Jump to content

[Anketa] Udělení trestu


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Zdravim, poslední dobou to tu pozoruju a docela mě zaráží uživatel MICHAL53Q.

 

Tenhle uživatel, ať napíše jakejkoliv příspěvek, tak musi okamžitě použít nějakou nadávku ... nevim jak Vám, ale mně přijde, že i za to by tu mělo bejt nějaký potrestání. je tu sotva pár dnů a už se tady chová, jak kdyby byl bůh ví co.

 

Nejen, že uráží kde koho, ale taky každýho ponižuje. ;) viz. níže:

 

 

Topic - [HELP] Admin warp

ak si si nevsimol editoval som spravu ked som tu sracku docital....

 

LYRIcS viem ze teraz places lebo som ti ukazal aky si blby na inom topicu...

MartinHavo to netreba komentovat...maximalne si sa strapnil ako si mohol...


Topic - [HELP] Admin warp

vies ho*no... btw, toto je skratene :d public OnPlayerCommandText(playerid,cmdtext[]){if(!strcmp("/adminzona",cmdtext,true)&&IsPlayerAdmin....


Topic - [ HELP ] bugy s FS !

boze ty si taky blby...priklad... Spusti si instalaciu WoWka pockaj kym to dokonci....

 

 

Dříve se za takovýhle věci trestalo a teď jakoby se nic nedělo. Je mi jedno jakej trest mu dáte, ale nějakej by dostat měl.

Link to comment
Share on other sites

Jsem Za,Neustale Spamováni OffTopicú a nadávek+začína si do lidí a pak neví jak se s tej sra*ky vymotat...napr začne si do QWERa a QWER má pravdu potom len spamuje že ma on pravdu...nedá si ríct ze prohral...

Link to comment
Share on other sites

je mi to jedno, ja si uzivam demenciu ludi... len rype s rype a stale vymotava sracky, zdrzujem sa hlasovania, preto e neviem ci si jeho demenciu mam uzivat alebo nie :-D

Bohužel i ty seš jak on ;) viz. momentální situace v mChatu ...

Link to comment
Share on other sites

je mi to jedno, ja si uzivam demenciu ludi... len rype s rype a stale vymotava sracky, zdrzujem sa hlasovania, preto e neviem ci si jeho demenciu mam uzivat alebo nie :-D

Bohužel i ty seš jak on ;) viz. momentální situace v mChatu ...

 

nie som ako on, iba mam hadavu povahu tak pisem aj to co by som nikdy nenapisal, a vzdy si stojim za tym co pisem, lebo viem ze to je pravda a rad bojujem v slovnych debatach... som prkste ten kto provokuje a vyhrava :d ale nie som on, ja v jeho urovni som do nikoho neskakal, teram mam pravo to aby okusil to co sam robi

Link to comment
Share on other sites

Doufám že tohle téma neskončí nevyřešené jako to tu bývalo ve zvyku. Dejte mu ban.

V to doufám taky, jenže zatim se tu nevyjádřil ani Lukáš ani nikdo z modíků ... což je celkem smutný.

Link to comment
Share on other sites

Doufám že tohle téma neskončí nevyřešené jako to tu bývalo ve zvyku. Dejte mu ban.

V to doufám taky, jenže zatim se tu nevyjádřil ani Lukáš ani nikdo z modíků ... což je celkem smutný.

Neboj se. Určitě už na to někdo koukl.. ale zatím jen číhaj a čekají na to, až se víc rozjede diskuze O:) !

Link to comment
Share on other sites

Naprosto súhlasím s ĐragoN_Cz (s prvým príspevkom), najmä s týmto: je tu sotva pár dnů a už se tady chová, jak kdyby byl bůh ví co.

 

btw... NICE ! :rofl: v úvodnom príspevku sa spomína moje meno, som slávny :klidek: volajte ma veličenstvo :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...