Jump to content

script Day and Night By: R0cky


R0cky

Recommended Posts

čau čau vytvoril som 3. FilterScript

troška som sa stim hral asi 30 minut pretoze mi vdžy napisalo Errors : 4562

Nechapem preco ale už som to pochopil

takže

su prikazy:

/day

/night

 

#include 

//s          s//
// s        s //
//  s      s  //
//   s    s   //
//    s  s   //
//     ss   //
//     ss  //
//    s  s //
//   s    s //
//  s      s //
// s        s //
//s          s //

#if defined FILTERSCRIPT


#endif


public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
	if (strcmp("/day", cmdtext, true, 10) == 0)
{
	SetPlayerTime(playerid,12,0);
	return 1;
}
		if (strcmp("/night", cmdtext, true, 10) == 0)
{
	SetPlayerTime(playerid,0,0);
	return 1;
}
return 0;
}

 

 

 

Download AMX:

 

http://dl.box.com/dl/1852974291/93c92fc353c53c58afcd2776ba15b36a?a=1fe2c51ed63e802a12f3777d136be78f&m=10.12.30.52,11211&x=1&c=9253aa33a81b5ecb62cddaa38ef16c2b

Link to comment
Share on other sites

:facepalm: nechcem sa opakovat ako v minulom topicu ale na 3. fs je to dost primitivne :facepalm: keby si aspon spravil timer na menenie casu... 0.5/10

 

kolko razi ti to mam opakovat že som začiatočnik pawne demente alebo chces facku?

Link to comment
Share on other sites

Akože chápem že si začiatočník ale toto je už 3 zbytočný FS za 2 dni...

A to sú také FS že by ich trošku pokročilí pawner aj zo spánku nakódoval...

 

Ak sa tu chceš trochu zviditelniť tak sprav poriadný FS a nie FS na 10 riadkov !!!

 

Proste nedávaj tu takéto FS lebo to si nikto ani len neokopíruje nie to aby si ešte AMX sťahoval ( viem nedal si tu link na AMX ale chcel som to podotknuť ).

 

A naviac je to aj chybné...

if (strcmp("/night", cmdtext, true, 10) == 0) // Znamená že ak zadá /night ale musí zadať ešte dáke 4 písmena ( proste musí zadať 10 znakov a počíta sa aj / )

Link to comment
Share on other sites

co tu nadáváš! Když tu něco dáváš musíš počítat s kritikou! Jinak co si na tom dělal 30 minut ? Toto se nedá hodnotit 2 příkazy o ničem.

Link to comment
Share on other sites

No, tak za snahu 1.5/10. Ale zkus udělat něco maličko pokročilejšího. :) Ale je dobře, že se snažíš. (Na takový "FS" dávat odkaz na stažení nemusíš.) ;)

 

 

Musim ked negdo nema pawno ne ?!

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

"3. FS" sory ale tohle jsou jen příkazy s funkcema... 30 sekund a mám to :klidek: a jestli je to tvuj 3. FS tak si říkám učíš se vůbec pawno nebo jen děláš příkazy a dáváš do nich jednu funkci.. která dělá pokaždé jen jednu primitivní věc. Chápu že jsi začáteční, ale dej sem něco výjmečného.. a né něco, čeho tu sou 3 pr*ele ;)

Link to comment
Share on other sites

nwm cos na tom delal 30 min a jake si tam mel errory

:d ale tak kazdej nejak zacina :d ale 30 min na 20 radku je dost z cehoz 3/4 mas // a v tom psany X

 

to X som skopiroval ale mne tam ked som napisal

 

SetPlayerTime(playerid,12,0);

 

a tak to bolo na SAMP Forume a nechapal som to lebo tam bolo toto

 

SetPlayerTimer(playerid,12,00,00,00); a nechapal som tomu a stale mi pisalo error

Link to comment
Share on other sites

No já bych to zas tak špatně nehrotil. Spoustu nováčků má problém udělat příkaz a když ho udělají tak jim většinou chybí returny nebo závorky.

