Jump to content

gamemode Reason to Live


AvestX

Recommended Posts

Reason to Live

SA-MP Game ..

 

Inspiroval mě chrabrý hoch "Marwin37" s jeho geniálním modem Konec Hry ..

 


 

Popis:

Pawn mě sice už nebavilo, byl to přetlak kodování RP modů, ale tento nápad mě nutí jít dál v pawn kodech ..

 

Nejedná se o žádný gamemod ve kterém je jako v ostatních gm volnost a můžete si dělat téměř vše co chcete, jedná se o mod s příběhem zločince který byl uvězněn mezi smrtící návnady a vaše jediná možnost na únik je všechny pasti obejít a dostat se pryč s věznice, na začátku máte promazanou paměť takže si nic nepamatujete, v modu se chystám zhotovit alespon 10Levelů které budou obsahovat dění a ostatní hráči vám mohou pomáhat s překonáváním překážek, například deaktivovat bombu aby jste mohl dál, přejít přes vodu plnou elektrického proudu sestavením posunující se "lodi" ...

Ve hře bude spousta výběrů kudy se vydat a jedna cesta bývá smrtelná, druhá pouze nebezpečná a projít jí je možné narozdíl od druhé ..

Během hraní se budete dozvídat o svém minulém "já" a zjištovat vše co jste udělal ..

Na začátku vám bude přisouzenou jméno zločince a přidán skin se kterým si celý příběh projdete ..

 


 

Důvod proč to sem přidávám není abych sepsal co bude obsahovat, ale scháním člověka který by byl ochotný nadabovat hlavního hráče, já :d mám děsný hlas, a upřímně mám vadu a neumím správně říkat například "r" ..

Daber by měl mít hlubší hlas a dobrý mikrofon aby nebyl slyšet hukot, kdyby někdo takový byl pište mi do SZ a můžeme se domluvit ..

 

děkuji za přečtení :d

Link to comment
Share on other sites

ano :d to je pravda, jmenovalo se to Konec Hry co dělal marw, tim sem se inspiroval to přiznam :d , chystám se udělat něco podobného, akorát v trošku jiném provedení .. a přemejšlim že by to bylo lepší i s tim dabingem, kterej by šel udělat ..

mapky si dělam sám, ve svém provedení, a pawn zvládam taky :d ..

díky za hodnocení :boss:

Link to comment
Share on other sites

ano :d to je pravda, jmenovalo se to Konec Hry co dělal marw, tim sem se inspiroval to přiznam :d , chystám se udělat něco podobného, akorát v trošku jiném provedení .. a přemejšlim že by to bylo lepší i s tim dabingem, kterej by šel udělat ..

mapky si dělam sám, ve svém provedení, a pawn zvládam taky :d ..

díky za hodnocení :boss:

Mohl jsi mě uvést, jako inspiraci :DDD ... jinak bych ti to klidně pomohl nadabovat :d ... já možná budu dělat pokračování mého módu Konec Hry :d a pokud bych se do toho pustil bylo by to vytvořeno systémem přídávaní map v TXT souboru

Link to comment
Share on other sites

ano :d to je pravda, jmenovalo se to Konec Hry co dělal marw, tim sem se inspiroval to přiznam :d , chystám se udělat něco podobného, akorát v trošku jiném provedení .. a přemejšlim že by to bylo lepší i s tim dabingem, kterej by šel udělat ..

mapky si dělam sám, ve svém provedení, a pawn zvládam taky :d ..

díky za hodnocení :boss:

Mohl jsi mě uvést, jako inspiraci :DDD ... jinak bych ti to klidně pomohl nadabovat :d ... já možná budu dělat pokračování mého módu Konec Hry :d a pokud bych se do toho pustil bylo by to vytvořeno systémem přídávaní map v TXT souboru

Tak sem tě uved hore :d .. byl bych jedině rád kdyby si mi pomohl s dabingem, nějákej kontakt na tebe ? tušim že sem tě měl na ICQ ale moje palice se za tu dobu vygumovala :d byli jsme kamarádi podle mě :d .. a kdoví jestli si ICQ nezměnil nebo nezrušil .. :) tak mi kdyžtak do SZ napiš nejlépe skype :d ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...