Jump to content

Www.P-Kaki.Eu [HD]


Kaki

Recommended Posts

Guest Danny-ho 2. účet

Takže.. vrhneme sa do hodnoťenia

 

Takéto písma používa skoro každý, mohol by si vynájsť niečo originálnejšie, takto sa mi to vôbec nelúbi, celkový ten výzor toho písma je na nič.

 

Pozadie videa není na najhoršom stupni, chcelo by to viacej efektov, ukázať tam viacej štýlov atp

 

Mne osobne sa to video moc neľúbi, každopádne chybami sa človek učí.

 

Enyoy it!

Link to comment
Share on other sites

Guest Danny-ho 2. účet

Odpoveď Kakimu: Dal by som tam napríklad niaké rozlišné prechody, nie furt to isté, každopádne ja som tiež tak začínal, dnes to už nerobím

 

Odpověd pixelovy: Viem že sa to nepíše tak, nuž mne to príde epickejšie tak ako som to napísal, a nezakľadá sa to na chybách, myslím si, takže no. :d

Link to comment
Share on other sites

Pokud chceš udělám ti intro za 300,- :)

Nechci tě nijak urazit, ale za ten nesmysl a hnus, kterou si dal do toho spoileru si chceš účtovat 300 Kč? :d No to se mi snad jenom zdá :d To myslíš fakt vážně? :d

Link to comment
Share on other sites

Pokud chceš udělám ti intro za 300,- :)

Nechci tě nijak urazit, ale za ten nesmysl a hnus, kterou si dal do toho spoileru si chceš účtovat 300 Kč? :d No to se mi snad jenom zdá :d To myslíš fakt vážně? :d

 

Řekl jsem udělám.. Ne že mu tohle prodám :wtf: Snad prve čtu než píšu ne?

Link to comment
Share on other sites

Pokud chceš udělám ti intro za 300,- :)

Nechci tě nijak urazit, ale za ten nesmysl a hnus, kterou si dal do toho spoileru si chceš účtovat 300 Kč? :d No to se mi snad jenom zdá :d To myslíš fakt vážně? :d

 

Řekl jsem udělám.. Ne že mu tohle prodám :wtf: Snad prve čtu než píšu ne?

Já nikde neřekl, že mu chceš prodat to co je v podpisu :) Ty nabízíš, že mu uděláš za 300 Kč intro, a jako referenci tam dáš tu svoji nechutnost :) Tak jak brát? :) No asi tak, že za 300 dostane podobnou šílenost ;) Takže nauč se ty číst a chápat, nebo radši nereaguj. Nechápu, proč jednou uděláš tak krásnej obrázek, a pak si uděláš profilovku takovou nechutnost... To samé i obsah toho intra, po grafické stránce je šílený...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...