Jump to content

[Movie] Informačka č.1


Alsei

Recommended Posts

Není ti moc rozumět. Jednou mluvíš pomalu a hned na to zase rychle.

 

Zapracuj na tom a hlavně mluv s klidnou hlavou, není to vysílání živě, tak také není důvodu ke stresu. Trochu ses zadrhával.

Link to comment
Share on other sites

Není ti moc rozumět. Jednou mluvíš pomalu a hned na to zase rychle.

 

Zapracuj na tom a hlavně mluv s klidnou hlavou, není to vysílání živě, tak také není důvodu ke stresu. Trochu ses zadrhával.

 

 

Nó to máš pravdu ... neviem ale proste raz som to natočil dobre ale potom mi tam niečo spadlo ale čo už :) budem sa zlepšovať a VLOG neviem .. ešte o to nejako nestojím .. ani nad tým nerozmýšlam ..

Link to comment
Share on other sites

likujte a prihlaste odber ? to mi trochu pripomina ty dementy z facebooku

*Chces mit 1000 zadosti behem 16ti minut ?

Prihlas odber

Sdilej fotku

Likni tenhle status at vim komu to poslat :d sorry ze to sem pisu ale nejak sem si nato vzpomel vim ze tady se jedna o YT ale stejne :d

Link to comment
Share on other sites

Co mám na tom hodnotit? Na tuto otázku dokážu odpovědět sám, nic se na tomto videu hodnotit nedá. To už jsi rovnou mohl nahrát jen zvuk, aspoň by jsi nás ušetřil toho hnusného nápisu. Stačilo tu informaci napsat a ne všem ukazovat tvůj teplý hlas. I když ten teplý hlas by sis mohl také ušetřit, tudíž závěr k tomuto "videu" spíše k nahrávce je takový, že by sis ušetřil čas, kdyby jsi to vůbec neudělal.

Link to comment
Share on other sites

tvl .. ja nechápem čo ty si za človeka .. len všetko buzeruje .. ty chodievaš aj vonka ? asi nie .. .. skús to .. možno ti to kus pomôže .. a teplý ? to preto že som kus zachripnutý ... ale ho*no o tom vieš .. nevravím že nič nevieš .. si fakt borec .. ale pozeraj aj na začiatočníkou .. ;) myslíš si že keď Rocky začínal bol hneď taký frajer ? myslím že nie ! takže pšt ...

Link to comment
Share on other sites

tvl .. ja nechápem čo ty si za človeka .. len všetko buzeruje .. ty chodievaš aj vonka ? asi nie .. .. skús to .. možno ti to kus pomôže .. a teplý ? to preto že som kus zachripnutý ... ale ho*no o tom vieš .. nevravím že nič nevieš .. si fakt borec .. ale pozeraj aj na začiatočníkou .. ;) myslíš si že keď Rocky začínal bol hneď taký frajer ? myslím že nie ! takže pšt ...

Máš pravdu, já ven nechodím, kdybych chodil ven, tak bych neuměl tolik s počítačema a neměl to co mám teď. A co se týče toho ohledu na nováčky, tak to mně nezajímá, chtěl si komenty a hodnocení o like zde ani nemluvím. Takže buď sneseš kritiku a nebo to zabal a už to nedělej.

Link to comment
Share on other sites

tvl .. ja nechápem čo ty si za človeka .. len všetko buzeruje .. ty chodievaš aj vonka ? asi nie .. .. skús to .. možno ti to kus pomôže .. a teplý ? to preto že som kus zachripnutý ... ale ho*no o tom vieš .. nevravím že nič nevieš .. si fakt borec .. ale pozeraj aj na začiatočníkou .. ;) myslíš si že keď Rocky začínal bol hneď taký frajer ? myslím že nie ! takže pšt ...

 

Koľko si hovoril že máš rokov? :d

Spisovnosť:

 

Vonka - Von

začiatočníkou - začiatočníkoV

 

K topicu:

Preboha zobuď sa... Použi keď tak aspoň menič hlasu :d Video je totálne nahovno. Radšej by som bral čierne pozadie ako tamtú čarbanicu. Fakt nechcem aby si sa urazil ale toto si sem radšej ani nemal dávať... To je môj názor

Link to comment
Share on other sites

Nechápu smysl toho videa. Teda podle tvé logiky bych měl asi udělat video Informačka, kde bych řekl, že tě informuji, že jsem nepochopil smysl tvé informačky. Ale ns to fakt čas nemám :d

Link to comment
Share on other sites

Já bych zas k němu tak kritický nebyl. Hlas si člověk nevybírá, ono je to i trošku způsobeno tím, že je slovák. A slováci maj ten jazyk takový, jako že spousta sklov působí na nás čechy jako zdrobělina či podobně. Ono to tak prostě je a jak jsem psal, typ hlasu si člověk nevybere. Stejně jako vzhled, vlastnosti apod... Já sám nejsem nijak geniální, viz. můj první nultý vlog.

 

Já oceňuji jeho snahu a ono nahrát něco takového na YouTube a zpřístupnit to tak veřejnosti chce velkou odvahu... A ještě víc, když při tom ukazuješ i sám sebe...

 

Oceňuji jeho nadšení pro takovou tvorbu, i když to má své nedostatky. Fandím mu, aby se mu do budoucna dařilo a fungoval mu channel přesně tak, jak si představuje. Třeba to jednou může někam dotáhnout.

 

Kdyby mě někdo dřív nedával šance, nemusel bych ani být dneska na té úrovni, které jsem. Lidi rádi tvoří a já je v tom mile rád budu podporovat, zvlášť ty začínající. Protože právě ti ještě nejsou zkažení medialitou a tvoří to opravdu ze zábavy a z toho, že prostě chtějí ostatní lidem vyjádřit svůj názor.

 

Jsem většinou kritik, kritizuji to co se mi nelíbí. Ale zároveň dokážu pochopit nadšení pro tvorbu a podpořit ho v tom, pokud jde o mentálně rozumného člověka.

 

Urážet ho tedy za barvu hlasu či podobně je ubohý, hloupý, pubertální a jednoduše řečeno nevychovaný.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...