Jump to content

ostatní [App]ELT Calculator 1.0


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdravím nevím kolik lidí tu je co mají co do činění s Elektronikou a ohmovým zákonem , ale snad se tu někdo takový najde a pokud ne tak si

naserte

.

 

Tato aplikace Vám usnadní výpočty v ohmově zákonu... Kdo ví o co jde pochopí co a jak a kde a co... :)

Framework - 4+;

Doba tvorby : 7 minut :)

[attachment=0]elt.png[/attachment]

[attachment=1]ELT Calculator v1.0.rar[/attachment]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Proč mi to po spuštění háže vir? To samé se mi děje u mého prohlížeče.. nevíte čím to je? :d

To nevím mě stím taky avast otravuje furt myslel jsem si že to je nevyplněným assembli info ale to jsem vyplnil a furt otravuje....

Link to comment
Share on other sites

Proč mi to po spuštění háže vir? To samé se mi děje u mého prohlížeče.. nevíte čím to je? :d

To nevím mě stím taky avast otravuje furt myslel jsem si že to je nevyplněným assembli info ale to jsem vyplnil a furt otravuje....

Právě, já vyplnil také vše a stále to hlásí, jinak ten Calculator mi nejde, dám výsledek a nic.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Proč mi to po spuštění háže vir? To samé se mi děje u mého prohlížeče.. nevíte čím to je? :d

To nevím mě stím taky avast otravuje furt myslel jsem si že to je nevyplněným assembli info ale to jsem vyplnil a furt otravuje....

Právě, já vyplnil také vše a stále to hlásí, jinak ten Calculator mi nejde, dám výsledek a nic.

Mě to funguje bez problémů

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tak wait zkusím to na jiném pc

 

EDIT :

Zoušel jsem to na 3 různých nezávislých pc a na všech to jelo v pořádku ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Tak wait zkusím to na jiném pc

 

EDIT :

Zoušel jsem to na 3 různých nezávislých pc a na všech to jelo v pořádku ...

Tak sem dej návod, jak to používat :d

Spíš vycreenuj jak si to používal ? :d

 

Funguje to všechno .. :d

Asi vím v čem je problém musíte vybrat jen ty dvě hodnoty z kterých to chcete vypočítat.. Když zadáte do všechn polí hodnoty tak to nic neprovede protože si to nedokáže vybrat jakou metodou to má počítat

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Aha ja uz to chapu xD Nekdy se musi zadat jen 2 zname :d

Jo mám to tam řešené podmínkami na nullstring textboxu aby bylo možné aby si aplikace vybrala jestli má třba U počítat z R a I nebo z R a P nebo I a P

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
proc si to udelal jako program na pocitac? neni to zbytecky? kdybys to radsi udelal na telefon, melo by to aspon nejakej smysl

Asi takhle u nás na škole jsou notebooky poviná výbava nakaždý předmět ... takže proto.... dělal jsem to původně jen pro naši třídu ale rozhodl jsem se že to pustím i pro ostatní...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...