Jump to content

návrh Přehlednější Sekce Help


Recommended Posts

Zdravím,

mám návrh ohledně sekce help. Jak víte, tak při vyřešení helpu, se topic zamkne. Ovšem pořád zůstane v té sekci.

Můj návrh zní, aby se vyřešené helpy přesouvali někam jinam. Mohla by se nato vytvořít nějaké kategorie, kam by se přesouvaly vyřešené helpy.

 

Má to hned několik výhod:

 

1) Pokud uživatel hledá, zda jeho problém už někdo nevyřešil, dá si hledání přesně v té sekci, a nebude se mu do toho plést hromada nevyřešených (starých) helpů.

2) Ti kteří odpovídají na helpy budou mít lepší přehled o tom, jaké ješte nejsou vyřešené.

3) Odpoví se na více helpů, protože, jakmile se help dostane z první stránky dozadu, je šance na odpovězení mizivá.

 

Pro přehlednost, bych tam přesunul všechny staré helpy, ješte z dob kdy se vyřešené nezamykaly.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Já si myslím, že staré neodpovězené helpy už nikdo číst nebude a ani snad nikdo nečeká na dořešení. Lepší je si založit nový. A ti, co si založili help jenže pořád to není vyřešené, mohou použít tlačítko oživit téma. Další věc je ta, že uzamknuté helpy jsou poznačené jinak než odemknuté.

 

Pokud se někdo nedočkal odpovědi, stačí to oživit.

A pochybuji, že někdo hledá přes seznam témat. já bych sázel do vyhledávání.

 

Doplňek

Založ prosím anketu.

Link to comment
Share on other sites

Na tu anketu jsem zapomel, bohuzel zmizelo tlacitko upravit, abych ji tam pridal.

 

Vim ze jsou zamknute temata jinak oznacene, ale mne osobne by to vyhovalo, kdyby to bylo oddelene.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...