Jump to content

návrh [Navrh] Forum pre radioamaterov / elektrotechnikov


Recommended Posts

  • Administrátor

Já si myslím že už z toho děláte zbytečnej holubník na to že to mělo bejt původě forum o pawn už tu je tolik hovadin že to až hezký není

Link to comment
Share on other sites

Tak ze sa tu ma spravit nova sekcia iba preto aby si tam par ludi pomhlo pozriet picoviny typu ako zapojit 10 lediek do serie a drbnut to do 12V pinu na zdroji? To tu rovno mozme spravit sekciu aj na to ako sa ma spravne srat na hajzli alebo ako sa maju spravne cistit zuby...

 

Pročítal jsem si toto téma s tím, že napíšu svůj názor Pak, narazím na tento příspěvek a už nic psát nemusím. :)

Link to comment
Share on other sites

Pokazdy kdyz je navrh na novou sekci ma kazdej spoustu reci ze je tohle forum o pawnu a ne o zahradniceni. OK chapu to, ale stejne se tu uz nekolik let resi offtopic. Ja bych napriklad uvital nekoho, kdo se zajima o hardware a pc tuning. Jelikoz ja na to moc nejsem a ve skole mam dve hodiny tydne hardwaru tak bych se rad priucil i neco tady, jelikoz sem chodi hodne sikovnejch lidi a ja tu taky drepim dost casto. Klidne at tu je i sekce zahradniceni - pokud do ni budou lidi psat zajimavy temata a nebude to umirat jak nektery sekce tady.. proc by to tu nemohlo byt? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...