Jump to content

Brutální útok Romů v metru, doživotní následky -> 3 ROKY


lvalenta

Recommended Posts

A kvůli toho je rasizmus ! Na všechny stejny metr ať berou ! Všichni se jich bojí nebo co ? Uplně mě to sere když napadnou bílého tak se jim nic nestane když bílý v sebe obraně zabije černého je to rasistický útok je to tu v prdeli !

Link to comment
Share on other sites

Nevím proč se k nám ty hovad* nasral*,at si táhnou tam kde mají.

 

Jak kdyby se policie bála jim napařit minimálně 10 let za takové napadení.

Link to comment
Share on other sites

Všichni sou s prominutím posraní.. napadně tě jeden rom ty se bráníš a seběhne se jich další 50.. nemá to smysl.. nejsem rasista ale Romy opravdu nemusím.. nevím jak vy ale já snima mam jen zlé zkušenosti

Link to comment
Share on other sites

Stejně mg nechápu proč jim říkate Romové, nikdy to Romové nebyli a ani nejsou... jsou to prostě Cikáni.. vždycky se jim říkalo cikáni jenom někdy, někdě, nějaký deb*l rozhodl že Cikán je hánlivé slovo a řekl že se jim budou řikát Romové....

Link to comment
Share on other sites

No tyvole, to je hrozný... Doživotní následky... Myslím, že si to s tou cestou na ModelHobby 2012 do Prahy ještě rozmyslím.

 

Nadruhou stranu, je asi trochu nefér posuzovat takhle celou skupinu. S náma chodí do třídy jeden půl-rom (či jak to nazvat, otec byl rom, matka ne) a je naprosto v pohodě, super kámoš...

 

A ti útočníci dostanou 3 roky?! Na elektrický křeslo s nima!

Link to comment
Share on other sites

1. Zákaz jakékýchkoliv rasových narážek, napadání náboženských menšin, či různých sekt. (Varování)

Link to comment
Share on other sites

a od ceho tady sou pravidla? jen tak pro srandu? a ja bejt tebou tak se nad sebou zamyslim...s tema 2ma varama co mas bych bejt tebou radsi mlcel...jelikoz to tvoje "Znicit tych romov." je taky rasizmus, jelikoz soucast etnicke skupiny chces znicit...kdyby si napsal "Znicit tych pachatelov." tak nereknu ani slov...ale to co si napsal je rasisticky.

Link to comment
Share on other sites

Niektorý romovia sú normálny no to sa však o týchto povedať nedá...súhlasím aj s tým čo tu už odznelo že keby toto spravý biely tak by mu dali oveľa večší trest ako len 3 roky...ja osobne by som túto hranicu zvýšil..ten chalan bude mať doživotné následky a ten rom sa o 3 roky dostane z basy a myslíte si že sa polepši ?

Takýchto ľudí žiadny trest nezastaví...

 

Avšak niektorý romovia sú normálny..ja mám suseda ktorý je rom ale je to právnik, má manželku obrovský dom s veľkým pozemkom, 4 autá a stará sa o to ako len môže..keď sa ho na hocičo opýtate alebo ho o niečo požiadate vždy vám s radosťou pomôže...

 

Inak mám s romami tiež zlé skúsenosti až na tohto jedného...ale keď sa niečo stalo tak som si radšej zahryzol do jazyka a išiel preč než aby som sa s ním pohádal a prišlo ich ďaľších 50...

(jeden takýto rom je aj u nás v škole..)

Link to comment
Share on other sites

krásně to řekl sládek ve svném projevu (rok 2010)

- vždy se říkalo cikáni i v jiných jazycích to jsou podobný slova, ale nikde žádnej rom...

P.S. pod Gipsy je znaj taky všichni...

Link to comment
Share on other sites

Naproti ve třídě,je jeden rom,to když se mu něco řekne,ten se tak naštve že rozmlátí hubu.Podle mě sou tu jen na obtíž.Rozebírají auta,kradou,útočí,ubližují atd...To je poslat někde,kde si snima udělají pořádek.

Link to comment
Share on other sites

pravda, ale tak potom by si mal dat var Lukasovi co je totiz nemozne... No dobre, nechajme to tak, no som zvedavy na nazor Lukase..

na můj názor na co? Na to, že se musí dodržovat pravidla? To musí.

Dal jsem si obzvláště pozor, abych nenapsal nic na hraně, takže za co bych měl dostat var?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...