Jump to content

návrh chatimg - Zrušit?


Recommended Posts

jak jsem řekl, smajlíci dočasně, přátelé. Potom si sedneme a dohodneme se, jaké používáme, atd. Smazal jsem jich hodně proto, abychom otestovali, zda se to bude nebo nebude lagovat.

Link to comment
Share on other sites

Pár lidí mi psalo, ale báli se sem dát tuto anketu, protože by je lidi nenáviděli. Mně je to jedno.

Co myslíte, zachovat, nebo zrušit chatimg?

 

 

možeš rovno zrušiť cele forum..

Link to comment
Share on other sites

Dle mého když zrušíš chat tak to mužeš rovnou zahodit páč tu bude tolik témat že se ztoho zase*em... já když potřebuju drobnost zeptám se na chatu.. takto bych musel jak ko*ot zakládat new tému ;) tak tady ten chat nechte ;)

Link to comment
Share on other sites

Dle mého když zrušíš chat tak to mužeš rovnou zahodit páč tu bude tolik témat že se ztoho zase*em... já když potřebuju drobnost zeptám se na chatu.. takto bych musel jak ko*ot zakládat new tému ;) tak tady ten chat nechte ;)

 

:DD Prečítaj si základnu správu od lukáša.. Tu sa nejedná o mchat, ale o Chatimg..

Link to comment
Share on other sites

Dle mého když zrušíš chat tak to mužeš rovnou zahodit páč tu bude tolik témat že se ztoho zase*em... já když potřebuju drobnost zeptám se na chatu.. takto bych musel jak ko*ot zakládat new tému ;) tak tady ten chat nechte ;)

 

:DD Prečítaj si základnu správu od lukáša.. Tu sa nejedná o mchat, ale o Chatimg..

Soráč :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...