Jump to content

San Andreas Export


Ajzlik

Recommended Posts

Jak jsem už zmínil, mód běží od včerejška, a scháním "hledám", někoho, kdo by obstaral web a reklamy, nebo se s mým módem přiřadit k nějaké komunitě, kdo by měl zájem a slušné zázemí tak mi pište, rád přijmu nabídku, zatím hledáme klientelu a děláme reklamy ;)

 

IP SERVERU:81.0.217.177:37842

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vizera to pekne mohol by si tam pridaj aj radio expres alebo slovensku EU2

 

Nechci tam sypat moc zbytečných rádií, ale ještě tam nějaké přidám, dyžtak je tam kolonka vlastní stanice do které zadáš url adresu rádia ;)

Link to comment
Share on other sites

vizera to pekne mohol by si tam pridaj aj radio expres alebo slovensku EU2

 

Nechci tam sypat moc zbytečných rádií, ale ještě tam nějaké přidám, dyžtak je tam klonka vlastní stanice do které zadáš url adresu rádia ;)

to nieje zbitocne radio pre slovakov su to dobre radia... treba aj na SK mysliet...

Link to comment
Share on other sites

vizera to pekne mohol by si tam pridaj aj radio expres alebo slovensku EU2

 

Nechci tam sypat moc zbytečných rádií, ale ještě tam nějaké přidám, dyžtak je tam klonka vlastní stanice do které zadáš url adresu rádia ;)

to nieje zbitocne radio pre slovakov su to dobre radia... treba aj na SK mysliet...

 

Napiš mi do SZ stanice, a nějaké z nich vyberu

Link to comment
Share on other sites

no kazdopadne /crash bych nedal adminovi lvlu 1 :-D das si nejakeho noveho admina a ten ti bude timto kazit navstevnost dal bych to do duvery lvl 4 ci 5 :);)

 

Nejsem takovej hlupák, abych dal za administrátora nedůvěryhodného člověka, musím si být trochu jistý jeho charakterem, server ještě návštěvnost nemá, jelikož beží od včera a dělám zatím reklamy. Příkazy k administrátorským levelům jsem dal podle svého uvážení...

Link to comment
Share on other sites

:laugh: Nejvíc se mi líbilo ,jak pŕiśel QWER a požádal o AdminLevel :d,

a všechny vybanoval :d :laugh:

 

To byl falešnej QWER, kterej na hned dostal perma ban ;) pravej přišel den po něm :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nový update

 

Přidány domy, které si můžete pronajmout na 2 dni za určitou částku, podle vybavení domu -> v domu si můžete uložit:dopravní prostředek, zbraně, oblečení, celkově vylepšit interiér, zamknout dům na heslo, vytuningovat si uložené auto...

 

Dále byly přidány nové achievementy, které můžete splňovat -> zobrazíte je příkazem /achievementy...

 

Přidány nové rádiové stanice a odstraněny všechny bugy na serveru...

 

Přidány nové dopravní prostředky po celém San Andreas...

Link to comment
Share on other sites

Nový update

 

Přidány domy, které si můžete pronajmout na 2 dni za určitou částku, podle vybavení domu -> v domu si můžete uložit:dopravní prostředek, zbraně, oblečení, celkově vylepšit interiér, zamknout dům na heslo, vytuningovat si uložené auto...

 

Dále byly přidány nové achievementy, které můžete splňovat -> zobrazíte je příkazem /achievementy...

 

Přidány nové rádiové stanice a odstraněny všechny bugy na serveru...

 

Přidány nové dopravní prostředky po celém San Andreas...

Hezký, ale

gen.php?ip=81.0.217.177&port=37842&pozadi=19

Využitý slotů je 0% ...

 

Ale hrál jsem tam a máš to tam dobrý,doporučil bych uživatelum tohoto fóra aby se tam podívaly.

 

Jak si natom s kongresem?

Link to comment
Share on other sites

Nový update

 

Přidány domy, které si můžete pronajmout na 2 dni za určitou částku, podle vybavení domu -> v domu si můžete uložit:dopravní prostředek, zbraně, oblečení, celkově vylepšit interiér, zamknout dům na heslo, vytuningovat si uložené auto...

 

Dále byly přidány nové achievementy, které můžete splňovat -> zobrazíte je příkazem /achievementy...

 

Přidány nové rádiové stanice a odstraněny všechny bugy na serveru...

 

Přidány nové dopravní prostředky po celém San Andreas...

Hezký, ale

gen.php?ip=81.0.217.177&port=37842&pozadi=19

Využitý slotů je 0% ...

 

Ale hrál jsem tam a máš to tam dobrý,doporučil bych uživatelum tohoto fóra aby se tam podívaly.

 

Jak si natom s kongresem?

 

Teď děláme spolu s pomocníkem portál a mohla by být i vetší návštěvnost, na kongresu stále ještě dělám, spíše na volbě kongresmana celého rozpočtu, zatím je to udělané na systému, že hráči přidávají do rozpočtu dobrovolně peníze nebo když dojedou do místa kde vyloží náklad a splní misi, tak se automaticky strhne daň, která jde do rozpočtu a tímto se celý rozpočet obohacuje, potom se rozpočet vyplácí každých 30 minut systémem dělení rovnoměrně mezi všechny hráče, takže ještě nějakou chvilku to bude trvat, než dodělám kongres, rozpočet může taky manipulovat nebo nastavit administrátor.

Link to comment
Share on other sites

Nový update

 

Přidány domy, které si můžete pronajmout na 2 dni za určitou částku, podle vybavení domu -> v domu si můžete uložit:dopravní prostředek, zbraně, oblečení, celkově vylepšit interiér, zamknout dům na heslo, vytuningovat si uložené auto...

 

Dále byly přidány nové achievementy, které můžete splňovat -> zobrazíte je příkazem /achievementy...

 

Přidány nové rádiové stanice a odstraněny všechny bugy na serveru...

 

Přidány nové dopravní prostředky po celém San Andreas...

Hezký, ale

gen.php?ip=81.0.217.177&port=37842&pozadi=19

Využitý slotů je 0% ...

 

Ale hrál jsem tam a máš to tam dobrý,doporučil bych uživatelum tohoto fóra aby se tam podívaly.

 

Jak si natom s kongresem?

 

Teď děláme spolu s pomocníkem portál a mohla by být i vetší návštěvnost, na kongresu stále ještě dělám, spíše na volbě kongresmana celého rozpočtu, zatím je to udělané na systému, že hráči přidávají do rozpočtu dobrovolně peníze nebo když dojedou do místa kde vyloží náklad a splní misi, tak se automaticky strhne daň, která jde do rozpočtu a tímto se celý rozpočet obohacuje, potom se rozpočet vyplácí každých 30 minut systémem dělení rovnoměrně mezi všechny hráče, takže ještě nějakou chvilku to bude trvat, než dodělám kongres, rozpočet může taky manipulovat nebo nastavit administrátor.

 

No skouśel jsem ten rozpočet,a udélal jsem "rozpočet" ktery se mi uklada to ScriptFiles a načíta z něj penize.Ale je to pŕes dudb,ješté to budu vylepšovat,když tak mi napiš na skype,pomůžu ty stím.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To je dobrý, že se vám to líbí, ale zajímá mě ohnisko problému, že 95% lidí hodnotí mód kladně a návštěvnost -> takřka žádná... Je to tak i s většinou dobrých GM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...