Jump to content

ostatní [App]MySQL Assistant 1.0


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdravím je tomu několik okamžiků kdy jsem dá se říci dodělal aplikaci nesoucí název topicu.

 

Co aplikace umí ?

-Kompletní zpráva databáze (Insert,Update,Delete,Create,Alter,Select(ne uplně dokonale)

-Viewer dostupných databází jejich tabulek a jejich sloupců

-Historii v souboru History.ini (Verze 1.1)

Aplikace obsahuje auto-updater díky kterému vám aplikace při novém spuštění oznámí novou verzi.

Screeny

7w7gw3a7tdncz7mhfjg2_thumb.pngcdrlpj8hr5tce9axt1dg_thumb.pngjvbmee9wwgksahykri3e_thumb.png6ufdns8za2tey6boc9lr_thumb.png5rj939u5r9g37abgkpgl_thumb.png

 

Důležité

Aplikace běží na frameworku 3.5

Aplikace ke svému běhu potřebuje MySQL Connector(přiložen v downloadu)

Do databáze se připojíte pokud se aplikace připojí z povolené IP nebo IP povolíte.

 

Download

http://uloz.to/xTak1eJ/mysql-assistant-v1-0-rar

 

Plánuji

-Vychytat SELECT

-Změna jazyka kódu

-Vylepšení updateru

-QuickConnect*

 

Toť vše děkuji ..

 

* idea by Toreto :)

Link to comment
Share on other sites

To je to čo si potreboval radu s tymi referenciami? Je to celkom pohode, ale keďže existuje phpmyadmin tak je to trošku zbytočné, ale tak myslím, že nejde ani tak o využitie ako o to, že si niečo dokázal spraviť čo vlastne aj funguje, a neni to také jednoduché(poznám ten pocit). 10/10

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
To je to čo si potreboval radu s tymi referenciami? Je to celkom pohode, ale keďže existuje phpmyadmin tak je to trošku zbytočné, ale tak myslím, že nejde ani tak o využitie ako o to, že si niečo dokázal spraviť čo vlastne aj funguje, a neni to také jednoduché(poznám ten pocit). 10/10

Ano je to něco na ten způsob spíš než o využítí jde o pocit ale já to i využiju když se mi nechce lovit pma :) ano ty reference byli kvůli tomu to ale nakonec jsem to vyřešil tak že instalátor té knihovny jsem přiložil k downloadu.

 

Edit :

Musím říct že už jsem napsal několik aplikací jen tak propocit a používám je prakticky denně

Link to comment
Share on other sites

Vyzerá to zaujímavo. Mohol by si spraviť aj históriu alebo možnosť uloženia určitých pripojení keď človek potrebuje rýchlo sa pripojiť a nepamätá si DB. Inak 9/10 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Vyzerá to zaujímavo. Mohol by si spraviť aj históriu alebo možnosť uloženia určitých pripojení keď človek potrebuje rýchlo sa pripojiť a nepamätá si DB. Inak 9/10 :)

Díky určitě přidám do dalšího updatu :)

Link to comment
Share on other sites

Super prográmek,který se bude hodit jen tak dál těším se na další verzi.A jeste kdyz nezadam nikam nic a dam pripojit mohlo by me to napsat napr tyto pole nebyly vyplneny.Ne naky hnusny eror :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Super prográmek,který se bude hodit jen tak dál těším se na další verzi.A jeste kdyz nezadam nikam nic a dam pripojit mohlo by me to napsat napr tyto pole nebyly vyplneny.Ne naky hnusny eror :d

Oukej udělám to :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Pravděpodobně poslední update před pozastavením vývoje obsahuje :

-Přesunutí souboru History.ini do složky v %Appdata%/Mysql Admin/

-Vylepšení updateru (Automatické stažení aktualizace do výše zmíněného adresáře v appdata do podsložky Updates a stažení Changelog.ini

-Redesign aplikace

-Doufejme i vyřešení příkazu SELECT

Update by mě vyjít dnes ve večerních hodinách

 

 

 

Sorry za DoublePost ale potřeboval jsem to oživit

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...