Jump to content

php [Adminka] Canvas sa-mp admin panel


Laces

Recommended Posts

Ahoj prinášam Vám ďalšiu administráciu pre sa-mp servery vo veľmi peknom štýle

 

Admin panel obsahuje:

 

Automatickú registráciu

Automatický nahadzovač serverov

Novú prepracovanú vstavanú administráciu

Všetky základne prvky ako: kontrola servera, config, ovládanie, banlist, logy

Bonusy ako: TOP50 hráčov, Rekord hráčov, Inštalátor, Online pomocník, Záloha servera, Zmena Portu

Online prvky ako: TOP50 hráčov, Online Rcon, Online Mapa, Online Chat, Status servera Online Banlist

Súkromné správy

 

Bezpečnostné prvky:

 

Zabezpečenie proti spusteniu PHP scriptov

Šifrovanie hesla

Šifrovanie priečinka zo serverom - ochrana proti načítaniu configu iného servera

Ochrana proti flood modom zaplňajúcim HDD

Ochrana proti SQL Injection

Zabezpečenie proti floodovaniu cronu

 

Download: http://adminky.sa-mp.sk/canvas.html

 

Obrázky:

 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

13.png

14.png

15.png

16.png

17.png

18.png

19.png

20.png

21.png

22.png

23.png

24.png

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

pak ten vzhled je tvuj vlastní tak + jinak jsem furt nezměnil nazor na lcs-host co jsem se stejně koukal tak stejně pulka je off podlě mě lcs host nemá cenu nic proti jak chhceš pokračovat tak si pokračuj

edit : wtf prej nejnovější 3 správy

adm.jpgadm1.jpg

Link to comment
Share on other sites

pak ten vzhled je tvuj vlastní tak + jinak jsem furt nezměnil nazor na lcs-host co jsem se stejně koukal tak stejně pulka je off podlě mě lcs host nemá cenu nic proti jak chhceš pokračovat tak si pokračuj

LCS-Host šiel rok bez problemov kim sa nestalo čo sa stalo teraz maju servery len ludia ktory mi pomahali a nesmiali sa mi nove vps sa planuje

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pak ten vzhled je tvuj vlastní tak + jinak jsem furt nezměnil nazor na lcs-host co jsem se stejně koukal tak stejně pulka je off podlě mě lcs host nemá cenu nic proti jak chhceš pokračovat tak si pokračuj

LCS-Host šiel rok bez problemov kim sa nestalo čo sa stalo teraz maju servery len ludia ktory mi pomahali a nesmiali sa mi nove vps sa planuje

aha furt to nic nemění na tom že servery jsou off :dhttp://77.93.223.223/apanel/hostujeme.php(neni spam)

mrkni na moji předposlední zpravu je tam uprava :d

Link to comment
Share on other sites

pak ten vzhled je tvuj vlastní tak + jinak jsem furt nezměnil nazor na lcs-host co jsem se stejně koukal tak stejně pulka je off podlě mě lcs host nemá cenu nic proti jak chhceš pokračovat tak si pokračuj

LCS-Host šiel rok bez problemov kim sa nestalo čo sa stalo teraz maju servery len ludia ktory mi pomahali a nesmiali sa mi nove vps sa planuje

aha furt to nic nemění na tom že servery jsou off :dhttp://77.93.223.223/apanel/hostujeme.php(neni spam)

mrkni na moji předposlední zpravu je tam uprava :d

Ešte si ich nenahodili kedže lcs nie je obnoveny dlho a čo ti tam ma nabehnuť ked ešte žiadnu nemáš? :rofl: ak budeš mať 45 tak nabehnu 3 najnovšie

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

tam je napsane že Najnovšie 3 správy ale schranka prazdna chapeš? :d

ano tak to ma byť ked budeš mať spravy tak sa objavia najnovšie 3

nemá tam byt 0 jakože tohle je dost nahlavu

nie v tom okne sa objavuju 3 najnovšie spravy ak ich nemaš nezobrazy sa nič

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vzdit je to porad to stejne - struktura, hnusny a chaoticky kod, hlavni zabezpeceni nulove. Nic se nezmenilo, krom vzhledu - kterym se nemuzes chlubit, jelikoz si ho nedelal ty..viz pr.

 

canvas-premium-admin-templates.jpg

Link to comment
Share on other sites

Říkám to pořád. Tohle individuum si jen přivlastňuje práci jinejch lidí. Tady aspon vidíte, co za narušenýho člověka to je, když si musí hledat na netu adminky a pak je vypadávat za vlastní. ;)

 

Jen jestli to daffymu nevadí tak sem dávám odkaz na vyzkoušení a porovnání týhle administrace, která OPĚT neni Lacesovo práce.

 

on.gif

Link to comment
Share on other sites

Říkám to pořád. Tohle individuum si jen přivlastňuje práci jinejch lidí. Tady aspon vidíte, co za narušenýho člověka to je, když si musí hledat na netu adminky a pak je vypadávat za vlastní. ;)

 

Jen jestli to daffymu nevadí tak sem dávám odkaz na vyzkoušení a porovnání týhle administrace, která OPĚT neni Lacesovo práce.

 

on.gif

Jednou to dovede k dokonalosti , najde si nějakou adminku opět na internetu nebo KONEČNĚ udělá nějakou svojí , což velmi pochybuju.

Link to comment
Share on other sites

Říkám to pořád. Tohle individuum si jen přivlastňuje práci jinejch lidí. Tady aspon vidíte, co za narušenýho člověka to je, když si musí hledat na netu adminky a pak je vypadávat za vlastní. ;)

 

Jen jestli to daffymu nevadí tak sem dávám odkaz na vyzkoušení a porovnání týhle administrace, která OPĚT neni Lacesovo práce.

 

on.gif

Jednou to dovede k dokonalosti , najde si nějakou adminku opět na internetu nebo KONEČNĚ udělá nějakou svojí , což velmi pochybuju.

Kdyby udělal kopletně celou adminku. bez toho, aby použil prvky z jinejch adminek, tak udělá 1ooo krát líp, než když tu ze sebe ještě většího vola tim, že vyhledává adminky na netu a pak to tu postne jako, že se u toho strašně nadřel. Už několikrát mu bylo řečeno, aby udělal svojí adminku, jeho odpověď byla: "Proč dělat celou adminku, když už základ je hotovej?" ( Neni to přesný zněni jeho odpovědi, ale má stejnej význam. )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...