Jump to content

pomoc Skype


Guest Mort

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat proč se mmi najednou nejde přihlásit na skype - můžu ho nechat přihlašovat i 3 hodiny a stejně se nepřihlásí. Net mám dobrej, ping taky, mám novej pc s ßeta verzí Win8 ale to by neměl být problém, nevíte někdo jak to napravit/spravit??

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

To se mi jednou stalo taky. Trvalo to nějaký den. Nemohl jsem se vůbec přihlásit, nebo se to přihlásilo po nějaké době a pak to zase spadlo... Řešení jsem na to nenašel. Potom se to samo spravilo... :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
mel bi si pouzivat icq

 

pta se na skype :facepalm:

 

 

 

jak psal Pan Inkognito, mě se to taky stalo tak to zase půjde ;)

Link to comment
Share on other sites

tenhle problém už tu jednou byl. e to kvuli jednomu souboru, kterej je ve složce data aplikací. Ted si fakt nevzpomenu jakej to je soubor ale ukládá se do něj celá historie. Stačilo ho smazat a pak skype jel v pohodě. Podívam se ti po tom názvu a dám ti vědět. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
tenhle problém už tu jednou byl. e to kvuli jednomu souboru, kterej je ve složce data aplikací. Ted si fakt nevzpomenu jakej to je soubor ale ukládá se do něj celá historie. Stačilo ho smazat a pak skype jel v pohodě. Podívam se ti po tom názvu a dám ti vědět. :)

 

aha, proto mi zmizela poté celá historie :d

Link to comment
Share on other sites

Nebudu sem dávat reklamu na cizí forko, ale dám sem postup co udělat :)

Jděte do -> Data aplikací\Skype\vaše Skype jméno\config.xml a soubor config.xml smažte. Nic tím nezkazíte, Skype si udělá nový. Jenom se Skype vrátí do výchozího nastavení.

Tim se to snad opraví a ty se budeš moct přihlásit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...