Jump to content

[HLADAM] Názov web Hostingu


brian

Recommended Posts

Dakujem tým ktorý mi pomohly, a Ano, písal som že máme všetko... Ale tým som myslel že máme všetko pripravené (Stroje, Kabeláž atd...)

Link to comment
Share on other sites

Dakujem tým ktorý mi pomohly, a Ano, písal som že máme všetko... Ale tým som myslel že máme všetko pripravené (Stroje, Kabeláž atd...)

Ale v minulém příspěvku jsi psal, že čekáš na stroje, tak jak tu můžeš psát, že stroje máš?

Link to comment
Share on other sites

Ano. ešte sme objednaly dalšie stroje pre večšiu Kvalitu.. a budeme robiť WebHosting, VPS Hosting, Game Hosting a DNS Hosting.. taký Multi_Hosting Plánujeme.. :)

Link to comment
Share on other sites

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY

Brian tu založil téma, chce pomoct s názvem hostingu a určitě nechce slyšet vaše absurdní kecy. Takže toto je upozornění, pokud zde bude další OT nebo nějak ponižovat ostatní, bude mu smazán příspěvek a uživatel varován. Děkuji za pochopení a doufám, že se taková situace již nebude opakovat.

Link to comment
Share on other sites

Samé host, host, host. Nic originálního. Zkuste fakt, když už nad tím porosmýšlet.

Nejlepší kdyby jste si vymysleli něco svého.

 

Víz:. Cpor a Xel než crazyHOST.

Link to comment
Share on other sites

Dakujem všetkým ktorý mi pomohly vymysliet názov pre Hosting, Ale žiadný mi zatial nepasoval.. Ja som nespal celú noc, a rozmýšlal, kombynoval a nič. Proste som nič nevymyslej dobrého... Prehladával som aj weby, plno web stránok a nič. A Ano, názve by som nechcel mať žiadný (Host/Hosting) :) Tak sa ešte posnažím a skusím niečo nájsť. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...