Jump to content

[Nabízím] Doménu+Hosting+Server


EmarkMax

Recommended Posts

Zdravím, protože mám na skladě doménu/hosting/cs1.6 server, tak bych ji chtěl někomu nabídnout (Zdarma)

 

Doména: Efrags.cz

Zaplacena na další rok :)

 

Hosting: Hosting na mém vlastním serveru tzn. vše neomezené a není nic potřeba řešit.

 

Server: CS 1.6 server :) bez administrace (můžu napojit) 32 slotů,instalace pluginů atp není problém :)

 

Pokud je tu někdo kdo má zájem napište... Nic z toho nesvěřím 12letýmu dítěti.

Link to comment
Share on other sites

Docela by se mi hodila ta doména efrags.cz , nedávno jsem s kámošema založily CoD2 clan s názvem Pr0Sn!p3Rs, a docela by se nám hodila nějaká stránka na videa atp..

Link to comment
Share on other sites

Chci někoho kdo to veme complet a založí nejlépe game portal

No tak jako nebyl by problém to udělat, grafiky,códery znám :d Takže by nebyl problém to rozjet, zkusit to rovnou na tom jednom CS serveru a kdyby se zadařilo tak i další a pak možná ts.

Link to comment
Share on other sites

Ano, webhosting má administraci (subdomény,mysql,domény,ftp,htpps,emaily...,)

 

k serveru není problém nahodit :)

 

Styfler: doménu neprodám, ale můžu ti dát 3nter.cz/3nter.eu jestli na tom něco vybuduješ i s hostingem

Link to comment
Share on other sites

Ano, webhosting má administraci (subdomény,mysql,domény,ftp,htpps,emaily...,)

 

k serveru není problém nahodit :)

 

Styfler: doménu neprodám, ale můžu ti dát 3nter.cz/3nter.eu jestli na tom něco vybuduješ i s hostingem

No tak já bych to tedy bral, určitě by se našlo dosti lidí na mém skype co by pomohly s úpravou webu a poté s uděláním/sehnáním pluginů, ale je to jen na Tobě, komu to dáš.

Link to comment
Share on other sites

Však asi ako. Kúpim VPS. Moji programátory to uvedu do pochodu, a vytvoria tam Hosting na CS, SA:MP, CSS, TF, a poprípade ešte na nejaké sa pridajú.. A Mne je 15. :)

Link to comment
Share on other sites

Však asi ako. Kúpim VPS. Moji programátory to uvedu do pochodu, a vytvoria tam Hosting na CS, SA:MP, CSS, TF, a poprípade ešte na nejaké sa pridajú.. A Mne je 15. :)

 

Sry ale jak som to cital tak mi to nedalo...

 

"Kúpim VPS" - Blbost

"Moji programátori" - WTF

"Mne je 15." - GL Bro :hallo:

 

Pri súčasnej konkurencii je zakladanie nových gamehostingov bez poriadneho zázemia a teamu zbytočné.

Link to comment
Share on other sites

Tým mam za 5 sekúnd.. Ano mám 15 a čo je natom neuveritelného OMG.. Ja ti ani neverím že máš 2 roky :d a ne VPS ale dedukačný server mám hned od kamoša... Takže Hosting mám hned aj postavený. :)

Link to comment
Share on other sites

Však asi ako. Kúpim VPS. Moji programátory to uvedu do pochodu, a vytvoria tam Hosting na CS, SA:MP, CSS, TF, a poprípade ešte na nejaké sa pridajú.. A Mne je 15. :)

 

Sry ale jak som to cital tak mi to nedalo...

 

"Kúpim VPS" - Blbost

"Moji programátori" - WTF

"Mne je 15." - GL Bro :hallo:

 

Pri súčasnej konkurencii je zakladanie nových gamehostingov bez poriadneho zázemia a teamu zbytočné.

 

Nepiš sem demente :) znám plno lidí co startovaly s podnikáním v např. 14 a co teď z nich je :)

Link to comment
Share on other sites

Tým mam za 5 sekúnd.. Ano mám 15 a čo je natom neuveritelného OMG.. Ja ti ani neverím že máš 2 roky :d a ne VPS ale dedukačný server mám hned od kamoša... Takže Hosting mám hned aj postavený. :)

 

Odpisal si sa sam...

 

'Tým mam za 5 sekúnd..' - Made in china

'Ano mám 15 a čo je natom neuveritelného OMG..' - Predpokladám že sa budeš uvádzať ako majiteľ. Do 18 rokov nemôžes vlastniť ani angličak...

'Ja ti ani neverím že máš 2 roky :D' - Nemusíš... Nemám

'a ne VPS ale dedukačný server mám hned od kamoša' - To blbosť bola na to kúpenie. Od kamoša... Linka 0.5 mb/s. VPS je iba "rozsekaný" DS. Ak ten server nemá 3x Quad Core, cca 250 GB RAM & 5TB HDD opakujem - Nemáš šancu.

'Takže Hosting mám hned aj postavený. :)' - Hostingy ktoré sa spravia narýchlo aj tak vyzerajú :boss:

Link to comment
Share on other sites

Však asi ako. Kúpim VPS. Moji programátory to uvedu do pochodu, a vytvoria tam Hosting na CS, SA:MP, CSS, TF, a poprípade ešte na nejaké sa pridajú.. A Mne je 15. :)

 

Sry ale jak som to cital tak mi to nedalo...

 

"Kúpim VPS" - Blbost

"Moji programátori" - WTF

"Mne je 15." - GL Bro :hallo:

 

Pri súčasnej konkurencii je zakladanie nových gamehostingov bez poriadneho zázemia a teamu zbytočné.

 

Nepiš sem demente :) znám plno lidí co startovaly s podnikáním v např. 14 a co teď z nich je :)

 

 

Ja mám 14 a v minulosti som vlastnil GameHosting takže viem o čo ide. Neviem prečo hneď dement... snažím sa poradiť

Link to comment
Share on other sites

Nemusí mať každý kamošov ako ty. a ktorý maju 80 rokov a nemajú ani PC. :d - To myslím tým Serverom.

 

No 5 sekund ne. ale stačí povedať alebo poprípade niečo zaplatit a mám to...

 

Narýchlo ? Však to je jedno či ho budem robiť rok alebo 1 den.. Bude dobre vyzerat aj Fungovať, takže ty sa oto nemusíš báť.

 

No moji niektorý kamošo maly aj 15 ked si urobily prvý Hosting. a ? Nič stoho...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...