Jump to content

Gta Hosting


kubashek811

Recommended Posts

Jelikož vps server ti už běží u nějakého hostingu, který má už sám o sobě dobře vymakané uživatelské prostředí.

Tím to nebude, sice konektivita je 100mbit/s ale když si koupím 2 stejná VPS u stejného poskytovatele a 1 server udělám jako lama(ty) a na druhém to udělám jako to mám teď já, tak je samozřejmostí, že na tom (tvém) vps to bude mít větší zátěž. Protože záleží na i na konfiguraci herního serveru.

 

Budeš mě stále urážet, že o tom vím snad ho*no? Já jsem schopen si dobře nakonfigurovat server a jestli máš osobní mindrák tak táhni domů si utřít mlíko z brady a končím tuhle debatu, konce se s člověkem jako ty se zřejmě nedoberu a spamovat topic těmahle tvejma ubohejma kecama je zbytečnost....

Od tématu se serverem tu odbočuješ pouze ty, protože ti došli argumenty.

Link to comment
Share on other sites

Ještě doplním, že záleží na optimalizaci a konfiguraci herního serveru.

 

Spíš to bude naopak a končim s tebou debatu, když se neumíš bavit na úrovni, jelikož jsme už hosting rozjíždeli na slušném PC a mám s tím docela i nějaké zkušenosti, tak se radši hoď do klidu frajere, než vybleješ zase nějaké...... Jestli si chceš léčit mindráky, tak mě piš do SZ.

Tak by si mi mohol urcite sem aj napisat meno toho slavneho hostingu, teda ak ste ho vobec dokoncili a spustili...

Link to comment
Share on other sites

Ještě doplním, že záleží na optimalizaci a konfiguraci herního serveru.

 

Spíš to bude naopak a končim s tebou debatu, když se neumíš bavit na úrovni, jelikož jsme už hosting rozjíždeli na slušném PC a mám s tím docela i nějaké zkušenosti, tak se radši hoď do klidu frajere, než vybleješ zase nějaké...... Jestli si chceš léčit mindráky, tak mě piš do SZ.

Tak by si mi mohol urcite sem aj napisat meno toho slavneho hostingu, teda ak ste ho vobec dokoncili a spustili...

 

crynet-host byl název hostingu, hosting jsme spustili, ale bohužel místo, aby prosperoval bylo tomu spíš naopak..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...