Jump to content

[PRED�M] Street Life (predam aj pwn)


LYRIcS

Recommended Posts

Zdravím,

Predávam moje módy, Street Life, Sniper: Last Revenge a Prison Sector 47.

Téma k Street Life je strašne stará a neaktuálna, všetky aktuálne informácie o módoch môžete získať na mojom skype alphamew98.

 

 

 

Prison Sector 47 !!! Nepredávam už !!!

* Cena: 35€ (875 kč)

* Je verzia aj na MySQL !!!

* Prezentačka: >>> TU <<<

* Trailer:

 

 

Sniper: Last Revenge !!! Predané !!!

* Cena: 31€ (775 kč)

* Prezentačka: >>> TU <<<

* Trailer:

 

 

Street Life

* Cena amx: 17€ (425 kč)

* Cena pwn: 50€ (1250 kč) (29 000 riadkov!!!)

* Prezentačka: >>> TU <<<

* Trailer:

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, mal by som záujem o ten "SNIPER" Mod. Ja by som mal záujem o Verziu .Pwn :)

 

Za pawn. By som zaplaťil 70 - 80 eur... + By si zomnou spísal zmluvu v Ktorej by bolo že By si to nesmel predať dalšiemu človeku okrem Mna. Lebo sa mi už stalo, že som kúpil mod od "Ajzlika" (Empire Republic) a nakoniec ten mod maly už 4. Takže by sme to oby dvaja Podpísaly.. a keby si to porušil tak by sme sa vieš kde stretly. Ja len to preto chcem, Lebo robim Profesionálny Game Portál, A Nechcem aby mody boli na 3 serveroch, ale len na Mojom Servery.. takže zato chcem toto opratrenie. :)

 

Keby si mal záujem, tak mi napíš na Skype: Brian.Liptak1

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, mal by som záujem o ten "SNIPER" Mod. Ja by som mal záujem o Verziu .Pwn :)

 

Za pawn. By som zaplaťil 70 - 80 eur... + By si zomnou spísal zmluvu v Ktorej by bolo že By si to nesmel predať dalšiemu človeku okrem Mna. Lebo sa mi už stalo, že som kúpil mod od "Ajzlika" (Empire Republic) a nakoniec ten mod maly už 4. Takže by sme to oby dvaja Podpísaly.. a keby si to porušil tak by sme sa vieš kde stretly. Ja len to preto chcem, Lebo robim Profesionálny Game Portál, A Nechcem aby mody boli na 3 serveroch, ale len na Mojom Servery.. takže zato chcem toto opratrenie. :)

 

Keby si mal záujem, tak mi napíš na Skype: Brian.Liptak1

pridam si ta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...