Jump to content
  • 0

pomoc register/login cez dialóg 2


roland811

Dotaz

zdravím .. mám zase problém v registrácii ktorý sa mi zase dneska vyskytol a to že mi to nič neukladá prihlásim sa dá mi to register dialóg a potom login dialóg .. ale nič z toho keď nič sa mi nikdy neuloží ..

 

ONPLAYERCONNECT :

 

{
   PLAYERLIST_authed[playerid] = false;
   if (!PLAYERLIST_authed[playerid])
   {
   if(udb_Exists(PlayerName(playerid)))
   {
   SPD(playerid,DIALOGID_MLSYSTEM,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Jazyk - Language","Vítaj na servéri !\nWelcome on this server !\nVyberte si aký jazyk chcete používať !\nYou must choose your language !","SVK","ENG");
   MLMDI(playerid,82,DIALOG_STYLE_PASSWORD, "Prihlásenie","Vítaj na servéri !\nZadaj svoje heslo !","Prihlásiť","Odpojiť","Login","Welcome on this server !\nEnter your password !","Login","Quit");
   }else{
   SPD(playerid,DIALOGID_MLSYSTEM,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Jazyk - Language","Vítaj na servéri !\nWelcome on this server !\nVyberte si aký jazyk chcete používať !\nYou must choose your language !","SVK","ENG");
   MLMDI(playerid,81,DIALOG_STYLE_PASSWORD, "Registrácia","Vítaj na servéri !\nZadaj svoje nové heslo .","Registrovať","Odpojiť","Register","Welcome on this server !\nEnter your new password .","Register","Left");
   }
   }
   return 1;
}

 

 

ONPLAYERDISCONNECT :

 

{
  if (PLAYERLIST_authed[playerid]) // Kdyz je prihlaseny
  {
  dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("money",GetPlayerMoney(playerid)); // Ulozime penize
  dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("Skin",GetPlayerSkin(playerid));
  dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("login",SetPlayerLogin(playerid));
  }
  PLAYERLIST_authed[playerid] = false; // Dame ho ze neni odpojen

 

 

ONDIALOGRESPONSE :

 

  if(dialogid == 80)
  {
  if(response == 1)
  {
  if (udb_Exists(PlayerName(playerid))) return MLMDI(playerid,82,DIALOG_STYLE_PASSWORD, "Prihlásenie","Vítaj na servéri !\nZadaj svoje heslo !","Prihlásiť","Odpojiť","Login","Welcome on this server !\nEnter your password !","Login","Quit");
  if (strlen(inputtext)==0) return MLMDI(playerid,81,DIALOG_STYLE_PASSWORD, "Registrácia","Vítaj na servéri !\nZadaj svoje nové heslo .","Registrovať","Odpojiť","Register","Welcome on this server !\nEnter your new password .","Register","Left");
  if (udb_Create(PlayerName(playerid),inputtext)) return MLMDI(playerid,82,DIALOG_STYLE_PASSWORD, "Prihlásenie","Výborne !\nMomentálne si sa zaregistroval !\nZadaj svoje heslo .","Prihlásiť","Odpojiť","Login","Great job !\nYou are now registered !\nEnter Your password .","Login","Quit");
  login[playerid] = 1;
  }
  if(response == 2)
  {
  Kick(playerid);
  }
  }

  if(dialogid == 81)
  {
  if(response == 1)
  {
  if (strlen(inputtext)==0) return MLMDI(playerid,82,DIALOG_STYLE_PASSWORD, "Prihlásenie","Vítaj na servéri !\nZadaj svoje heslo !","Prihlásiť","Odpojiť","Login","Welcome on this server !\nEnter your password !","Login","Quit");
  if (udb_CheckLogin(PlayerName(playerid),inputtext))
  {
  GivePlayerMoney(playerid,dUserINT(PlayerName(playerid)).("money")-GetPlayerMoney(playerid));
  PLAYERLIST_authed[playerid] = true;
  return SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "[ÚČET] Úspešne načítaný !");
  }
  else
  {
  MLMDI(playerid,DIALOGID_BADLOGIN,DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Zlé heslo","Zadal si nesprávne heslo od účtu !\nChceš ho zadať znovu ?","Znova","Odpojiť","Bad password","You enter the bad password of your account !\nWant you try it again ?","Again","Quit");
  PassKick[playerid] ++;
  }
  if(PassKick[playerid] == 3)
     {
        new str[128];
	 format(str,128,"[sERVER] Hráč %s bol vyhodený za zle zadané heslo 3/3 !",PlayerName(playerid));
	 SendClientMessageToAll(COLOR_RED,str);
	 Kick(playerid);

     }
  }
  if(response == 2)
  {
  Kick(playerid);
  }
  }

  if(dialogid == DIALOGID_BADLOGIN)
  {
  if(response == 1)
  {	  
  MLMDI(playerid,DIALOGID_LOGIN,DIALOG_STYLE_PASSWORD, "Prihlásenie","Prosím zadaj znovu svoje heslo od tvojho účtu !","Prihlásiť","Odpojiť","Login","Enter your password try again please of your account !","Login","Quit");
  }

  }
  if(response == 0)
  {
  SCM(playerid,COLOR_RED,"[sERVER] Odpojil si sa zo serveru !");
  Kick(playerid);
  }
  }
  return 0;

}

 

 

uprednostňujem že to nepíše žiadne errory ani warningy takže kde môže byť chyba ? ..

