Jump to content

Operace Černý Březen


SplitErEx

Recommended Posts

Čaute jen se chci zeptat co si myslíte o operaci Černý Březen ?

 

ernbezen.jpg

 

:)

Video:http://youtu.be/FCv1aUMwXFc

 

 

 

samozřehmě že mají pravdu člověk za měsíc vidělá dejme tomu 17 000Kč stoho mu zbyde 5 000 Kč na svoje vlastní potřeby a na útratu co z toho vyplívá ? že mi si z tech zbylích 5 000K koupíme cd dejmetomu album některého z umělců za 1 300Kč přitom umělcovi z toho de dejme tomu 500Kč a zbytek schrabnou chrapouni z hudebního průmyslu.

 

Jen málo lidí si uvědomuje problém a ostatní co jsi to neuvědomují tak píšou komentáře typu kravina blbost ale uvědomí si to až příde něco horšího a pak si řeknou že to mohly ovlivnit.

Link to comment
Share on other sites

A kdo asi zaplatí to, že to tomu člověku vyjde? Ten člověk na to nemá, takže bez "chrapounů" by žádné umění nebylo :) já jsem jim velice vděčný.

 

 

Co to zase meleš ?

Link to comment
Share on other sites

Že bez producentů a vydavatelů by žádná hudba ani filmy nevyšly, takže jim jsem naopak vděčný.

 

 

Hej zamysli se oni mají ročně to co má člověk za půlku svého života chápeš tu zbytečnost ? jenom za to že někdo zpívá nebo tancuje. místo toho by mohly přebytečné peníze věnovat třeba charitě a potřebným lidem

Link to comment
Share on other sites

a proč by to nemohli mít? Když jsou schopní :)

 

 

A proč sou asi schopný protože je celej systém postaven na lži měl bysi se taky trochu zajímat o to jak to ve skutečnosti funguje a né si jen počítat peníze a čumět jak ti roste rozpočet .)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
A kdo asi zaplatí to, že to tomu člověku vyjde? Ten člověk na to nemá, takže bez "chrapounů" by žádné umění nebylo :) já jsem jim velice vděčný.

 

Umm, třeba jinej příklad

 

Benzín stojí 36 Kč, řekneme-li. Z toho benzínka má 5 Kč a zbytek jde kam? Daň státu, kterej z toho vyplácí senát, který má extrémní výplaty a díky přímé volbě prezidenta je defakto jakožto absolutně bezcenný... SUPER! Dále tu máme sociální cigánům, co dělají ho*no, tedy pardon, bordel. A za chvíli tu bude plat 17 000 tka malým platem, že člověk bude rád, že si nakoupí jídlo, který mu pomalu nebude stačit, benzín aby dojel do práce a zpátky a nájem s poplatkama, který mu stát zase zdaní....

 

Přemýšlím, že někdy půjdu do vězení. Mají se tam dobře, televizi i noviny mají. Na kompy je taky pouštějí, jídla mají habaděj a dokonce extra pěknou posilku mají k dispozici... Tam se má člověk líp něž na svobodě :) ...

Link to comment
Share on other sites

a proč by to nemohli mít? Když jsou schopní :)

 

 

A proč sou asi schopný protože je celej systém postaven na lži měl bysi se taky trochu zajímat o to jak to ve skutečnosti funguje a né si jen počítat peníze a čumět jak ti roste rozpočet .)

Ale proč by měli ti, kteří jsou schopní vydělat si peníze, trpět za ty, kteří si je vydělávat neumí? Tak to prostě v kapitalismu je. Komu se to nelíbí, může do komunismu, kde bude mít sice větší ho*no, ale budou ho mít všichni, takže nebudou mít co závidět a všicni budou spokojení :rap:

Link to comment
Share on other sites

A kdo asi zaplatí to, že to tomu člověku vyjde? Ten člověk na to nemá, takže bez "chrapounů" by žádné umění nebylo :) já jsem jim velice vděčný.

 

Umm, třeba jinej příklad

 

Benzín stojí 36 Kč, řekneme-li. Z toho benzínka má 5 Kč a zbytek jde kam? Daň státu, kterej z toho vyplácí senát, který má extrémní výplaty a díky přímé volbě prezidenta je defakto jakožto absolutně bezcenný... SUPER! Dále tu máme sociální cigánům, co dělají ho*no, tedy pardon, bordel. A za chvíli tu bude plat 17 000 tka malým platem, že člověk bude rád, že si nakoupí jídlo, který mu pomalu nebude stačit, benzín aby dojel do práce a zpátky a nájem s poplatkama, který mu stát zase zdaní....

 

Přemýšlím, že někdy půjdu do vězení. Mají se tam dobře, televizi i noviny mají. Na kompy je taky pouštějí, jídla mají habaděj a dokonce extra pěknou posilku mají k dispozici... Tam se má člověk líp něž na svobodě :) ...

Hospodaření státu je jiná kapitola, za to ale producenti nemohou. Za dávky nepřizpůsobivým mohou socani a přesto je lidi volí - protože slibují vyšší dávky :)

Link to comment
Share on other sites

A kdo asi zaplatí to, že to tomu člověku vyjde? Ten člověk na to nemá, takže bez "chrapounů" by žádné umění nebylo :) já jsem jim velice vděčný.

 

Umm, třeba jinej příklad

 

Benzín stojí 36 Kč, řekneme-li. Z toho benzínka má 5 Kč a zbytek jde kam? Daň státu, kterej z toho vyplácí senát, který má extrémní výplaty a díky přímé volbě prezidenta je defakto jakožto absolutně bezcenný... SUPER! Dále tu máme sociální cigánům, co dělají ho*no, tedy pardon, bordel. A za chvíli tu bude plat 17 000 tka malým platem, že člověk bude rád, že si nakoupí jídlo, který mu pomalu nebude stačit, benzín aby dojel do práce a zpátky a nájem s poplatkama, který mu stát zase zdaní....

 

Přemýšlím, že někdy půjdu do vězení. Mají se tam dobře, televizi i noviny mají. Na kompy je taky pouštějí, jídla mají habaděj a dokonce extra pěknou posilku mají k dispozici... Tam se má člověk líp něž na svobodě :) ...

Hospodaření státu je jiná kapitola, za to ale producenti nemohou. Za dávky nepřizpůsobivým mohou socani a přesto je lidi volí - protože slibují vyšší dávky :)

 

jaktože za to nemohou je to státní pičovina tak at omezí náklady na tohle a přidájí na rozpočet jinam snad ne.

Link to comment
Share on other sites

A k této akci, rozhodně se nezúčastním, pokud bude v kině dobrý film, tak na něj půjdu. A od té doby, co je iTunes, si hudbu taky kupuju, takže ne. Já jsem s tím systémem, co je, relativně spokojený.

Link to comment
Share on other sites

 

jaktože za to nemohou je to státní pičovina tak at omezí náklady na tohle a přidájí na rozpočet jinam snad ne.

Průser je, že když dávky sníží, tak je nebude volit nikdo a nikdo se tam nedostane. Bohužel neexistuje strana, která by chtěla pro naši zem to nejlepší bez ohledu na to, že se tam už příští rok nedostanou.

Link to comment
Share on other sites

A k této akci, rozhodně se nezúčastním, pokud bude v kině dobrý film, tak na něj půjdu. A od té doby, co je iTunes, si hudbu taky kupuju, takže ne. Já jsem s tím systémem, co je, relativně spokojený.

 

 

však já neříkám že nebudu kupovat originálky mě je to celkem jedno protože se stim stejně nic nevyřeší ale chci jen poukázat na problém který tu je a který až praskne tak bude ku*va zle .)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...