Jump to content

[BAN] Sanfu


EmarkMax

Recommended Posts

Když ti někdo ukradne z peněženky 99e, tak to nebudeš řešit ? Vše je nutno vyřešit, ještě počkám, jak se k tomu vyjádří uživatel a jestli podá omluvu. Zatím prosím nechte toto téma otevřené.

 

Děkuji

 

Kaki

Uvědom si s kým mluvíš... Nedělám se největším, já nevím jak ty, ale já jsem za svůj život, již něco dokázal a každý, kdo něco dokáže může mít stouplí hřebínek... např. pyšnit se úspěchem mohou majitele a administrátoři pawno.cz ;)

Jinak díval jsem se na tu jednu tvou stránku, máš tam SQli mrkni na to ;) a kde je SQli je určitě i XSS.

 

Ked ti niekdo spravi skodu v hodnote 90e tak to policia riesit nebude

 

 

Netrep blbosti, môj kamarát bol ako svedok na sude v jednom prípade a súd skončil tak že obaja zaplatili škodu 13€, takže tu netrep kocky a trojuholníky.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Proč všichni řešíte EmarkMaxe a LV že tady něco řeší? Oni se tu snaží vyřešit verdikt pro toho Sanfu nebo jak se mu nadává a vy jim do toho kecáte.. proč si nejdete kopat ven s balonem a serete se jim do toho. Sou tu lidi který odpověděli k tématu ale jen asi tak 10% ostatní dělaj jenom bordel jakož to navrhujou ban EmarkMaxu což je totální kravina... Dejme tomu že možná i on navštěvuje nějaké forko kde jsou na mnohem vyssi urovni ale divny to sotatnim neprijde protoze jsou na stejne urovni. Jenže tady ho každej začíná nenavídět protože je na vyšší úrovni a nějakou inteligenci která hodně lidem chybí...

Nechci dodat nic víc než jenom to že pokud opravdu ukradl tu doménu tak bych ho zabanoval... Toť odemne vše.

Link to comment
Share on other sites

Nic proti, ale pokud si nedodal nějakej důkaz, tak máš asi smolíka. ;) A pokud čekáš, až se Sanfu ozve a napíše na to názor, tak se načekáš. :d Protože sem zrovna moc často nechodí. ;)

PS: a pokud ti ukradl doménu, tak nějak nechápu, proč by za to měl dostat ban. icon_think.gif

Doménu šlohnul tobě, né fórku. Fórum stim nemá nic společnýho.

Link to comment
Share on other sites

Bloodmane, opet jsi ukazal svoji naprostou nejnformovanost

 

Alebo oty svoju dementnost. Osobne sa mi stalo ze mi nejaky curak zapricinil skodu za 95e a policia povedala ze pokial skoda neni nad 100e tak sa to nijak trestne stihat neda a proste sa nato vysrala.

Link to comment
Share on other sites

Když ti někdo ukradne z peněženky 99e, tak to nebudeš řešit ? Vše je nutno vyřešit, ještě počkám, jak se k tomu vyjádří uživatel a jestli podá omluvu. Zatím prosím nechte toto téma otevřené.

 

Děkuji

 

Kaki

Uvědom si s kým mluvíš... Nedělám se největším, já nevím jak ty, ale já jsem za svůj život, již něco dokázal a každý, kdo něco dokáže může mít stouplí hřebínek... např. pyšnit se úspěchem mohou majitele a administrátoři pawno.cz ;)

Jinak díval jsem se na tu jednu tvou stránku, máš tam SQli mrkni na to ;) a kde je SQli je určitě i XSS.

 

Ked ti niekdo spravi skodu v hodnote 90e tak to policia riesit nebude

 

 

Netrep blbosti, môj kamarát bol ako svedok na sude v jednom prípade a súd skončil tak že obaja zaplatili škodu 13€, takže tu netrep kocky a trojuholníky.

 

Jedna vec je za kolko e skoda vznikla a druha vec je kolko vysudili...

Link to comment
Share on other sites

Kradeš jednou... kradeš stále :)

stále to nemá nic společnýho s fórkem :) jak už sem psal - nechápu proč by měl dostat ban za něco co se nestalo tady na tomto fóru ... už si to uvědom proboha ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...