Jump to content

[Hledám] Partnery


SkillerkoS

Recommended Posts

Ahoj , můj projekt Gamone.eu - http://gamone.eu hledá partnery ! Pokud máte nějaký web jakéhokoliv zaměření , tak bych byl rád , kdyby jste mě kontaktovali a určitě by jsme se nějak dohodli...

 

Skype : adamqem

Steam : SkillerkoS

Email : [email protected]

Email : [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Dále hledám nějaké spamery pro můj portál... Pokud by měl někdo zájem ,tak mě taky kontaktujte :)

 

Spamery :o:facepalm::slap:

 

Ked chce spamerov mu to môžem doniesť za vagón . :d

 

Pokud myslí takový ty lidi co spamujou na skype a já musim davat blok kontaktu tak je na zsliskání, zbití , zmlácení :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to to je uplně demence Spamovat jiným lidem na weby.. Tímto ukazujete svoji "Profesionalitu" toto snad dělaj jen 9 letý děcka ne ? Demcence fakt !

Link to comment
Share on other sites

SkillerkoS

 

Nejsi ty Adam Čuba ? :d

 

Klidně jestli chceš být partnerem můžeme ;) SZ ti pošlu naše ikonky ;)

 

Kdyžtak mi taky pošli SZ ikonky ;)

Link to comment
Share on other sites

takovej topic napíše fakt labilní člověk ... jestli potřebuješ spamery na to aby sis nahnal lidi na 1-2 dny na server tak je to hodně smutný ...

to vieš, vačšine serverov chodia ľudia na server kôli tomu, že je lepší, kvalitnejší, originálnejší a tu že im to človek 25x spamoval ip :d

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi to taky nikam daleko nedotáhl a prosil si mě ať ti nacoduju něco na servery , když sem tě měl na skype , tak prosím mlč ;)

Dobře, tak to řeknu já, tento portál nemá budoucnost, zruš to a udělej radši stránku s archívem na teletubbies, ale hlavně bez tvých spamerů.

 

P.S. už ti někdo řekl, že VIP zdarma není VIP? :d

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi to taky nikam daleko nedotáhl a prosil si mě ať ti nacoduju něco na servery , když sem tě měl na skype , tak prosím mlč ;)

 

Pochop že tvůj projekt a ty jsou nám k zasmátí i když možná lepe řečeno brečení.. smaž to a nech to.. budoucnost asi taková jako že ty dostaneš rozum..

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi to taky nikam daleko nedotáhl a prosil si mě ať ti nacoduju něco na servery , když sem tě měl na skype , tak prosím mlč ;)

já sem tě o něco prosil? :lol: si mě s někym pleteš ne? :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...