Jump to content

Brutální útok Romů v metru, doživotní následky -> 3 ROKY


lvalenta

Recommended Posts

Ano, je to brutálne.. Ale čo sa dá robiť... Keď majú rodičov akých majú..Robia si deti len na Prídavky..

Nestarajú sa o nich, a takto to dopadne.. Na cigáňov mám svoj názor.. Vidím cigáňa, mám chuť mu spraviť to čo robia oni.

Ale bohužial tu v CZ/SK, je to Pekne na Pi*u.. Cigáň zbije Bieleho, 3 roky.. Biely zbije cigáňa, 10 Rokov / Doživotie..

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem psal.. Na všechny stejný metr! Myslím že pak by bylo i méně rasizmu (možná by jste i romy nepotkávali v ulicích :d bo by byli v chládku .. :d) Osobně bych ještě zvětšil tresty. Za vraždu je maximálně tuším 25 let ? A v americe mají za 1 vraždu 1x doživotí... pak jak se vymlouvají že jsou všichni slušní mají vystudované školy a nikdo jím nedá práci tak ani nechodí na pohovory.. Kdyby ke mě přišel slušně oblečený rom který neměl nikdy problémy a měl vystudovanou školu tak proč ho nevzít že ? Taky mám s něma špatné zkušenosti všichni jsou vychcaní jak sviňa! Jednou mě i okradli.. Prostě kdyby se naučili chovat tak by s něma nikdo neměl problém podívejte se na číňany co tu jsou.. Dělají problémy ? Ne nedělají a nenávidí je tu někdo ? Já osobně s nima nemám problém a myslím si že mluvím za většinu!

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem psal.. Na všechny stejný metr! Myslím že pak by bylo i méně rasizmu (možná by jste i romy nepotkávali v ulicích :d bo by byli v chládku .. :d) Osobně bych ještě zvětšil tresty. Za vraždu je maximálně tuším 25 let ? A v americe mají za 1 vraždu 1x doživotí... pak jak se vymlouvají že jsou všichni slušní mají vystudované školy a nikdo jím nedá práci tak ani nechodí na pohovory.. Kdyby ke mě přišel slušně oblečený rom který neměl nikdy problémy a měl vystudovanou školu tak proč ho nevzít že ? Taky mám s něma špatné zkušenosti všichni jsou vychcaní jak sviňa! Jednou mě i okradli.. Prostě kdyby se naučili chovat tak by s něma nikdo neměl problém podívejte se na číňany co tu jsou.. Dělají problémy ? Ne nedělají a nenávidí je tu někdo ? Já osobně s nima nemám problém a myslím si že mluvím za většinu!

 

Za vraždu 25let? kde si natom byl?U nás mají sotva 10 let..

V USA se jim to všechno sečte dohromady.

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem psal.. Na všechny stejný metr! Myslím že pak by bylo i méně rasizmu (možná by jste i romy nepotkávali v ulicích :d bo by byli v chládku .. :d) Osobně bych ještě zvětšil tresty. Za vraždu je maximálně tuším 25 let ? A v americe mají za 1 vraždu 1x doživotí... pak jak se vymlouvají že jsou všichni slušní mají vystudované školy a nikdo jím nedá práci tak ani nechodí na pohovory.. Kdyby ke mě přišel slušně oblečený rom který neměl nikdy problémy a měl vystudovanou školu tak proč ho nevzít že ? Taky mám s něma špatné zkušenosti všichni jsou vychcaní jak sviňa! Jednou mě i okradli.. Prostě kdyby se naučili chovat tak by s něma nikdo neměl problém podívejte se na číňany co tu jsou.. Dělají problémy ? Ne nedělají a nenávidí je tu někdo ? Já osobně s nima nemám problém a myslím si že mluvím za většinu!

 

Za vraždu 25let? kde si natom byl?U nás mají sotva 10 let..

V USA se jim to všechno sečte dohromady.

Myslím maximálně. Samozřejmě že toto dostanou jen výjimečně

Link to comment
Share on other sites

bacha na pravidla o rasismu !!

Při zdovolením tady teď vy dva modíci vypadáte jak další kravaťáci a idioti co se jich zastávaj. Chápu že se bojíte problémů ale todle je můj názor. Nemáte to sem dávát když víte jaká diskuze bude.

Link to comment
Share on other sites

Tohle video uz tu jednou bylo v nejakym topicu ale nevadi

moje spoluzacka s tim jednim pachatelem chodila na zakladku a rikala ze to byl hroznej ha*zl proste si hrozne moc dovolujou

Link to comment
Share on other sites

Varnsdorf, Rumburk, Nový Bor,

Janov, Chanov, Litvínov.

Gipsy, Morgoš nebo Rom

je to průser jako hrom.

 

V multi-kulti společnosti

začíná to drhnout,

rozlícenej bílej dav

nechává se strhnout.

 

Korektně se vyjadřovat

když má zločin barvu jinou,

skoro radši držet hubu

a nechat dny tiše plynout.

 

Krásné Březno hnusné Ústí

Matiční jak stoka ústí,

dvě bytovky - černý stín

domkaři maj z toho splín.

 

Nepřizpůsobivá chátra

krade lže a rabuje,

slušný lidi na potkání

urážkama fakuje.

 

Kolem mračno "humanistů"

radí jak to "řešit" líp,

přitom ani jeden nechce

v jedné čtvrti s nima žít.

 

Nekonečné řešení

tisíce a jedné noci,

náctiletá lůza drží

svojí oběť ve své moci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...