Jump to content

[WEB]Androiduj.funsite.cz


Ivo Král

Recommended Posts

 

Zdravím vás :)

Po dlouhé době sem přidávám nějaký příspěvěk.

Chtěl bych vám představit můj teď nově rozjetý web o androidu.

Myslím že android jako takový představovat nemusím a věřím že věčina z vás se pyšní tímto skvělým open source systémem.

Na web se snažim denně přidávat nové aplikace,hry,ROMky,themy,navody a celkově novinky ze světa zeleného robůtka :)

Nevím co dál bych řekl ... snad jen, že mě potěší pokud se příjdete podívat, něco si stáhnete a třeba hodíte nějakou tu kritiku...

 

Pokud by jste chtěli přidat nějakou hru přímo na vaše přání ... klidně to sem napište ... neni problem najít/sehnat/zveřejnit...

Link to comment
Share on other sites

Mne sa to páči kedže aj mám Android dúfam že budú nejaké super hry a aplikacie

Dal by som tam návod ako dať do XPERII X8 nový Android a iné návody

Link to comment
Share on other sites

Sem určitě zavítá hlavně do kategorie hry, jelikož sám mám tablet, na kterém mam Android a hry mi tam dost chybi.

 

Jinak hezké přehledné stránky, takže přeju hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Mne sa to páči kedže aj mám Android dúfam že budú nejaké super hry a aplikacie

Dal by som tam návod ako dať do XPERII X8 nový Android a iné návody

 

Tenhle navod myslím, že je dokonce zde na foru... zkusím kontaktovat autora toho topicu a snad nám takový navod napíše ;)

Link to comment
Share on other sites

Nice Job Man
Sem určitě zavítá hlavně do kategorie hry, jelikož sám mám tablet, na kterém mam Android a hry mi tam dost chybi.

 

Jinak hezké přehledné stránky, takže přeju hodně štěstí.

 

Díky ;)

Link to comment
Share on other sites

Skvelé. Páči sa mi to :) :)

 

Děkujem... stále ještě platí že pokud by jste chtěli nějakou hru ... pokud ji už dlouho hledáte a bez uspěchu .. dejte vědet ... jinak se zatím snažíme přidávat tak různě co nás napadne

Link to comment
Share on other sites

To forum mam já osobně v plánu až se webová stránka rozjede...bral bych to hezky postupně ... všechno na jednou by bylo na prd... a ta doména by byla skvělá mít na to finanční prostředky ;) ...bohužel no.. =)

Link to comment
Share on other sites

To forum mam já osobně v plánu až se webová stránka rozjede...bral bych to hezky postupně ... všechno na jednou by bylo na prd... a ta doména by byla skvělá mít na to finanční prostředky ;) ...bohužel no.. =)

 

Máš to mať :)

 

http://androiduj.eu

Link to comment
Share on other sites

To forum mam já osobně v plánu až se webová stránka rozjede...bral bych to hezky postupně ... všechno na jednou by bylo na prd... a ta doména by byla skvělá mít na to finanční prostředky ;) ...bohužel no.. =)

 

Máš to mať :)

 

http://androiduj.eu

 

Díky moc,dořešíme na skypu.

 

Jinak dnes jsem zavedl podporu webu w w w . 4allmobile . e u .... kde registrace stojí 30 kč a já vám nabízím stahovat zdarma ... tudíž pokud chcete nějakou hru z tohoto webu,napište mi sem na pawno do SZ a já jí přidám ... pokud doplníte přání přímým odkazem na hru nebo aplikaci nebo cokoliv tak není problem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...