Jump to content

Vytažení objektů z MTA do modu


SwoBii

Recommended Posts

No tak myslím si že název tématu mluví za vše. Kdyžtak sem včera stáhnul MTA hledal sem návody ale nikde nebylo jak z toho ten objekt vytáhnout něco sem po prvé v MTA vyzkoušel a teď bych to chtěl dát do modu nevíte ? Jo a ještě kdyby někdo řekl nevíte kde najdu nějaký plot jako v jaky položce ? Dík ;)

Link to comment
Share on other sites

Jo já si to nepletu . Ale tak jak když si něco uděláš v MTA tak jak si to dáš do modu ? Musíš si to vytáhnout z toho .map nějak ale nevim jak tam sou ty souřadnice ale to budu vyndávat ještě zejtra když mám cca přez 200 objektů

Link to comment
Share on other sites

Tak nepouzivej MTA pro delani map. Sa:Mp tym je neschopnej si udelat vlastni map editor alespon trochu na urovni a pak bl.. nezkuseni jako ty pisou takovyhle stupidni helpy. Takhle hovadina se tu resila nejmene 100x... existuji convertory.. GooGle... goooooooooogle

Link to comment
Share on other sites

Jo já si to nepletu . Ale tak jak když si něco uděláš v MTA tak jak si to dáš do modu ? Musíš si to vytáhnout z toho .map nějak ale nevim jak tam sou ty souřadnice ale to budu vyndávat ještě zejtra když mám cca přez 200 objektů

ty objekty si z toho .map souboru vložíš do http://www.convertffs.com/ a zkonvertuje se ti to ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...