Jump to content

Nabídka Volných Pozic Na Gta-Mp.cz

niCe

Recommended Posts

banner400x80.jpg

Hledáme zájemce o volné pozice v týmu GTA-MULTIPLAYER.CZ

Redaktor

Náplň práce: Psaní článků a novinek pro náš web (psaní vlastních článků, překlad a doplnění článků ze zahraničních webů)

Požadavky: Věk minimálně 17 let, znalost AJ, znalost pravopisu, schopnost se vyjadřovat. Předchozí zkušenosti výhodou.

Odměna: 30-100 CZK za článek

Marketingový a PR pracovník

Náplň práce: Hledání marketingových možností pro naše herní servery, výměna zpětných linků s jinými webovými stránkami, vytváření kontaktů v hráčské komunitě, zastupování GTA-MP.CZ na diskuzních fórech apod.

Požadavky: Věk minimálně 17 let, znalost AJ, znalost pravopisu, cílevědomé vystupování

Odměna: 300-500 CZK měsíčně + případné bonusy

Pokud máte zájem, pište prosím na E-mail: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]" ">[email protected]</a><!-- e -->

V případě, že nemáte bankovní účet, kam bychom mohli posílat vaší výplatu, je možné místo toho dobít kredit na vašem mobilním telefonu.

Všem hráčům děkujeme za zájem!

S přáním pěkného dne,

niCe

GTA-MULTIPLAYER.CZ

Link to comment

Create an account or sign in to comment