Jump to content

New Possibilities - DOWNLOAD


AvestX

Recommended Posts

Zdravím, už delší dobu se o tento GM s dadankem nestaráme, podle našeho mínění to "mohl" být i nadějný mód, ale boužel skončil jako každý jiný mód na kterém jsem pracoval .. pawn už mě nebaví a nehodlám se v něm nadále zdržovat, s pawn jsem pracoval od 0.2X a od té doby jsem nikdy nic nedokončil protože sem prostě blbej ..

Chci alespon udělat něco alespon méně užitečného, a nováčkům nebo klidně i člověku který by chtěl dokončit mód předat ho zde .. je tam plno věcí jako 14DeathMatch zón, náhodné spawny, registrace, tachometr s ukazovačem rychlosti, stavu vozidla, jména vozidla, a ukazovačem benzínu .. IconStreamer od někoho z fora protože se mi nechtělo ho dělat .. na modu se podílel také dadanek1999 já jsem spíše scriptoval, gamemode s includama ke stažení zde:

KLIK

nebo

KLIK

Link to comment
Share on other sites

#define VERSION "0.2b"
new str_version[50];
format(str_version, sizeof(str_version), "+             Verze: %s                 +", VERSION);
print(str_version);

 

Nepoznáš printf ?

 

public SecondTimer()
{
for(new i=0; i<MAX_PLAYERS; i++)
{
...
new opil = GetPlayerDrunkLevel(i);
...
}
}

 

MAX_PLAYERS = 100, čiže 100x za sekundu sa ti vytvorí premenná opil a všetky ostatné, ktoré si tam použil.

 

 

Inak to až tak zle nevyzerá...

Link to comment
Share on other sites

Pár chyb tam je .. pokaždý když něco dělam se zdokonaluju a pak si lamu hlavu co sem to psal za sračky :d ..

 

to

#define VERSION "0.2b"
new str_version[50];
format(str_version, sizeof(str_version), "+             Verze: %s                 +", VERSION);
print(str_version);

by šlo takhle vim

#define VERSION "0.2b"
printf( "+             Verze: %s                 +", VERSION);

a s těma ostatníma sračkama taky pravda :d .. ale co už ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...