Jump to content

[HLEDÁM] Návod na vytvoření skinu


Michael

Recommended Posts

Tak to potom moc dobrý hráč samp niesi.. Dá sa zmeniť skin auta, budovy atď.. A k téme, neviem, skús pohladať na gta.cz

da ale v SP a nie v MP.. ci?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Dá sa v editore vytvoriť aj skin ktorý uvidia všetci hráči..

ten skin co vytvori musi dat za nejaky jiny napr. skin 1 = CJ nahradis nejakym skinem X takze ty uvidis SKIN X a hraci kteri ho nemaji v PC a nacita se jim z PC uvidi CJ ... aby to videli vseci hraci tak musis dat prikaz clientovi aby se skin nahral ze serveru (coz nevim jestli existuje) :d a jinak pokud vim tak na gta.cz jsou jak skiny na stazeni tak i navody jak je vytvorit .. :)

Link to comment
Share on other sites

na hráče jíž jdou připnout objekty... šel by připnut nějaký zmutovaný objekt co by vypadal jako oblečení?

 

Kdyby byl mód dobrý, myslím že hráči by si do něj i stáhli upravené skiny či auta.. .:)

Link to comment
Share on other sites

Dá všetko sa dá ja to robím cez IMGTool a ak chceš aby ho videli aj ostatný musia ho mať aj oni. Napr poznam server kde pridem a stiahne sa mi Mod Free2Flow a ahned sa mi daju aj postavy

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
To je pravda ale ide spraviť aj vlastný skin pre všetkých hráčov a nie len pre teba ;)

já vím že takhle nějak jdou udělat objekty pokud vím že jsem je viděl ale nikdy jsem nikde neviděl skin který by byl vlastní .. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...