Jump to content

eXis 4.05


Lukas115

Recommended Posts

Caute stahl jsem si eXis 4.05 dal jsem na server i eXis slozku jsem dal na server zapisu do configu eXis nazacatek vse funguje akorat ostatni FS nefungujou dam do configu nakonec ten eXis a vsechny FS fungujou ale zas mi nenacte LVL u eXistu jinak eXis funguje ale nenacte to lvl proste pomuzete mi prosim co stim mam delat ? Dekuji za radu

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Taky jsem mel tento problem.. A delal mi to FS. Zkus odstranit nejake Fs a treba to pojede ;) Nebo tech FS mas proste hodne :d

 

Tak jsem skusil dat za eXis carmenu a ruzni veci jeste ale porad to nejde ale kdyz dam /rcon loadfs carmenu tak normalne carmenu jde dokud neudelam restart serveru ale nechce se mi pokazdi delat /Rcon loadfs a ty fs kdyz udelam reset

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ohledně toho levelu,nastavuješ to přes příkaz žejo?

Jdi do ScriptFiles/eXis/nick a tam dopiš level...

Btw exis smrdí

 

ne nastavil jsem to normalne pres config jak je v scripfiles v tom eXisu ale proste mi to pak nenacte ostatni FS

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ohledně toho levelu,nastavuješ to přes příkaz žejo?

Jdi do ScriptFiles/eXis/nick a tam dopiš level...

Btw exis smrdí

 

Pry exis smrdi :DDD

Ne že smrdí :d ae jako na server potřebuješ jen /ban nebo /kick ;) na co plno takovejch nahovno Commandů ;D

Link to comment
Share on other sites

Ohledně toho levelu,nastavuješ to přes příkaz žejo?

Jdi do ScriptFiles/eXis/nick a tam dopiš level...

Btw exis smrdí

 

Pry exis smrdi :DDD

Ne že smrdí :d ae jako na server potřebuješ jen /ban nebo /kick ;) na co plno takovejch nahovno Commandů ;D

 

Mi se některé příkazy ale líbí :d Ale pravda že většina jich je na <->

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...