Jump to content

[Video] NASA kryje existenci UFO!


mattmatt

Recommended Posts

Zdravím, dnes sem si tak v klid brouzdal po netu a zahlídl sem něco o ufo ;) celkem se o tyto věci zajímám a sou tam 2 videa.. přišlo mi to celkem zajímavé tak se chci podělit ;) napište do komentu co si o tom myslíte ;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Včera som sa presvedčil že UFO existuje :)

 

Boli sme pri rieke na násype na lavičke, oslavoval som tam 18tku a kamarát si všimol niečo na oblohe, všetci sme sa tam pozreli.

 

Bol to jasne biely svetelný objekt ako XENON svetlá, išlo to rýchlo a priamo, okolo bola biela žiara a malo to chvost biely ktorý nemal ostré hrany a bol špicovitého tvaru, zrazu to len tak nad bytovkou z ničoho nič zmizlo, hviezda ani meteorit to byť nemohli, tie padajú kolmo dole, leitadlo ani vrtuľník takisto nie lebo to by bolo počuť, zhodou okolností predtým letel vrtulník a bolo ho počuť, toto bolo dosť nízko a zreteľne to bolo vidno :)

Link to comment
Share on other sites

Včera som sa presvedčil že UFO existuje :)

 

Boli sme pri rieke na násype na lavičke, oslavoval som tam 18tku a kamarát si všimol niečo na oblohe, všetci sme sa tam pozreli.

 

Bol to jasne biely svetelný objekt ako XENON svetlá, išlo to rýchlo a priamo, okolo bola biela žiara a malo to chvost biely ktorý nemal ostré hrany a bol špicovitého tvaru, zrazu to len tak nad bytovkou z ničoho nič zmizlo, hviezda ani meteorit to byť nemohli, tie padajú kolmo dole, leitadlo ani vrtuľník takisto nie lebo to by bolo počuť, zhodou okolností predtým letel vrtulník a bolo ho počuť, toto bolo dosť nízko a zreteľne to bolo vidno :)

slavils 18tky byl si na srac*ky urcite kdo vi cos videl

Link to comment
Share on other sites

:d ... Jinak jo já nato veřím stoprocentně nejsem ve vesmíru sami :) Kolikrát jsem viděl na obloze divné věci .. Jinak americká vláda nám určitě něco tají :d ... Co jsem četl kdysi něco v tom smyslu že byl obama na marsu a že maji kontakty s mimozemšťanama (mimochodem jsem viděl dokument o nich jak si do pole vyrívali s lidmi své genetické informace či co) no tak ta vláda americká všechno popíra ale podle mě mají kontakty s ufem
Link to comment
Share on other sites

Včera som sa presvedčil že UFO existuje :)

 

Boli sme pri rieke na násype na lavičke, oslavoval som tam 18tku a kamarát si všimol niečo na oblohe, všetci sme sa tam pozreli.

 

Bol to jasne biely svetelný objekt ako XENON svetlá, išlo to rýchlo a priamo, okolo bola biela žiara a malo to chvost biely ktorý nemal ostré hrany a bol špicovitého tvaru, zrazu to len tak nad bytovkou z ničoho nič zmizlo, hviezda ani meteorit to byť nemohli, tie padajú kolmo dole, leitadlo ani vrtuľník takisto nie lebo to by bolo počuť, zhodou okolností predtým letel vrtulník a bolo ho počuť, toto bolo dosť nízko a zreteľne to bolo vidno :)

slavils 18tky byl si na srac*ky urcite kdo vi cos videl

 

sklamem ťa, bolo to asi 15 min po tom čo sme tam prišli, takže sme boli všetci triezvy :)

Link to comment
Share on other sites

Však se podívejte jak je vesmír velký a jak jsme my malinkatá zemička, vesmír je obrovskej a já si myslím, že bude 100% ještě jedna planeta kde budou buďto vyspělí lidé jako my nebo naopak :)

Link to comment
Share on other sites

:d ... Jinak jo já nato veřím stoprocentně nejsem ve vesmíru sami :) Kolikrát jsem viděl na obloze divné věci .. Jinak americká vláda nám určitě něco tají :d ... Co jsem četl kdysi něco v tom smyslu že byl obama na marsu a že maji kontakty s mimozemšťanama (mimochodem jsem viděl dokument o nich jak si do pole vyrívali s lidmi své genetické informace či co) no tak ta vláda americká všechno popíra ale podle mě mají kontakty s ufem

 

DDB_Arecibo_Chilbolton_Grid.gif

Link to comment
Share on other sites

Na tyhle videa už ani nekoukám, v televizi nás můžou krmit úplnejma blafama a furt budem závislý pouze na médiích, že nějaká NASA kryje existenci UFO, když každý podle mě tuší, že něco takového existuje, to není žádná novinka.

Link to comment
Share on other sites

Čo sa týka mimozemšťanov neviem potvrdiť či existujú ale tá pravdepodobnosť je tu, je pravdepodobné aj to že my fungujeme na báze software-u, keďže my ludia sme už vytvorili primitívny život na základe pár podmienok.

 

O iný druh civilizácii vedeli už ludia od koreňov ľudstva.

 

Ale verím že nejaká iná civilizácia existuje.

 

Je možné mimozemšťania sú ľudia z budúcnosti...

 

Ale v dnešnej dobe sa nikomu nedá veriť

Link to comment
Share on other sites

Celkem na to věřím protože dnes už je spoustu důkazů že nejsme sami. Vesmír je veliký a tak člověk nemůže konstatovat že je ve vesmíru sám. Už například ve starověkém Egyptě jsou v hieroglyfech zmínky o nějakém "Ufu" a podobných věcích na oblohách. Dnes už na nějaké výjimky bulvár a podobné zveřejňuje obyčejné fámy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...