.. ďakujem za každú radu :)

Link to comment
Share on other sites

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

a zase už jsem ti to psal jednou :facepalm: kde to co si uložíš zase nahraješ?

 

btw GivePlayerMoney(playerid,dUserINT(PlayerName(playerid)).("money")-GetPlayerMoney(playerid));

 

tohle ti nahraje uložené peníze?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
a zase už jsem ti to psal jednou :facepalm: kde to co si uložíš zase nahraješ?

 

btw GivePlayerMoney(playerid,dUserINT(PlayerName(playerid)).("money")-GetPlayerMoney(playerid));

 

tohle ti nahraje uložené peníze?

 

no podľa mňa hej a ak nie tak ma prosím vyveď z omylu :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

nikde to nenahráváš to co si si uložil... koukni na ten tut co ti poslali do chatu a koukni co je v ondialogrespones ;) je to jediná chyba co tam je proč to nefunguje...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

  if (udb_CheckLogin(PlayerName(playerid),inputtext))
  {
  GivePlayerMoney(playerid,dUserINT(PlayerName(playerid)).("money")-GetPlayerMoney(playerid));

  PLAYERLIST_authed[playerid] = true;

 

 

toto je nahrávanie ale ako nahrám premenu ? ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Register a login dialóg ide už ako má ale furt mi to peniaze neukladá alebo ešte jedna chyba tam je že idem sa zaregistrovať alebo prihlásiť dám dva krát "esc" a vypne sa mi registrácia .. dám zle heslo nič sa nestane kľudne ma to prihlási .. a ja furt nechápem čo tomu ešte chýba ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nemam rad tyhle radoby pawnery ktery si nedokazou poradit s necim tak primitivnim, kdyby jsi se radsi ucil na trivialnejsich vecech a ne jit hned na registraci, chapu ze asi zacinas delas svuj mod a neumis zacit jinak nez registraci ale proboha kdyz si zacatecnik tak nedelej veci pro pokrocile.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Veď registrácia nieje nič obtiažné .. len to ja mám takú smolu že sa mi tam všetko dobré a nič nejde jak má .. nechápem to mám tam dané aj podmienku že keď nezadá text nech mu to dá dialog naspäť ale on nezadá text dva krát a už mi ten dialóg neukáže .. mám tam aj podmienku na zle zadané heslo a zadá ho zle a prihlási ho to .. alebo mám spravené ukladanie peňazí , ... a samozrejme ani to nejde .. ty vole ja som asi zakliaty ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

registrace je pro pokročilé a tuhle chybu pawner dokáže bez problému vyřešit ... koukni že nepíšeš nic jiného než pořád help tzn jdi dělat něco jednoduššího.. třeba warpy nebo objekty pro moc je registrace až úplně to poslední... jestli se chceš učit při výrobě modu, tak začni dělat mod od jednoduchých věcí... mi přijde že si spíš zkopíroval ten tut registrace přes dialog a pak si nám to sem dal že to nefunguje... že to máme opravit...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mi píšeš že to vie pawner opraviť a vidím ako sa mi tu všetci hrnú to opraviť normálne si neviem vybrať ktoré skôr použiť aby to už išlo .. proste chcem vtom mať už pokoj lebo keď toto obídem tak potom sa k tomu zase vracať zabudnem aj funkciu registrácie takže to bude ešte horšie radšej by som si ju spravil teraz kedže sa už do nej týždeň pozerám načo to odkladať ? ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor
Mi píšeš že to vie pawner opraviť a vidím ako sa mi tu všetci hrnú to opraviť normálne si neviem vybrať ktoré skôr použiť aby to už išlo .. proste chcem vtom mať už pokoj lebo keď toto obídem tak potom sa k tomu zase vracať zabudnem aj funkciu registrácie takže to bude ešte horšie radšej by som si ju spravil teraz kedže sa už do nej týždeň pozerám načo to odkladať ? ..

 

odkladat proto protoze ted to neumis az v pawnu budes mit trosku praxe tak ti to pujde lepe takovy maly testik:

 

1. Jak vytvoris 40x promnenou se stejnym jmenem

 

2. jak vytvorsis stock ktery ti zjisti IP hraci

 

3. jak pouzijes format + SCM

 

4. Když chces aby ti do logu ponabehnuti zapsal server cas jak a kam to das?

 

5. jak se vytvari a pouziva boolova hodnota

 

jestli tohle vis z hlavy

tak mi napis kde si myslis ze je chyba v registraci a ja se na to podivam, jestli tech 5 otazek nezvladnes tak delej neco jednodussiho ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak ti toto neukladá tak je iba jedna chyba ... Už tam máš DUDB súbor pod svojim menom s nezaznačenými hentými vecami ... Vymaž ho a skús sa regnúť znova ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...