Jump to content

php [UPDATE] Green Light admin panel Verzia 4.0.0


Laces

Recommended Posts

Ahoj dnes som dokončil UPDATE admin panela Green Light admin panel

 

V novej verzii nájdete:

 

Všeobecné:

 

- Novú prepracovanú adminitráciu v ktorej má admin prehľad o aktuálnom stave serverov, môže akýkoľvek ovládať, taktiež ma info o veľkosti servera o jeho spotrebe CPU a RAM

 

Taktiež ma admin možnosť akýkoľvek účet zablokovať, a ak je blokovaný uživateľ práve v administrácii odhlasi ho samo.

 

Taktiež pridaná expirácia servera ak server expiruje nie je možné sa prihlásiť

 

Pridané rôzne informácie o chabách servera napríklad ak niečo neexistuje hned sa to hlási uživateľovy

 

V novej configurácii admin panelu má admin možnosť si nastaviť počet slotov pri registrácii, počet serverov na registráciu a taktiež aj dátum kedy registrované servery expirujú,

 

Pridaná správa scriptfiles kde si uživateľ môže jednoducho manipulovať z priečinkami alebo premazať ScriptFiles

 

pridaný inštalátor pluginov -- samostatne sa plugin nahrať nedá kôli zabezpečeniu

 

Bezpečnosť:

 

- pridané šifrovanie hesla

- pridané šifrovanie priečinku zo serverom kôli zabezpečeniu pred načítanim iného Configu na server

-pridaná ochrana proti Flood modom zaplňajúcim HDD

-Ochrana proti SQL Injection

 

Jazyk:

 

-Opravené všetky jazykové chyby

 

Tak to je asi tak všetko

 

Viac a download tu: http://adminky.sa-mp.sk/green.html

Link to comment
Share on other sites

Bezpečnosť:

 

- pridané šifrovanie hesla

- pridané šifrovanie priečinku zo serverom kôli zabezpečeniu pred načítanim iného Configu na server

-pridaná ochrana proti Flood modom zaplňajúcim HDD

-Ochrana proti SQL Injection

Aj keď pridáš hocijakú bezpečnosť, tak mi stále hacknú server a ešte aj účet. Aj práve teraz mi ho hackli.

Link to comment
Share on other sites

Bezpečnosť:

 

- pridané šifrovanie hesla

- pridané šifrovanie priečinku zo serverom kôli zabezpečeniu pred načítanim iného Configu na server

-pridaná ochrana proti Flood modom zaplňajúcim HDD

-Ochrana proti SQL Injection

Aj keď pridáš hocijakú bezpečnosť, tak mi stále hacknú server a ešte aj účet. Aj práve teraz mi ho hackli.

toto nema nič spoločne z lcs-hostom :-) toto je adminka kradeže učtov na lcs-hoste rieš na mojom skype so mnou a to že ti zobrali ucet neni chyba zabezpecenia ;) možno niekto vie heslo na tvoj email atd chapeš

Link to comment
Share on other sites

Ako vždy možem blahoželať :d možno aj využijem

Diki bolo to veľa práce :-)

 

Opravím ti to :) Diky, bolo to veľa kopírovania..

vi dvaja nič sem nepište nič som nekopiroval inak skade :-D a neotravujte to tu vašimi hlupimi komentarmi

Link to comment
Share on other sites

Diki bolo to veľa práce :-)

 

Opravím ti to :) Diky, bolo to veľa kopírovania..

vi dvaja nič sem nepište nič som nekopiroval inak skade :-D a neotravujte to tu vašimi hlupimi komentarmi

 

Slobodne vyjadrujem názor :) Budem písať do tvojich topicov, dokým neprestaneš robiť hanbu Slovenskému zastúpeniu na pawne ;)

Link to comment
Share on other sites

Hlavně že vy co kritizujete jste tady úplní mistři programátoři.

pche,Laces, a koho si sa furt vypitoval na blby open&write? ha! Nejdem tu dalej spamovat, este kvoli Lacesovi dostanem var ;)

to bolo ked som sa ucil php otvtedy toho ubehlo :v:

Link to comment
Share on other sites

No laces, na co topic? šak na svoji Administraci už jsi reklamu dělal na chatu pokud si vzpomínám... Viděl jsem to ze screenů, které udělal dragon_cz... No a hned ji vyzkouším, neboj se ;) přeji ti snad jen hodně štěstí. :d

Link to comment
Share on other sites

No laces, na co topic? šak na svoji Administraci už jsi reklamu dělal na chatu pokud si vzpomínám... Viděl jsem to ze screenů, které udělal dragon_cz... No a hned ji vyzkouším, neboj se ;) přeji ti snad jen hodně štěstí. :d

no ja som tu reklamu nerobil neviem čo riešiš

Link to comment
Share on other sites

Vážně někteří z vás by zasloužili přes hubu.

