Jump to content

[Návrh|Anketa|Diskuze] Obnovení sekčních moderátorů


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Zdravim, chci navrhout obnovu sekčních modíků.

 

Proč?

Nechci říct, že zelenáči nedělaj nic, ale přecejenom 4 moderátoři + majitel, kterej prohlásil, že do chodu fóra zasahovat nebude, je podle mě sakra málo.

Né jednou se stalo, že tu neni po ruce ani jedem moderátor. Proto navrhuji obnovit sekční moderátory.

 

Co by tito moderátoři dělali?

Úkolem moderátora by bylo:

  • [*:1bmoaq4c]Udělovat VARy podle aktuálních pravidel, jako tomu bylo dříve.
    [*:1bmoaq4c]Hlídal by chod fóra a pořádek především v topicích a v chatu.
    [*:1bmoaq4c]Dávali by bany za hrubší porušení pravidel (ale jen na určitou dobu, né perma ban)
    [*:1bmoaq4c]Starali by se o předem přidělené sekce, jako tomu bylo dříve.
    [*:1bmoaq4c]Schvalovali by příspěvky a témata nových uživatelů(zbyvili by tak práce zelenáčů).

 

Jak bych si představoval nábor?

Nábor by se skládal ze 2 částí:

  • [*:1bmoaq4c]V první části by vybírali aktuální moderátoři + majitel(Lukáš) - ti by vybrali dejme tomu 10 lidí jako adepty na sekční moderátory.
    [*:1bmoaq4c]V druhé části by z těchto deseti vybírali uřivatelé fórka. Z výsledků, které by vznikli při hlasování, by moderátoři vybrali např. 4-5 lidí, kteří by měli nejvíce hlasů a z nich by se stali modíci.

Samohřejmostí je, že by každý, kdo by měl o post zájem musel poslat např. lukášovi a moderátorům něco ve stylu stručného životopisu, podle kterého by vybrali kandidáty do ankety.

 

PS: Tímto návrhem nechci dát najevo, že bych měl být jedním z těch co by měli bejt na postu sekčního moderátora !!!

 

Nyní můžete hlasovat, diskutovat a psát své názory. Prosím Vás, aby jste si urážky, hádky a příspěvky typu - je to kokotina/hovadina atd nechali od cesty. Předem díky všem co se zapojí.

Link to comment
Share on other sites

NE..dôvod? niesu tu ľudia, ktorý by spĺňali požiadavky na to aby boli sekční moderátori ;)

Maximálne QWER.

 

Omyl ... lidi jsou.... jen ti, kteří by splňovali požadavky, na takovýto post něchtějí ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

souhlas jak je teď to schvalování témat tak by to bylo lepší pro všechny módiky

Link to comment
Share on other sites

souhlas jak je teď to schvalování témat tak by to bylo lepší pro všechny módiky

 

To schvalování témata dlouho nevydrží. Můj názor. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
souhlas jak je teď to schvalování témat tak by to bylo lepší pro všechny módiky

 

To schvalování témata dlouho nevydrží. Můj názor. :)

 

taky si myslím už teď každý zakládá 2 theadry protože ten jeden mu nejde a neví proč..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Dobrý nápad aspoň tu bude nejaký ten modík sekční jak tomu hovoríte nechcem zažiť ešte raz to ako bolo stím testerom22 alebo aký mal nick spamoval do chatu ( Pritom mal 0 príspevkov a chat sa mu zobrazovať nemal :d ) takže za mňa áno .

Link to comment
Share on other sites

souhlas jak je teď to schvalování témat tak by to bylo lepší pro všechny módiky

 

To schvalování témata dlouho nevydrží. Můj názor. :)

 

taky si myslím už teď každý zakládá 2 theadry protože ten jeden mu nejde a neví proč..

Ale moc dobře ví, pokud se příspěvěk, či thread zamítne, do poznámek zamítnutí se vypíše důvod.

Link to comment
Share on other sites

Sice vám to nepřijde těm, kteří nevidíte log, ale opravdu se tu něco děje ale okem obyčejného usera to prostě není vidět :)

 

Já jsem pro i za. Pro jsem proto, že někdo s tím bude pomáhat, za jsem proto, že se vyberou ti lidi, kteří toho nejsou schopni. Opravdu to chce alespoň 1hod denně na fóru jenom číst.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Sice vám to nepřijde těm, kteří nevidíte log, ale opravdu se tu něco děje ale okem obyčejného usera to prostě není vidět :)

 

Já jsem pro i za. Pro jsem proto, že někdo s tím bude pomáhat, za jsem proto, že se vyberou ti lidi, kteří toho nejsou schopni. Opravdu to chce alespoň 1hod denně na fóru jenom číst.

 

nepochopil jsem - "opravdu se tu něco děje ale okem obyčejného usera to prostě není vidět"

 

nevím co si pod tím mám představit... jako jestli se ty příspěvky zamítají bezdůvodně ?

Link to comment
Share on other sites

Ten nábor je jen návrh ;) nemusí to tak bejt :d jen by mi to takhle přišli nejlepší :) ale pokud se to schválí a budou zase sekční, tak ten nábor at si udělaj jakej chtěj :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Jako že se ti zdá, že moderátoři dělají ho*no, ale přitom se mod. log hemží jen zápisy.

 

jako to je mi jasné že tu nejsou jen z prdele klika a že něco dělají. Proč by jinak byli v admin teamu.. jako to sem si dokázal odvodit sám, jestli si mort myslel že my si myslíme že nic nedělají tak se možná u více lidí spletl ;) nic proti Morte :)

 

Ten nábor je jen návrh ;) nemusí to tak bejt :d jen by mi to takhle přišli nejlepší :) ale pokud se to schválí a budou zase sekční, tak ten nábor at si udělaj jakej chtěj :)

 

jako je to dobrý návrh ale kdo se s tim bude prát ;) (mám namysli s tím zařizováním - proč by je jinak nechtěli? to by mě zajímalo...) ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...