Jump to content

hledám Mmhost.eu


Mafines

Recommended Posts

Jak zde bylo řečeno, pokud nemáš dostatečné zkušenosti a nebo finance na zabezpečení systému, tak být tebou přestanu. Jelikož podle zákona by tě zákazník mohl žalovat, za poškození a zveřejnění osobních údajů, pokud by je ten kdo se tam naboural zveřejnil. Což nikdo z nás neví, jelikož to mohl uveřejnit někde jinde než zde.

 

Být tebou si dám pozor na to, aby než začneš řešit činy jiných, tak si nejdříve zametl před vlastním prahem.

Také by se totiž mohlo stát, že to dáš na policii, že ti někdo hacknul tvůj super hosting a jeho kámoši co tam byly registrovaní a pomáhali hledat díry, tak na tebe podají trestné oznámení za to, že mají podezření, že jejich osobní údaje byly uveřejněny právě kvůli tvému zabezpečení.

 

Jinak jen tak na okraj, máš licenci pro poskytování teamspeak 3 serverů?

Já jen, že tě na seznamu nevidím..

http://hosting.teamspeakusa.com/

Link to comment
Share on other sites

Podľa môjho názoru ten takzvaný "hacker" spravil chybu. Takú, že tú chybu ktorú objavil zneužil k vymazaniu tých dát. Keby jednoducho túto chybu oznámil majiteľovi, aby ju mohol opraviť, bol by to naozajstný hacker. Takto šlo len o čin so zlým úmyslom a na toto fórum prišiel len aby sa pochválil tým, že majiteľ hostingu je neschopný a aký je on pán že sa mu tam dostal. Mimichodom myslím že to vyššie bolo vyhrážanie, a za to by vás mohol zažalovať aj on. Takže pozor na takéto veci.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Podľa môjho názoru ten takzvaný "hacker" spravil chybu. Takú, že tú chybu ktorú objavil zneužil k vymazaniu tých dát. Keby jednoducho túto chybu oznámil majiteľovi, aby ju mohol opraviť, bol by to naozajstný hacker. Takto šlo len o čin so zlým úmyslom a na toto fórum prišiel len aby sa pochválil tým, že majiteľ hostingu je neschopný a aký je on pán že sa mu tam dostal. Mimichodom myslím že to vyššie bolo vyhrážanie, a za to by vás mohol zažalovať aj on. Takže pozor na takéto veci.

 

Ten, kdo provozuje hosting nemá spolehat na to, že mu někdo na talířku pod nos pěkně přinese seznam děr zadarmo. Má investovat do bezpečného software.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Na začiatok sa z toho čo písal admin musím zasmiať hahaháááá nech ma zažaluje za vyhrážanie v pohode, ak chce dám mu svoju adresu, nie je problém, pôjdem aj na súd. Takto ani nebudem musieť hľadať jeho, on si nájde mňa. Bomba kšeft, beriem to. Ale nezabúdajte jedno, budem vedieť jeho adresú, takže píšem ešte raz a beriem to , ale adresu budem vedieť tak či onak už čoskoro .

 

Ešte čo písal admin, vraj to ani nie je chyba hackera, aha hej máš pravdu, hej úplne súhlasím, takže ti dám príklad, lebo ti to asi nedošlo kamarát: Prídem k tebe domov cez tvoju ľahkomyseľne zabezpečenú ochranu priamo k tebe do izbičky, rozbijem ti v prvom rade hlavičku a potom ti vypratám domček /byt, potom tam nájdem citlivé info o tvojich kamošov, rozošlem to po celom nete a pridám tam aj info o mne, potom ťa zažalujem za preniknutie z tvojich zdrojov info o mne a o tvojich kamošov a vec vyriešená, takže suma sumáru: Si s rozbitou hlavou, vykradol som ťa a si obvinený za rozosielanie tretím osobám duševné vlastníctva: Vidím to na sto rokov väzenia a ešte ťa obviním za to že si bral ochranu ľahkomyseľne a budem požadovať trest smrti. Ach jaj sa zobuď, nie si v skazenom U.S.A (organizácia spojených národov) aj Gašparko mal pravdu, s týmto musím súhlasiť, inač je u mňa deb*l. Zabudol som, najdem u teba doma N/A na čierno držaných software / hier

 

P.S: Majiteľ MMhost s týmto nemá nič spoločné , čo sa týka krokov z mojej strany .

