Jump to content

script Kniha přání a stížností v2.0


Guest Mort

Recommended Posts

Ahoj,

 

vytvořil jsem novou verzi knihy přání a stížností.

Od verze 1.0 se liší:

  • [*:1pp98j70] Uspořádané stížnosti a přání
    [*:1pp98j70] Možnost "přesměrovat" kam půjdou přání a stížnosti (v define)
    [*:1pp98j70] Datum a čas přidání přání/stížnosti
    [*:1pp98j70] Žádná přebytečná proměnná

 

Download: Pastebin

 

Instalace:

 

Kód z pastebinu hoďte do pawna a zmáčkněte F5. Kód nevyhodí žádnou chybu protože jsou to všechny official funkce. Můžete si změnit cestu ukládání přání a stížností nebo to tak nechejte a ve scriptfiles vytvořte složku Kniha. O vše ostatní se postará systém. Můžete zapsat do knihy přání a stížností pomocí příkazu /kniha.

 

---

 

Je to jen takový úryvek z mých prací, ale může se někomu hodit.

RATE & COMMENT please,

Váš Mort.

Link to comment
Share on other sites

Celkem povedené jak říka tady Blyster v dalších by to mohlo zapisovat na stranky.Nebo by si mohl udelat treba prikaz /kukaz a napr by ti to ukazalo all Přání a stížnosti přímo ve hře nebo kdyby právě nekdo neco napsal do te knihy ze by to oznamilo adminům,že někdo pravě neco pridal.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Hází mi to chyby...

C:\Users\Zeddy\Desktop\kniha.pwn(28) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"

C:\Users\Zeddy\Desktop\kniha.pwn(29) : warning 217: loose indentation

C:\Users\Zeddy\Desktop\kniha.pwn(34) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnDialogResponse")

C:\Users\Zeddy\Desktop\kniha.pwn(44) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"

C:\Users\Zeddy\Desktop\kniha.pwn(48) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"

C:\Users\Zeddy\Desktop\kniha.pwn(54) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"

C:\Users\Zeddy\Desktop\kniha.pwn(73) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"

Link to comment
Share on other sites

Stáhni si nové pawno (nejlépe 0.3e)

No konečně mi někdo poradil včem byla ta chyba že mi to furt házelo errory .. :d

Díky moc.

 

E:Tak jsem to hodil na server když jsem napsal /kniha tak mi to vyjelo zda chci napsat přání nebo stížnost a když vyberu jedno ztoho tak se mi už nic dalšího neukáže...

Čim to je?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...