Jump to content

[DESIGN] Grafické studio


steakpsofficial

Recommended Posts

Zdravím, můj druhý design, chtěl bych poprosit o názory,kritiku abych věděl co mám vylepšit.. Ještě bych mohl asi přidat panely, ale poptám se vás :-) prosím o názor tedy, děkuji.

 

S grafikou začínám, je mě 14 let tak dejme tomu že za pár let něco z toho bude :d ne sranda, je to nic chtěl bych jen vědět názor..

 

http://imageshack.us/photo/my-images/403/randicopy.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Jestli s tímto chceš dělat grafické studio.. tak mi promiň, ale to má být vtip? Vždyť se to nepodobá ani internetové stránce, natož grafickému studiu. Nemá to žadný obsah... tak jestli si tady z nás děláš srandu, tak už to nedělej prosím :)

Link to comment
Share on other sites

Ako povedal Petr, Fuj, Fuj, a ešte raz FUJ..

Toto nepripomína grafické študio, vlastne nič to nepripomína..A prečo by sme mali brať ohlad na to ze začínaš?..

Aj keby si prvý krat otvoril Photoshop.. A dal to sem, nemusíme brať ohlad na to že začínaš? chcel si to zverejniť, tak máš..

Prvých 30 Prác si nechaj pre seba.. A potom keď to bude vyzerať, daj to sem

0/10

Link to comment
Share on other sites

Mám dojem, že už tady někdo něco podobného posílal. Má to úplně stejný základ a je to úplně stejně na píču, jako to ty co tu jednou někdo posílal. Hnus, odpad. Ty začínáš v grafice a už si děláš "GRAFICKÉ" studio? No promiň, ale ty asi nejsi normální ne?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...