Link to comment
Share on other sites

Na začiatok sa z toho čo písal admin musím zasmiať hahaháááá nech ma zažaluje za vyhrážanie v pohode, ak chce dám mu svoju adresu, nie je problém, pôjdem aj na súd. Takto ani nebudem musieť hľadať jeho, on si nájde mňa. Bomba kšeft, beriem to. Ale nezabúdajte jedno, budem vedieť jeho adresú, takže píšem ešte raz a beriem to , ale adresu budem vedieť tak či onak už čoskoro .

 

Ešte čo písal admin, vraj to ani nie je chyba hackera, aha hej máš pravdu, hej úplne súhlasím, takže ti dám príklad, lebo ti to asi nedošlo kamarát: Prídem k tebe domov cez tvoju ľahkomyseľne zabezpečenú ochranu priamo k tebe do izbičky, rozbijem ti v prvom rade hlavičku a potom ti vypratám domček /byt, potom tam nájdem citlivé info o tvojich kamošov, rozošlem to po celom nete a pridám tam aj info o mne, potom ťa zažalujem za preniknutie z tvojich zdrojov info o mne a o tvojich kamošov a vec vyriešená, takže suma sumáru: Si s rozbitou hlavou, vykradol som ťa a si obvinený za rozosielanie tretím osobám duševné vlastníctva: Vidím to na sto rokov väzenia a ešte ťa obviním za to že si bral ochranu ľahkomyseľne a budem požadovať trest smrti. Ach jaj sa zobuď, nie si v skazenom U.S.A (organizácia spojených národov) aj Gašparko mal pravdu, s týmto musím súhlasiť, inač je u mňa deb*l. Zabudol som, najdem u teba doma N/A na čierno držaných software / hier

 

P.S: Majiteľ MMhost s týmto nemá nič spoločné , čo sa týka krokov z mojej strany .

Pleteš si situaci v reálném životě a situaci na internetu. Pro internet platí jiná pravidla než ve tvém domě.

Link to comment
Share on other sites

Petr nemáš pravdu. Vy si pletiete to že hacker nie je na vine a kto majiteľ prebehnite sa a možno Vám to zapáli.

Hacker je vinen z toho, že to hacknul, ale větší vinu nese majitel, že to neměl pořádně zabezpečené.

Link to comment
Share on other sites

Hej, stale si budeš písať svoje, tak dobre ak ťa niekto vykradne väčšia vina bude na tebe. :lolol:

Nemůžeš srovnávat realitu s virtualitou. A navíc, já svůj dům poskytuji třetím osobám? Kdyby on ten hosting měl jen pro sebe, tak mu to nikdo nehackne, ale jelikož za to bere peníze, tak s tím musel počítat.

Link to comment
Share on other sites

Petr máš šťastie, šechov nemusím ani ja, mongoloidny jazyk máte: Jeptišky, pochovať ach :d . Ale čítať s porozumením by si sa mohol naučiť aspoň česky.

Pokud čtu česky, tak to nedává smysl, když je to slovensky.

Link to comment
Share on other sites

Máš ten web na prd a z hlediska bezpečnosti by mě určitě napadlo zapnout si php_error_display, bože "ty jsi chytrý člověk", nesmím urážet, ale "schválit" ano :d :d Ještě dej na index phpinfo(); nebo rovnou root access :d

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem vám všetkým za názory, niektoré mi dosť pomohli ani neviete ako.

Takmer v každom príspevku je kúsok pravdy no musím uznať. Nebudem konkretizovať to už nechám individuálne na každom.

 

Bola tu otázka či mám licenciu na poskytovanie TS3.

Odpoveď je: nie nemám, prevádzkovateľ TS serverov je www.ts3.cz a toho už na zozname nájdeš.

Chcem si zakúpiť licenciu ale momentálne sa mi to nevyplatí, takže riešim to takto.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

To ti ničemu nepomůže, když tu každý ví, že u tebe je to dobrý tak maximálně na ztrátu dat, protože ti zase někdo zase smaže všechny data z celého serveru. A ty nemáš posychrované žádné zálohové řešení.. :d

Link to comment
Share on other sites

Desktop CPU a server CPU. V dnešní době je to jedno. Lidi si kupují xeony i do herních PC, tak proč ne opačně. Navíc, XEON = i3/i7 + grafické jádro.

Jinak webu chybí základní meta tagy a web není responzivní, to je asi tak vše co jsem uviděl po rychlém nakouknutí. 

Další věc je, že pokud je to hosting s lokalizací pro ČR a SK, tak si myslím, že by nebylo špatné mít web v CZ a SK jazyce. (Kdo má sakra luštit slovenštinu..) 

+ když už to není jen pro jeden stát, tak v kontaktech bych uváděl kdo z jakého státu je. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...