Jump to content

ANKETA - Jste věřící?


lvalenta

Recommended Posts

Raz som pozeral dokument kde zisťovali či pochádzame z Adama a Evy ako to hovorí biblia. Dokázali že to je jednoducho nemožné.

 

Člověk je zatím malý pán aby mohl potvrdit/vyvrátit něco tak velkého jako je toto. :)

 

to by nefungovalo podla cirkvi, ludia by boli dementny a geneticky zniceby, ved tie deti by museli byt incest a ich dalsie deti tiez..

Link to comment
Share on other sites

Spíš mi řekněte, proč staré vymřené civilizace byli technicky vyspělejší, než my? Ne, nedělám si srandu. Dokázali určit některé věci s naprostou přesností, ke kterým my dneska potřebujem superpočítače. Mimo to, dokázali přesouvat i věci, které se v dané lokalitě neobjevovali a aby takovou věc vůbec na místo určený dostali, tak dneska bychom k tomu potřebovali minimálně vrtulník. Oni nic evidentně neměli. Proč je zde postavená stavba z materiálu, který se na zemi nevyskytuje? Tohle jsou pro mě otázky, které mě zajímají. Bůh je jen něco, na čem rádoby církve bohatnou a to, co to dříve znamenalo už dneska nemá žádnou váhu.

 

Dle mého uvážení tu už vyspělá civilizace dávno byla, než se z nějakých důvodu sama zničila a z pár přeživších vznikla další generace - my, která musela zase znova začít od úplného začátku. Jinak si nelze vysvětlit nějaké věci, které tu jsou a které se stali...

 

Prosím berte moji hypotézu s nadhledem, jen tu chci přidat text k diskuzi a trošku si polemizovat :) Je spousta otázek, na kterou nejspíš nikdy nedostaneme odpověď. A to mě docela i mrzí.

Link to comment
Share on other sites

Ja nejsem ani pokrteny.

 

Ale ohledně Adama a Evy. Částečně to pravda je. Když se nad tím zamyslíte, jakto, že si jsou lidé podobní? A mnozí i k nerozeznání (všichni nepatřili mezi šlechtu, kde se brali příbuzní).

 

A jak vznikly různé degenerace a mutace? Že spolu spali příbuzní. Ale i lidé, co spolu příbuzní nejsou, mohou mít zdegenerované dítě..

 

Netvrdím, že byli dva, ale byl malý počet. A minimálně evropané jsou sami sobě nějak příbuzní. Vždyť třeba různé kmeny (a tak to na začátku bylo) spolu spali. A potom jich bylo hodně, tak se oddělili.. Neolitická revoluce, jistě znáte..

 

Honzo - to je take pravda

Link to comment
Share on other sites

Ja nejsem ani pokrteny.

 

Ale ohledně Adama a Evy. Částečně to pravda je. Když se nad tím zamyslíte, jakto, že si jsou lidé podobní? A mnozí i k nerozeznání (všichni nepatřili mezi šlechtu, kde se brali příbuzní).

 

A jak vznikly různé degenerace a mutace? Že spolu spali příbuzní. Ale i lidé, co spolu příbuzní nejsou, mohou mít zdegenerované dítě..

 

Netvrdím, že byli dva, ale byl malý počet. A minimálně evropané jsou sami sobě nějak příbuzní. Vždyť třeba různé kmeny (a tak to na začátku bylo) spolu spali. A potom jich bylo hodně, tak se oddělili.. Neolitická revoluce, jistě znáte..

 

Honzo - to je take pravda

 

 

ludia nie su si podobny, napriklad acricania su tupy ale zas.fyzicky zdatnejsi, aziati su chytri a zas.fyzicky slaby, europania maju medzi, inak darwinova teoria toto vysvetlovala, ved boli 3 druhy primitivneho clov

Link to comment
Share on other sites

Darwinova teória je ale chybná, chýba tam jeden medzičlánok, a práve ten medzičlánok tvorí obrovský skok od opice dementnej až po človeka škrtajúceho šutre

Link to comment
Share on other sites

no to ze ovca je na daleky pribuzny ako asiat (obrazne povedane), ale mas pravdu, ved bunka je nas predok :) inak blbo sa mi pise :d hlavne myslienka vety, pisem tak pomaly ze zmenim 3x myslienku vety.... mobil :S

Link to comment
Share on other sites

jsem "krásny" ateista :d souhlasim s par lidmi co tu psali že nevěří to co neexistuje

 

všechno co se děje se dá logicky vysvětlit ale u nějakých věcí je naše myšlení malé na to aby jsem danou věc logicky věsvětlili

Link to comment
Share on other sites

A pro všechny věřící:

 

Dokáže Bůh vytvořit kámen, který neuzvedne? Pokud ano, není všemocný jelikož ho neuzvedne. Pokud nedokáže stvořit tento kámen, pak není všemocný, protože nedokáže stvořit vše. 

 

A teď zkuste nad tím polemizovat když jste tak chytrý :) :)

Link to comment
Share on other sites

Nie dakujem, nebudem verit ze nase zivoty ovlada nejaka 1 entita.

 

Dobre aj staré civilizácie (Egypt, Grécko, Rím...) verili v Bohov ale oni neboli tak mentálne a technický vyvinutý ako my. Ja verím vo vedu a tá zatiaľ nijako nedokázala žeby bol nejaký "Boh".

Verili v Bohov ktory prisli z neba a dali im technologiu a naucili ich plno veci... Mimozemstania...

Link to comment
Share on other sites

Dobre aj staré civilizácie (Egypt, Grécko, Rím...) verili v Bohov ale oni neboli tak mentálne a technický vyvinutý ako my. Ja verím vo vedu a tá zatiaľ nijako nedokázala žeby bol nejaký "Boh".

Verili v Bohov ktory prisli z neba a dali im technologiu a naucili ich plno veci... Mimozemstania...

 

Tak s týmto tiež súhlasím, som rovnakého názoru ale skôr si to spájam iba s Egypťanmi, Máymi, Aztékmi či Inkami. Rimania, Gréci či germáni podľa mňa určite nie. Mám doma aj jednu knihu ktorá sa zaoberá presne týmto.

Link to comment
Share on other sites

On je hlavně rozdíl mezí tím, jeslti se založí anketa u které se jen každej hádá, píše pičoviny anebo jen nahání příspěvky a tím, že se tu aspoň 1x za čas objeví něco, čemu se částečně dá říct rozumná diskuze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...