Jump to content

BETA - Extreme Stunts


Mattsy

Recommended Posts

Extreme Stunts BETA 0.1A

 

Dobrý deň milí užívatelia fóra.

 

Oznamujem Vám že dňa 9.6.2012 po 17:00 to je sobota sa spustí BETA verzia módu Extreme Stunts na ktorom pracujem ja a vypomáha iFailGamer. Server na ktorom bude mód umiestnený je na kvalitnom VPS takže lagy neočakávame. Spolu s módom bude spustený aj TeamSpeak server ktorý pobeží na tom istom VPS. IP Adresu serveru s módom nájdete dole na konci tohoto príspevku.

 

Môžte očakávať

 

5000+ objektov

Rhino deathmatch

Sniper deathmatch

M4 deathmatch

RPG deathmatch

Sanchez dráhu

Monster Truck dráhu

 

Berte na vedomie že je to len BETA, objekty budú ešte pribúdať časom. finálna verzia bude spustená niekedy v lete, postupne sa bude mód upgradeovať.

 

VIDEO

 

 

Server pobeží na 0.3e verzii, rozhodli sme sa tak na zákalde ankety ktorá bežala tu na fóre.

 

IP Adresa SERVERU

146.255.30.232:7777

 

IP Adresa TEAM SPEAK

146.255.30.232:9987

 

!!! Mód je kompletne v anglickom jazyku !!!

Link to comment
Share on other sites

hm hlavne ze mod je v Anglickem jazyku me Ajina problem nedela ale prijde mi dementni aby Slovensky mod byl jen v Ajine

 

Mne príde dementný tvoj príspevok ;)

 

Mod nieje robený len pre SK/CZ komunitu, čo ak príde na server Madar alebo Nemec?

 

Uvažujem globálne, nie jednotlivo ;)

Link to comment
Share on other sites

GM no môže byť lenže vieš koľko je STUNT sa-mp serverov myslíš si že bude hrať niekto na tvojom ak sú 10x lepšie... ?

 

Chcelo by to dorobiť ešte Slovenský jazyk bolo by to good

Viac máp a lepších - po celom SF,LS,LV nemusia byť veľa na jednom mieste ale roztiahnuté

Link to comment
Share on other sites

GM no môže byť lenže vieš koľko je STUNT sa-mp serverov myslíš si že bude hrať niekto na tvojom ak sú 10x lepšie... ?

 

Chcelo by to dorobiť ešte Slovenský jazyk bolo by to good

Viac máp a lepších - po celom SF,LS,LV nemusia byť veľa na jednom mieste ale roztiahnuté

 

V dnešnej dobe sa oplatí robiť viac Stunt ako RP ;)

 

Mapy niesú na jednom mieste, sú roztiahnuté po mape, sú v SF, LS, na vidieku, púšti a starom letisku ;)

Link to comment
Share on other sites

hm hlavne ze mod je v Anglickem jazyku me Ajina problem nedela ale prijde mi dementni aby Slovensky mod byl jen v Ajine

 

Mne príde dementný tvoj príspevok ;)

 

Mod nieje robený len pre SK/CZ komunitu, čo ak príde na server Madar alebo Nemec?

 

Uvažujem globálne, nie jednotlivo ;)

kdo rek ze to ma bejt jenom CZ/SK at si tam necha Ajinu ale at tam aspon mrskne Ceskou nebo Slovenskou language :d me je to uprime u prdele treba me tu ukamenujte ale je to muj nazor

Link to comment
Share on other sites

Tvl, vy ste fakt jebn*tý... Oznamujem Vám že dňa 9.6.2012 po 17:00 to je sobota sa spustí BETA verzia módu Extreme Stunts.. Stačí prečítať prvú vetu.. Asi to vtedy odomkneme nie?! debilita

Link to comment
Share on other sites

Kľud lebo sa naserem :d

 

Nespamujte mi tu, ak niečomu nerozumiete alebo ste sprostý jak teľaťa tak dajte otázku ale nespamujte tu kravinami....ďakujem

 

Dano9 či aký to máš nick:

 

Nemám dôvod tam zatiaľ dávať CZ/SK jazyk ;) Sme v 21. storočí, AJ je najpoužívanejší jazyk sveta, ja sa prispôsobujem svetu a nie dvom národom.

 

MartinHavo: Jo jo Iron Maiden :d a jj je to on ;)

Link to comment
Share on other sites

Super , přijdu se podívat až jeden server přejde na 0.3e nebo bude nějaký Switcher , kde si můžu přepínat mezi verzemi, opravdu se mi nechce furt instalovat 0.3e a 0.3d :)

 

Podle popisu a videa to vypadá moc dobře ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...