Jump to content

[PREDMET] ...


Martin

Recommended Posts

V skratke nejdem nič vypisovať:

 

Lukáš Valenta- V tebe som sa sklamal, ak chceš vedieť v čom napíš Marekovi, on ti prepošle konverzáciu zo skypu. Ja som ti vďačný že si mi dal toľko šancí, i keď som dostal ban a napísal som ti a bolo to zato som ti vďačný ale tých vecí za ktoré si ma sklamal je oveľa viac.

----------------------------------------------------------------------------------

Marek Dočekal- Tebe jedinému môžem povedať jedno veľké "Ďakujem", ty určite vieš prečo. Dúfam že sa ti v živote bude dariť, len jedna menšia poznámka: Vykašli sa na toto fórum ak sa to fórom dá nazvať.. Urobíš dobre, uvidíš ;)

----------------------------------------------------------------------------------

Ostatní uživatelia- Nepíšem už jednotlivo, píšem v celku, netýka sa to každého ale mali by ste si uvedomiť čo vôbec píšete, čo robíte život vám to ešte pekne oplatí, niesu to vyhrážky ale rada do života ktorú nepodceňujte. Veľa uživateľov je ako stádo ktoré robí to čo niekto napíše, ffredyk: Dal na svoj web s prepáčením KOKOTINU VEĽKÝCH ROZMEROV a vy si to dávate do podpisu ako ovce ktorý idú za pastierom, nič proti ale hrá sa iba na šaša, chce byť stredobodom pozornosti a vy aby ste boli jeho publikum čo aj ste. Väčšina a to si typnem "98%" sa nedokáže správať, jednu vec k vám napíšem: Odkážte rodičom že nie ste normálny, nevedia si vás vychovať a tak to dopadne, väčšina píše ako negramotný.. Ja už nemám slov, dúfam že sa spamätáte a uvedomíte si to kde robíte chybu. Pre tých nechápavých píšem na koniec že som nepísal jednotlivo takže sa to netýka každého. (Bolo smerované hlavne na Davida ktorý si myslí že je ten najlepší a myslí že keď si z niekoho robí posmešky tak je najlepší, tebe musím odkázať že si dobre trápny a tí čo ho povzbudzujú tiež).

 

 

 

Týmto som porušil pravidlo ktoré mi zaobstaralo Permanentný ban.

3. Zákaz JAKÉKOLIV reklamy na jiné PAWN / SQUIRREL portály. (Perma-Ban)

 

Nieje písané či to nemôže byť zahraničný, týka sa PAWN, áno ;)

Link to comment
Share on other sites

"Bolo smerované hlavne na Davida ktorý si myslí že je ten najlepší"

Já si to nemyslím, já to vím! :) Hlavně že ty jsi úplně bez chybičky, takový lidi miluju :)

O tomto hovorím "já to vím!", ty jedine vieš ukázať aký si s prepáčením k***t a imbecil.

Neprišiel som sa hádať čakám na Permanentný ban.

Link to comment
Share on other sites

ti jeblo v hlave ? O_o

Ako môžeš tvrdiť nepravdivú informáciu?

 

Ako mozes odpovedat na otazku otazkou ?

Niečo to zakazuje? Ja môžem odpovedať ako uznám za vhodné a tebe to môže byť jedno.

 

To si nemůžu dovolit trochu ironie? :/ Asi ne, když ji nedokážeš pochopit.

Lenže ty si myslíš že život je hra lenže sa treba zapojiť do reality..

Pretože tá tvoja irónia presahuje hranice.

Link to comment
Share on other sites

Nj sice jsi to napsal uplne desne a nesmyslne... Ale narazis na to spravne.Tohle forum uz neni co byvalo.Za chvili zanikne si myslim.

Link to comment
Share on other sites

Nj sice jsi to napsal uplne desne a nesmyslne... Ale narazis na to spravne.Tohle forum uz neni co byvalo.Za chvili zanikne si myslim.

 

To už mělo skončit před rokem a pořád tu je.

Link to comment
Share on other sites

Nesud knihu podla obalu...

1000 ludi, 1000 chuti...

 

Toto forum treba brat trocha s rezervou a nebrat to tak vazdne. Sak sa skus zapojit do nejakych projektov a vyuzit svoj volny cas miesto toho ho tu bezvyznamne stracat.

Link to comment
Share on other sites

Nj sice jsi to napsal uplne desne a nesmyslne... Ale narazis na to spravne.Tohle forum uz neni co byvalo.Za chvili zanikne si myslim.

Ale kto je na chybe? Samozrejme že každý sám.

