Jump to content

Samp-Gaming | Realna Zeme 8


Peter Mastrák

Recommended Posts

Takže páni a dámy, predstavujem vám môj samp server. Včera večer stvorený takže tam moc hráčov nieje :d. Prídite si zahrať, zavolajte kamarátov pre lepšie a pohodlnejšie hranie. Budem rád ak sa zastavíte. Server beží na verzí 0.3D. Herný mod je Reálna Zeme 8(originál síce mám ale ta ide len na port 7777). Meno mapy San Andreas. Web stránka je s koncovkou .tk no časom keď budeme mať ludí kúpime doménu .eu .Stránku vám se nedám lebo je to (asi) zakázané. Neprečítal som si celé pravidlá. IP adresa: 91.148.0.109:7786

 

Server info:

 

HostName: Samp-Gaming | Realna Zeme 8

Address: *****

MaxPlayers: 100

Ping: 36

Mode: Realna Zeme 8.

Map: San Andreas

weather: 10

worldtime: 12:00

 

Generator:

 

server-****&style=3.status

Link to comment
Share on other sites

Zase ďalšia RZE, kde sa pozriem RZE, otvorím chladničku, RZE, idem po ulici, RZE, čítam zloženie výrobku, RZE, zapnem TV, RZE....

 

 

To je tak veľký problém si zaplatiť za roginiálny mód alebo si urobiť? Veď sa stačí naučiť pawn či je primitívny jazyk....

 

0/10

Link to comment
Share on other sites

Zase ďalšia RZE, kde sa pozriem RZE, otvorím chladničku, RZE, idem po ulici, RZE, čítam zloženie výrobku, RZE, zapnem TV, RZE....

 

 

To je tak veľký problém si zaplatiť za roginiálny mód alebo si urobiť? Veď sa stačí naučiť pawn či je primitívny jazyk....

 

0/10

 

 

No ja som išiel do školy a na dverám bolo RZE :d Velkým tlačeným tam bolo napísane RZE :d

Link to comment
Share on other sites

prečítal som si to dobre, milé že ho máš keď ho nemáš na servery :d Takže máš nelegálnu a aj keby si mal legal tak to je jedno....na Sk/CZ je každý druhý mód RZE

Link to comment
Share on other sites

a mattsy ako si si zle prečítal. Ja mám RZE 8 originál ale ide len na port 7777

za 1. rze original nemáš

za 2. rze na port 7777 neni original protože sám atomas nastavuje každou prodanou rze na jinej port a IP ;) takže taky nelakuj šmudlo ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...