Jump to content

video Vlog 1 - Info, Nové Stránky, Soutěž A Neophyte


Ingnition

Recommended Posts

Natočil jsem svůj první VLOG s takovými základními informacemi, které jsem chtěl sdělit. Vím, že kvalita obrazu není dobrá,

neboť to natáčím telefonem který sice HD má, ale jen za dobře osvětlených podmínek... Snad to do příště ještě vylepším...

Kritizujte, hodnoťte, smějte se... jak chcete :d Ale nějak začít musím.

 

nove_logo.png

moucha_reklama.pngLétajícíMoucha.cz: VLOG 1 - Info, nové stránky, soutěž a nEophyte - http://www.letajicim...tez-a-neophyte/

Nyní i článek na

LétajícíMoucha.cz

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pěkné video ;)

 

Jen se chci zeptat, jak ti tam dole vyjíždějí ty popisky (Natočeno 5. listo.......), máš na to nějaký SW kde se to dá nějak jednoduše "naklikat" , nebo k tomu používáš klasickou střižnu jako Sony Vegas, Pinacle atp ?

Link to comment
Share on other sites

hezky vlog podporuju +1

Děkuji moc! :)

 

pekne , pekne ...

Díky ;)

 

Pěkné video ;)

 

Jen se chci zeptat, jak ti tam dole vyjíždějí ty popisky (Natočeno 5. listo.......), máš na to nějaký SW kde se to dá nějak jednoduše "naklikat" , nebo k tomu používáš klasickou střižnu jako Sony Vegas, Pinacle atp ?

Taky děkuji :) Ne, opravdu na to SW nemám :d Něco jsem udělal v Photoshopu, něco ve Vegasu kde jsem to i sestříhal...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...