Jump to content

Chybi mechanika v tento pocitac


DooM

Recommended Posts

Hojte mam uz delsi dobou takovy problem.

Mam notebook Acer Aspire 5100 s Windows XP SP2 a v Tento Pocitac se mi nezobrazuje DVD mechanika.

Mechanika po vlozeni CD/DVD normalne reaguje ale nenacte.

Zapojeni je v poradku..

V registru jsem nemohl smazat UpperFilters a LowerFilters protoze tam ani nebyli.

 

Nevite cim by to mohlo byt ?

Link to comment
Share on other sites

Zkus si nainstalovat Service Pack 3, potom zkus odpojit a zapojit cdrom a podívat se, jestli se vůbec zobrazuje v BIOSu... Pokud né tak je chyba v romce nebo základce.

Link to comment
Share on other sites

tohle si stáhni

a podívej se taky do BIOSu jestli jí tam zobrazí..

 

Program to neopravil a v biosu neni zobrazena...

 

Zkus si nainstalovat Service Pack 3, potom zkus odpojit a zapojit cdrom a podívat se, jestli se vůbec zobrazuje v BIOSu... Pokud né tak je chyba v romce nebo základce.

 

k instalaci SP3 potrebuju instalacni CD a jak to asi udelam kdyz mi to necte CD??

Link to comment
Share on other sites

k instalaci SP3 potrebuju instalacni CD a jak to asi udelam kdyz mi to necte CD??

http://lmgtfy.com/?q=instalace+windows+xp+bez+cd&l=1

 

Skus Daemons Tools Lite slúži k vitvoreniu virtualnej mechaniky a stiahni si SP3 z ich webu spusti daemon vytvor mechaniku nadrb donej .iso file a zacni updatovat :)

Link to comment
Share on other sites

k instalaci SP3 potrebuju instalacni CD a jak to asi udelam kdyz mi to necte CD??

http://lmgtfy.com/?q=instalace+windows+xp+bez+cd&l=1

 

Skus Daemons Tools Lite slúži k vitvoreniu virtualnej mechaniky a stiahni si SP3 z ich webu spusti daemon vytvor mechaniku nadrb donej .iso file a zacni updatovat :)

 

Pres ten to nefunguje... cd musi byt v mechanice.

 

A reinstall windows uz jsem delal ale bezuspesne.. byla to nejaka pitoma verze ktera se pak nespustila,tak si ted na flashku kopiruju z original CD Windows XP

 

 

//edit 19.5

Tak po reinstalaci windows mechanika stale neni v tento pocitac.. nejake dalsi napady?

Link to comment
Share on other sites

jhestli ji ani bios nevidí, tak je buď mrtvá nebo je problém v zapojení...

 

Problem je ze ja mam takovej debilni bios ze skoro nic neukazuje :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...