Jump to content

[Wallpaper]Counter Strike1.6


HondaNSR

Recommended Posts

Ahojte pohral som sa z obrazkami zo Counter Strike 1.6 a takto to vyzera :

Prvy obrazok

[attachment=0]obrazok1.jpg[/attachment]

Druhy obrazok

hldew2g8eqfvpndslmr1.jpg

 

Mam este toho dost vecer ich tu popridavam :d

Link to comment
Share on other sites

Fekálně zelený.. nevím prostě se mi to nelíbí

no .. ina farba sa k tomu nehodi

Wallpaper? sorry, ale tohle bych si jako tapetu nikdy nedal...

napis dvovod : ...

 

:DDD ty si mi ale grafik.. prý jiná barva se k tomu nehodí.. hele dám ti radu - odinstaluj photoshop nebo kde si to dělal a běž si hrát ven s tvými vrstevníky :)

Link to comment
Share on other sites

Fekálně zelený.. nevím prostě se mi to nelíbí

no .. ina farba sa k tomu nehodi

Wallpaper? sorry, ale tohle bych si jako tapetu nikdy nedal...

napis dvovod : ...

Důvod? tady se na to stačí jenom podívat na to, jak to vypadá...a nechoď laskavě na nás s argumentama že bys chtěl vidět co by jsme udělali my, prostě si to sem dal a tady máš kritiku...

Link to comment
Share on other sites

JAK MŮŽEŠ ŘÍCT, ŽE SE K TOMU JINÁ BARVA NEHODÍ???!!! Ty snad hulíš nebo ti přijde ta zelená takhle kontrastně normální? Stáhnout obrázky, absolutně směšně je ořezat a narvat je na nechutný zelený pozadí ti přijde něco, za co by jsme tě měli hodnotit? Pokud tohle označuješ jako wallpaper, tak si představuji velikost odpovídající rozlišení pro monitory. Kdo jako používá rozlišení 1074x766 nebo 400x400? Nechápu. Navíc nechápu u prvního obrázku, proč se ti druhá vrstva, která měla být za tou první překrývá právě tu první. Ani nechápu, proč to máš tak debilně uřezané. No prostě, silně amatérská práce, která s grafikou ani wallpaperama nemá co společného a ještě tu držkuješ. Jako tohle fakt ne!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...