Jump to content

Zablokování stahování


skYpeer

Recommended Posts

Mám celkem velký problém, mám totiž nepoužitelný internet, nehorázně pomalý, nejde nic online hrát, pomalu se načítají stránky. Všechno je to způsobené mým 13 letým bratrem, celej den si do PC tahá nehorázný hovadiny, každou hru kterou najde hned stahuje.

Jsem proti němu bezmocný, když mu to vypnu, budu mít problém já s rodiči, jelikož ty to nezajímá.

Proto se obracím na vás, potřebuju buď nějaký soft, který nainstaluju do jeho PC a zablokuju mu stahování (né však celý internet!). Nebo něco s nastavením ve Win7.

Vím že to jde zablokovat přes router, jenomže to mu zablokuje celý internet, to bych byl jasnej :)

Cokoliv co by vyřešilo můj problém...

Nechci tu žádný komentáře jak ho uplatit, nebo mu domluvit, to si odpusťte.

:hrac:

Link to comment
Share on other sites

spíš nějak omezit rychlost jeho internetu

 

To fakt nevím, jedeme samozřejmě na stejném routeru se stejným internetem, a sobě to ještě víc zpomalit nechci, ještě větší problém je s tím, že jemu ten internet běží celkem bez problémů :/ On má stolní PC, a kabel má do routeru natáhlej...

 

 

Nedávno jsem potřeboval to samé, ale na blokování jednotlivých programů.. NetLimiter 3.

 

Koukám na ten program, bylo by možné to nastavit i pro Steam?

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Nedávno jsem potřeboval to samé, ale na blokování jednotlivých programů.. NetLimiter 3.

 

Koukám na ten program, bylo by možné to nastavit i pro Steam?

 

No jistě...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...