 

Realita? Myslíš že tohle je realita? Tohle je dejmetomu virtuální diskuzní fórum, kde nenajdeš žádnou známku reality. Já žiju reálnej život, ale tobě může být celkem ukradený, co dělám když zrovna nejsem tady. Jestli je pro tebe tohle realita, tak prosím.. :)

Vidím že tvoj nízko inteligentný mozog nedokázal spracovať myšlienku..

 

Nj sice jsi to napsal uplne desne a nesmyslne... Ale narazis na to spravne.Tohle forum uz neni co byvalo.Za chvili zanikne si myslim.

 

To už mělo skončit před rokem a pořád tu je.

O to nejde či to skončí alebo nie ide o to že tu je už skoro samý deb*l..

Link to comment
Share on other sites

Martin ban nedostal, jen jsem mu zakázal přispívat, měnit podpis, měnit avatar, psát do chatu. Může se jen koukat.

 

Proč nedostane ban, když si ho přeje? Je to jeho rozhodnutí a není důvod, proč by ho neměl dostat nebo snad je?

Link to comment
Share on other sites

Demencia kidos :d

 

Každý má jiný názor,ale když se ty tady nelíbý tak se nemusíš starat a urazet ostatny.

V klidu napiš sz,pak něco do mChat a v klídku můžeš jít.

Nikdo tě tady nedrží,já proti tobě nic nemám,spíš tě moc ani neznám.

Ale život je cesta,každý de svím směrem.

Mubby

Link to comment
Share on other sites

Demencia kidos :d

 

Každý má jiný názor,ale když se ty tady nelíbý tak se nemusíš starat a urazet ostatny.

V klidu napiš sz,pak něco do mChat a v klídku můžeš jít.

Nikdo tě tady nedrží,já proti tobě nic nemám,spíš tě moc ani neznám.

Ale život je cesta,každý de svím směrem.

Mubby

 

Vždyť má pravdu ale.

Link to comment
Share on other sites

Demencia kidos :d

 

Každý má jiný názor,ale když se ty tady nelíbý tak se nemusíš starat a urazet ostatny.

V klidu napiš sz,pak něco do mChat a v klídku můžeš jít.

Nikdo tě tady nedrží,já proti tobě nic nemám,spíš tě moc ani neznám.

Ale život je cesta,každý de svím směrem.

Mubby

 

Vždyť má pravdu ale.

Já vím,ale proč ateam mu nedal ban,ale jen ho umlčely?To je jako kdyby tě někdo byčoval,nezabil ale furt bičoval.

Prostě aby jsi trpěl.

Já být na místě L.V. tak mu ban nedam ale smažu mu účet.

Nepovažival bych ho zaa hrozbu.Zdá se mi klidný ale něco ho hodně nasralo.

Ok,ja bych dal lock,nebudeme to dál pytvat.

Link to comment
Share on other sites

Guest nelson412

Ehm, ehm. Ako som písal mňa sa nezbavíte. Zlomí ti to Lukáš srdce keď mi dáš ban alebo zmažeš účet? Čo ti v tom bráni, napíš jeden jediný dôvod. Ešte mám v zálohe účty na seznam.cz takže pokiaľ nedostanem ban, do tej doby neprestanem. Chcem proste Permanentný ban a hotovo!

Link to comment
Share on other sites

Guest nelson412
Ehm, ehm. Ako som písal mňa sa nezbavíte. Zlomí ti to Lukáš srdce keď mi dáš ban alebo zmažeš účet? Čo ti v tom bráni, napíš jeden jediný dôvod. Ešte mám v zálohe účty na seznam.cz takže pokiaľ nedostanem ban, do tej doby neprestanem. Chcem proste Permanentný ban a hotovo!

Jsi asi dobře retardovanej... :facepalm:

Nemôžeš tvrdiť niečo čo nemáš overené. Moju inteligenciu nerozoberaj, radšej sa pozri na to ako premýšľaš ty, ako sa správaš a vyjadruješ. Nemáš úctu, keď som pri úcte dovolím si povedať že tebe chýba dokonca i SEBAÚCTA!

Link to comment
Share on other sites

Ostatním tu nadáváš, jakou mají inteligenci ale na sebe se nepodíváš ?

Přesně tak.. i ty patříš do těch tvých 98%, co se neumí chovat...

 

Viz.: "Chci BAN a hotovo!"... A teď jsi do školky a poslouchej ty děti, jak říkají "Dej mi tu hračku a hotovo!". Jestli nepochopíš ani to, co jsem ti teď napsal, tak jsi beznadějný případ.. A bude na tebe platit už opravdu jen ten IP BAN... Jdi sám a nevracej se.. mebo máš takovou touhu se tady dále ztrapňovat ?

 

Adios

Link to comment
Share on other sites

My vysvětli co tohle má znamenat, chtěl bych se zeptat autora tohodle hnusu, co to má za význam. Všichni tady jen ukazujou svoji inteligenci.

 

Prosím lockněte to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...