 

Ano, je to jednoduchý script, ale každá snaha se cení. Nejtěžší je pokuď člověk dělá krátkou dobu s jazykem jeho funkce. Nic nezná a pokuď se něco naučí tak je to dobře :)

 

K scriptu - je to opravdu jednoduchý, ale snaha by se měla cenit a já ji cením :)

Zkus přidat podmínku aby to mohl používat jenom rcon admin :) (IsPlayerAdmin)

Link to comment
Share on other sites

nwm cos na tom delal 30 min a jake si tam mel errory
:d ale tak kazdej nejak zacina :d ale 30 min na 20 radku je dost z cehoz 3/4 mas // a v tom psany X

 

to X som skopiroval ale mne tam ked som napisal

 

SetPlayerTime(playerid,12,0);

 

a tak to bolo na SAMP Forume a nechapal som to lebo tam bolo toto

 

SetPlayerTimer(playerid,12,00,00,00); a nechapal som tomu a stale mi pisalo error

 

no SetTimer je lehky...

vytvoris public pomoci(kamkoliv do modu):


forward NewPublic();

 

potom public vytvoris:

public NewPublic()
{
   return 1;
}

 

a potom staci:

SetTimer("NewPublic",12000,true); //spusti public "NewPublic" po 12cti sekundach(12000), true = opakovane, false = neopakovane(lze i 0= false, 1 = true)

Link to comment
Share on other sites

V tve urovni to hodnotim...7/10

alw urcute by k tomu chtelo neco udelat ...

alespon ty podminky nebo dat do dialotu a dat tam vsechny...

ale zkus si s tim pohrat a nijak se toho neboj...

tak ti tady max. nejakej k***t rekne, ze je to trapny, ale i on byl zacatecnik ;)

Link to comment
Share on other sites

V tve urovni to hodnotim...7/10

alw urcute by k tomu chtelo neco udelat ...

alespon ty podminky nebo dat do dialotu a dat tam vsechny...

ale zkus si s tim pohrat a nijak se toho neboj...

tak ti tady max. nejakej k***t rekne, ze je to trapny, ale i on byl zacatecnik ;)

nebo je možné, že furt je :)

Link to comment
Share on other sites

:facepalm: nechcem sa opakovat ako v minulom topicu ale na 3. fs je to dost primitivne :facepalm: keby si aspon spravil timer na menenie casu... 0.5/10

 

kolko razi ti to mam opakovat že som začiatočnik pawne demente alebo chces facku?

dement? kto ti je tu dement ty idiot? este nikoho som nevidel aby 3. jeho fs bola nejaka pič*vina ktora obsahuje 1 funkciu ktoru "dement" prave objavil. Spamujes tu forum topcmi v ktorych das do pohybu nejaku primitivnu funkciu. 30 minut, co si na tom dopi*i robil 30 minut?! Toto ti spravim za 30 sekund, dam new, nakopirujem prikaz a zmenim vnom SetPlayerTime. Keby si tam dal aspon "Hráč %s zmenil čas na ??:?? hod." tak mi to nevadi, ale topic ktory obsahuje 2 funkcie tak to uz je moc. Nepochopim naco tam davas to tvoje "X" a stavim sa s tebou o cokolvek ze nevies naco je to #if defined FILTERSCRIPT a #endif tak tu domna nepi*uj ty hrdina

Link to comment
Share on other sites

:facepalm: nechcem sa opakovat ako v minulom topicu ale na 3. fs je to dost primitivne :facepalm: keby si aspon spravil timer na menenie casu... 0.5/10

 

kolko razi ti to mam opakovat že som začiatočnik pawne demente alebo chces facku?

 

 

No jasně že si ale i já když sem začínal jsem sem nedával každou funkci co jsem oběvil když už tak zkombinuj všechny možný věci které uděláš a udělej pořádnej Script a určitě se to ocení víc ,tohle je práce na 50 sekund možná mín záleží na rychlosti psaní a kompilace

Link to comment
Share on other sites

LOCK & MOVE...

Dôvod:

- Flame

- Nadávky resp. urážky

- Jednoduchý script. Je síce pekné, že si začiatočník a skúšaš, ale nechaj si to v priečinku pawno a nezverejňuj tieto "mini-scripty" ja mám takýchto v priečinku "Gamemodes" a "FilterScripts" tisícky... A pritom som žiadnu takú "blbinku" nezverejnil dôvod - nemá to zmysel... Je to moc malé, nemá to využitie a pod. Radšej skúšaj takto osobitne všetky scripty a potom ich spoj a sprav niaky FS, to b bolo 100x lepšie ako takto každú blbosť ktorú skúšaš zverejniť

 

Doporucoval bych zverejnovat skripty az budes Pawn umet aspon prumerne.

Hlavne se v jeho umu neprecenuj ;) vzdycky se podcenuj ;)

Potom nechápem prečo je tejto sekcii táto téma

 

doom-s-color-defines-t20959.html

 

btw žiadne move nebude, rozmyslel som si

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...