Jump to content

Česká wikipedie ffredykova


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Popis

Zdravím, v tomto tématu vám představím moji osobní wikipedii, na které již delší dobu pár lidí překládá kompletní anglickou SA:MP wiki do českého jazyka.

Wiki má posloužit k lepšímu porozumění příkladům, funkcím a callbackům. Jelikož jazyk anglánský může být občas delikátní a někdo nemusí znát jeho celou slovní zásobu, podívá se na překlad a hned mu může být jasné, že to co chápal na anglické wiki, může být ve skutečnosti úplně jinak a celá věc znamená něco jiného.

 

Na Ferda-Wiki najdete oddělení SA:MP a oddělení různých jiných článků. Oddělení SA:MP se (zatím) specializuje hlavně na překlad funkcí a callbacků, přeloženo je už ovšem i pár návodů. (A já pracuji na návodech vlastních)

Dále zde najdete pár humorných, nebo i naučných článků na volné téma (tvořené "z nudy")

 

Práce

Pokud máte zájem podílet se na překladu, musíte se dobře orientovat v anglickém jazyce, nepotřebuju amatéry, co to přeloží špatně. Jedná se o práci ve volném čase, která není placená ani nijak hodnocená. Nevyžaduji pracovní morálku, ani časové intervaly, prostě přijdete něco přeložit až budete mít náladu, čas a chuť.

 

Pro psaní ostatních článků, vlastních návodů a teorií nikoho nehledám.

 

Kam dál?

Ferda-Wiki naleznete na http://wiki.ffredyk.cz

Oddělení SA:MP je úplně dole.

 

Pokud se chcete přihlásit k práci, napište mi email na [email protected] podle vzoru:

Předmět: "Žádost o účet - překládání wiki"

V těle zprávy se mi představte jak chcete, chci po vás jen věk a přezdívku.

Dále mi přeložte následující text:

Hello! You were moved to the hell, where you must complete few tasks to be returned back to the heaven. If you can move the crate on your right, you may be the right person to win a hallowed weapon that will give you some ancient buff! On your left, you can see a big gate named "Bossero". If you want to win a big loan of money, go there and kill an epic boss guy, who is guarding the prehistoric energy relay. Activate the relay to be given the flying ability.

Budu se rozhodovat právě podle tohoto textu, takže se snažte aby vypadal co nejprofesionálněji.

Kreténi, kteří chcete ukázat jací jste volové to klidně napište do topicu, já najdu jinou sračku pro překlad.

Link to comment
Share on other sites

Ja hneď niekoľko ale skoro all som autor ja ;) ale inač ffredy preklad máš v SZ ale i tak šak účet mám články vytvárať môžem takže mne netreba práva upravovať :):d ale tak nudil som sa tak som preložil.

Link to comment
Share on other sites

A o mne tam je jen jedna veta a jeden radek navic. Pripadam si oproti jakubesovi menecenny :d

 

Jakubes je na tomto fóre megahviezda :d :D

Zatial co Valenta je iba "Vrchní vůdce, jeho prací je přesvědčovat komunitu, že do vedení fóra nezasahuje." :d :D

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Abych byl upřímný, ty překlady jsou dosti bídné, působí to na mě strojově, často nelogicky, je to takové suché, přeložené slovo od slova, cením snahu, ale musím být upřímný.

 

Hlavním překladatelem je Lurk, já ho přestal kontrolovat, jelikož zezačátku překládal dobře, napiš co je špatně a podíváme se na to.

Já přeložil zatím jen pár funkcí, nebyl čas a nálada...

Link to comment
Share on other sites

Muhehe! Byl jsi warpnut do pekla, kde musíš vykonat pár questů, aby ses dostal zpět odkud jsi přišel. Pokuď dokážeš pohnout svojí myslí bednu doprava, tak můžeš právě ty jako jeden z mála vyhrát halloweenskou zbraň která ti givne nějakou starověkou kůži z buvola! Na levo vidíš velkou bránu, jejiž jméno se nevyslovuje :S. Pokuď chceš vyhrát trochu víc peněz než máš u sebe, jdi bránou dál a zabij hustodémonsky krutopřísného bosse, který hlídá prastaré energetické relé. Zapoj relé do obvodu, aby sis aktivoval fly-mode.

:oops:

Trochu nuda, trochu domyšleno, trochu blbost, ale jinak ok :klidek:

Link to comment
Share on other sites

Abych byl upřímný, ty překlady jsou dosti bídné, působí to na mě strojově, často nelogicky, je to takové suché, přeložené slovo od slova, cením snahu, ale musím být upřímný.

 

Hlavním překladatelem je Lurk, já ho přestal kontrolovat, jelikož zezačátku překládal dobře, napiš co je špatně a podíváme se na to.

Já přeložil zatím jen pár funkcí, nebyl čas a nálada...

 

Tak hlavně ty články přeložené ze SAMP Wiki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...