 

Laces se vám tu dělá s adminkou (je jedno jak kvalitní) a dá vám jí to zdarma ke stažení.

A co vy na to ? Každý Idi*t mu tu píše že je kopírák atd... ale co jste dokázali vy ?

Každý lamer umí napsat že to je na prd, ale tak předveďte že to umíte lépe a udělejte vlastní adminku a dejte ji sem na stažení a pak si tu můžete vyskakovat

Link to comment
Share on other sites

Už jen z důvodu že je tam spousta optimalizací pro IE6 (kterou používá cca 1% počítačů na světě, a rozhodne nikdo kdo by si objednal server) to nejsou jeho šablony.

 

Dále nechápu nepoužití OOP, což by tomu přidalo mnohem víc nejen na přehlednosti.

 

- pridané šifrovanie hesla

-Ochrana proti SQL Injection

Rly? Ve verzi 4? To nikomu nevadí že máš jejich hesla z předchozích 3 verzí a to navíc v absolutně nezabezpečeným systému?

 

Obecně tenhle chlapec dělá v PHP možná 2 měsíce a svěřit administraci hostingu systému od něj je prostě klíč k neúspěchu.

 

btw. já jsem tvůrce celýho webu http://sms-hosting.cz a vím o čem mluvím...

Link to comment
Share on other sites

Vážně někteří z vás by zasloužili přes hubu.

 

Laces se vám tu dělá s adminkou (je jedno jak kvalitní) a dá vám jí to zdarma ke stažení.

A co vy na to ? Každý Idi*t mu tu píše že je kopírák atd... ale co jste dokázali vy ?

Každý lamer umí napsat že to je na prd, ale tak předveďte že to umíte lépe a udělejte vlastní adminku a dejte ji sem na stažení a pak si tu můžete vyskakovat

Ja pravo pisat ze je kopirak muzu ;) Ja sem udelal 100x lepsi administraci a vim ze je kopirak , lebo sem to vydel... Tak nehubuj...

Link to comment
Share on other sites

Diki bolo to veľa práce :-)

 

Opravím ti to :) Diky, bolo to veľa kopírovania..

vi dvaja nič sem nepište nič som nekopiroval inak skade :-D a neotravujte to tu vašimi hlupimi komentarmi

 

Slobodne vyjadrujem názor :) Budem písať do tvojich topicov, dokým neprestaneš robiť hanbu Slovenskému zastúpeniu na pawne ;)

 

Spis ty si ten co tu dela nejvetsi ostudu Slovenskemu zastoupeni

Link to comment
Share on other sites

 

Spis ty si ten co tu dela nejvetsi ostudu Slovenskemu zastoupeni

 

Né asi ;)

 

 

Vážně někteří z vás by zasloužili přes hubu.

 

Laces se vám tu dělá s adminkou (je jedno jak kvalitní) a dá vám jí to zdarma ke stažení.

A co vy na to ? Každý Idi*t mu tu píše že je kopírák atd... ale co jste dokázali vy ?

Každý lamer umí napsat že to je na prd, ale tak předveďte že to umíte lépe a udělejte vlastní adminku a dejte ji sem na stažení a pak si tu můžete vyskakovat

 

a to už prečo?.. Nieje to ani jeho adminka! len zmenil vzhlad a dal seba ako tvorcu..

Link to comment
Share on other sites

 

Spis ty si ten co tu dela nejvetsi ostudu Slovenskemu zastoupeni

 

Né asi ;)

 

 

Vážně někteří z vás by zasloužili přes hubu.

 

Laces se vám tu dělá s adminkou (je jedno jak kvalitní) a dá vám jí to zdarma ke stažení.

A co vy na to ? Každý Idi*t mu tu píše že je kopírák atd... ale co jste dokázali vy ?

Každý lamer umí napsat že to je na prd, ale tak předveďte že to umíte lépe a udělejte vlastní adminku a dejte ji sem na stažení a pak si tu můžete vyskakovat

 

a to už prečo?.. Nieje to ani jeho adminka! len zmenil vzhlad a dal seba ako tvorcu..

 

 

O tom pochybuju.Podlemně tak 90 % udělal a 10 % se inspiroval z jinejch adminek.

ifaile kdyz furt rikas ze kopiruje tak s tim mas asi zkusenost ne ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

O tom pochybuju.Podlemně tak 90 % udělal a 10 % se inspiroval z jinejch adminek.

ifaile kdyz furt rikas ze kopiruje tak s tim mas asi zkusenost ne ?

 

 

Áno, najväčšiu ;) nechápem, prečo by som s tým mal mať ja nejaké skúsenosti?

Neser sem tie detské rečičky..Sám to sem písal, že základ je z XEL adminky

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...