sebek2161]

A jak jsem říkal o tom pokladu tak hádejte Mont Blanc nejvišší hora Evropy (Né rádia !) ale podle názvu si asi domyslíte kde bude nápověda

---------------------------------------------

Ale vše má háček

V modu je jedna jediná hydra a to v úplně novém městě uprostřed océnu do kterého bude zavedený tunel [Toto bude až ve verzi 1.4]

Dále v 1.3 budou warpy

Admin System

Speciální vězení

Dále nevím co ještě do modu dám ale předpokládám že mod bude mít alespon 40 000ř.

 

To je zatím vše tak zatím hoj

 

Henryášek :wave:

Link to comment
Share on other sites

Abych řekl pravdu, mě se to moc nezdá.. :)

Jako asi takhle, daj IP, kde to budeš zkoušet ( Prosím :) ) a podíváme se :p

Ale jinak, podle popisu nic moc... :) ( Neuraz se )

No, něco tomu chybí.. :)

 

Ale nadruhou stranu, konečně něco novýho !

Takže

 

Popis: 6/10 ( 4body za Originalitu; 2body za konkrétní věci :) )

 

Ale, makej nadále ! :)

 

 

EDIT:

ale předpokládám že mod bude mít alespon 40 000ř.

Vtípek ? :o Uvědomil jsem si to až teď... 40 000 ? :o Nechápu, proč většině pawnerů záleží na tom, kolik bude mít Mód řádků... (facepalm)

RZE má cca 25k - 35k a je tam toho 3 prdele...

Link to comment
Share on other sites

Hej mě zaleží na řádcích a proč? Prostě nemám rád mody kde je toho málo :)

 

Rohlikar mám zatím 3k řádku IP:81.0.217.177:37648

Dneska začnu s mapou aby tam byly nějaká auta :d

Link to comment
Share on other sites

Skús odpočítať riadky ktoré patria mape a potom povedz koľko ich tam je, aj keď fakt netuším načo sa predbiehate ktorý gm má koľko riadkov, ja si urobím generátor náhodných slov z čísel a písmen a na každý radok napíšem 1 možnú kombináciu. Bude to mať síce xy riadkov ale aj tak to bude na ho*no

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

z popisu se máme těšit na to že si budeme poslouchat radio v drahých domech kde si budeme peníze cucat z prstu, a kdyby se to chtělo zlepšit tak ti máme napsat a v podstatě udělat mod za tebe

Link to comment
Share on other sites

Tak som si tú IP dal do SA:MP a keby som bol len normálny hráč, ktorý tento server hľadal cez rozhranie SA:MP (hádam rozumiete), tak by ma hneď názov odradil, ani by som sa nepozeral na mod. Zmeň ten názov na niečo ako...

[CZ/SK] Mont Blanc 1.3

Pod názvom Mega Parba si totiž každý spomenie na ukradnutý RZE 7.4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...