Jump to content

Pravidla


-KwC-Tonny

Recommended Posts

Ahoj udělal jsem pravidla pro svůj server možná je to zbytečný možná se to někomu bude hodit protože se mu to nebude chtít dělat proto jsem dám kod at si to každej může upravit ;)

#include 

#pragma tabsize 0

#define dcmd(%1,%2,%3) if ((strcmp((%3)[1], #%1, true, (%2)) == 0) && ((((%3)[(%2) + 1] == 0) && (dcmd_%1(playerid, "")))||(((%3)[(%2) + 1] == 32) && (dcmd_%1(playerid, (%3)[(%2) + 2]))))) return 1

public OnPlayerCommandText (playerid, cmdtext[])
{
dcmd(pravidla, 8, cmdtext);
    return 0;
}
dcmd_pravidla(playerid, params[])
{

#pragma unused params

  SendClientMessage(playerid, 0x00FF55FF,"~~~~~~~~~~Pravidla~~~~~~~~~~");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"1) Nepoužívejte cheaty trestají se banem");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"2) Zákaz používání programů zvýhodnujících nad ostatními hráči");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"3) Neotravujte zbytečně admina");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"4) Nežebrejte o admin lvl");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"5) Reklama na jiný server se trestá banem");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"6) Reklama na jiný web se trestá banem");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"7) Nenadávat hráčům a už vůbec ne adminům!");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"8) Nezneužívat AFK!");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"9) Spawn kill je zakázaný!");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"10) Respektovat admina!");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"11) Nespamovat!!!");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"12) Nezasahovat do duelů!");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"13) Zakázáno je vyhrožování hráčům na fyzické újmě! Pokud něco takového plánujete, musí admin okamžitě zasáhnout!");
  SendClientMessage(playerid, 0xFFEE00FF,"14) Zakazáno je vyhrožování adminům že například shodíte server když vám nedají level--->kick or ban");
  return 1;
}

Link to comment
Share on other sites

Já osobně bych to dělal přes TD. Navíc, proč zase DCMD, když nevyužiješ parametry? Trocha té optimalizace by neuškodila. A máš zajímavý styl tabování ;)

Link to comment
Share on other sites

Já osobně bych to dělal přes TD. Navíc, proč zase DCMD, když nevyužiješ parametry? Trocha té optimalizace by neuškodila. A máš zajímavý styl tabování ;)

 

To že mám zajimavý styl tabování mám brát jako poklonu? :)

Link to comment
Share on other sites

To tabování na pochvalu není... Alespoň podle mě. Jinak přes SCM to je velice zastaralé a zvládne to i většina nováčků... V dnešní době jsou pravidla i o 30 bodech a to pochybuji, že to má někdo v SCM.

Link to comment
Share on other sites

Tohle zvládnu i já :laugh: :laugh: ,fakt je to lepší v Dialogu ,mam to i na svým serveru ;)
DIALOG_STYLE_MSGBOX

 

Slovo nováček ti asi nic neříká viď?

 

K FS , jo líbí se mně to. Jak píší ostatní lepší by to bylo v dialogu nebo aspoň pro mně.

Link to comment
Share on other sites

Tohle zvládnu i já :laugh: :laugh: ,fakt je to lepší v Dialogu ,mam to i na svým serveru ;)
DIALOG_STYLE_MSGBOX

 

Slovo nováček ti asi nic neříká viď?

 

K FS , jo líbí se mně to. Jak píší ostatní lepší by to bylo v dialogu nebo aspoň pro mně.

Dík za zastání :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...