Jump to content

Pawno Mod + Server


mattmatt

Recommended Posts

Ahojte, dostal jsem takový nápad.. Aby členové (pawneři , mappeři atp) udělali nějaký brutálaní herní mód a zahostoval se server který by byl pod Pawno.cz .. je mi jedno co to bude jen mě to napadlo klidně to muže být RP ae já bych uvítal drift ;D :)

Pokud se vám nápad též zamlouvá pls komenty :) ale je to jen nápad jo :)

Link to comment
Share on other sites

Podle mě se toho nikdo neujme , no možná pár lidí , jako je to dobrý nápad , ale dopadne to stejně tak že se na to všichni vy*erou ;) Jen můj názor.

 

Kdyby se toho lidi ujaly , přidal bych se jako maper.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Tento nápad je pěkný,ale nezrealizuješ ho nikdy :d

 

uprávím ti to za sebe ;)

 

výborný nápad fakt úžasnej, ale nikdo nikdy nebude mít nervi na to řídit to...

a nikdo nikdy nebude ochoten u toho zůstat...

 

Pár lidí si myslím že by se našlo ale nezapomeňte že ty mody co vytváří lidi dělají pro sebe ve volném čase - z tohodle by neměli nic a ještě by se jim řeklo co maj dělat.... možná tak dobrý pocit z toho že dělaj reklamu...

 

ale jinak nápad dobrý :v:

Link to comment
Share on other sites

Tento nápad je pěkný,ale nezrealizuješ ho nikdy :d

 

uprávím ti to za sebe ;)

 

výborný nápad fakt úžasnej, ale nikdo nikdy nebude mít nervi na to řídit to...

a nikdo nikdy nebude ochoten u toho zůstat...

 

Pár lidí si myslím že by se našlo ale nezapomeňte že ty mody co vytváří lidi dělají pro sebe ve volném čase - z tohodle by neměli nic a ještě by se jim řeklo co maj dělat.... možná tak dobrý pocit z toho že dělaj reklamu...

 

ale jinak nápad dobrý :v:

To mu tu právě vadí.. :/ nikdo u toho nezástane ;) ale jinak díky za kladné komenty ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

A jinak důvod proč bych nezůstal i já: Už dělám svoji práci a toho volného času taky zas tak moc nemám... ;) myslím že nebudu jedinej

Link to comment
Share on other sites

Nápad to je dobrý ale som na tom rovnako ako Hip ...

Inak čo tam dať nejaký dobrý freeroam zo samp fóra ?

Nápad by sa uskutočnil.

Maximálne by to mohol niekto preložiť a to myslím že by si niekto čas našiel

Link to comment
Share on other sites

Já bych do toho šel, ale potřeboval bych mappera. Ale měl bych i pár podmínek k serveru a pomocnou ruku (pawn) bych si vybral z těch, kteří o to mají zájem. Mám teďka plno volného času a mám i nápad na gamemode který už pomalu realizuji a rád bych tím podpořil zrovna tento web a komunitu.

Link to comment
Share on other sites

Já bych do toho šel, ale potřeboval bych mappera. Ale měl bych i pár podmínek k serveru a pomocnou ruku (pawn) bych si vybral z těch, kteří o to mají zájem. Mám teďka plno volného času a mám i nápad na gamemode který už pomalu realizuji a rád bych tím podpořil zrovna tento web a komunitu.

Tak já bych ti pomohl jako maper , taky mám celkem dost času momentálně..

Kdyby se nikdo nepřihlásil, tak mi kdyžtak napiš :)

Link to comment
Share on other sites

Posledního podobného plánu, kterého jsem se zúčastnil bylo v seskupení: Já, Boban, Grubb, Marwin a možná ještě někdo. Vydrželo to asi jen pár týdnů, pak to padlo. Pokud se do toho někdo pustí, tak hodně štěstí. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...