Jump to content

[NÁVRH] Pridať sekciu "Counter Strike Source"


Guest JAKE47

Recommended Posts

Ahoj ľudia tak som tu z nápadom keď už je tu 1.6 prečo nepridať source? Source je graficky vyspelejšia hra ako 1.6 a mne sa zdá aj zábavnejšia a lepšia. Rád by som tu tú sekciu uvítal a rád by som sa o ňu aj staral.

 

Vyjadrite sa v ankete ( + možné komenty)

 

Pre rýpalov - Niesom NS.

Link to comment
Share on other sites

NIE! BLBOSŤ, čo tam bude? 1 topic? A ešte aj to zlý?

Tvoj názor, beriem ho :-)

 

Ak si myslíš že tam bude jeden topick tak si na veľkom omyle. CSSko je žiadaná hra.Predsa len patrí medz NAJpredávanejšie hry na steame :)

Link to comment
Share on other sites

No podle mě dobrej nápad, ale nedělal bych samotnou kategorii jen bych prostě rozšířil tu, co už je.

Counter Strike

  • [*:1od8wovq]1.6[*:1od8wovq]Source

Link to comment
Share on other sites

No podle mě dobrej nápad, ale nedělal bych samotnou kategorii jen bych prostě rozšířil tu, co už je.

Counter Strike

  • [*:1e6fx3kg]1.6[*:1e6fx3kg]Source

:) To sa mi páči ešte viac :-)

Link to comment
Share on other sites

toje trochu odveci ale ja hledal na googlu a vsude je tenhle counter jen trial a pres torrent lidi pisou ze to nejde jestli muzu poprosit o funkcni link na tuto hru do sz byl bych vdecnej :)

Link to comment
Share on other sites

toje trochu odveci ale ja hledal na googlu a vsude je tenhle counter jen trial a pres torrent lidi pisou ze to nejde jestli muzu poprosit o funkcni link na tuto hru do sz byl bych vdecnej :)

 

Myslím že by si urobil lepšie keby si si kúpil steam s hrou. Ale ak to tak moc chceš stačí napísať do thepir....bay "Counter Strike Source download"

Link to comment
Share on other sites

Vyriešil by som to asi tak ako písal Dragon...:)

 

Inak ako môžete tvrdiť že tam nebude veľká prispievavosť ? :)

Counter Strike Source je podľa mňa vynikajúca hra a divili by ste sa ale dosť ľudí ju hráva a taktiež vytvára videá a iné..(a Counter Strike 1.6 tiež nemá bohvieakú prispievavosť...)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...