Jump to content

[Software] Verejna betaverzia Windows 8 !!!


MajkX

Recommended Posts

Na dnes Mic­ro­soft ozná­mil uve­de­nie ve­rej­nej be­ta­ver­zie ope­rač­né­ho sys­té­mu Win­dows 8. Pres­né ozna­če­nie ver­zie je "Con­su­mer Pre­view" a na­po­ve­dá, že má pos­lú­žiť k pred­sta­ve­niu no­vé­ho sys­té­mu spot­re­bi­te­ľom. Do­te­raz bo­la k dis­po­zí­cii len ukáž­ko­vá ver­zia pre vý­vo­já­rov ale dnes už by sme sa ma­li doč­kať ver­zie s tak­mer fi­nál­nou po­do­bou uží­va­teľ­ské­ho pros­tre­dia. Mic­ro­soft jej uvoľ­ne­nie oh­lá­sil na 15:45 hod.

 

Tu je link kde ve­rej­nú be­ta­ver­zia ope­rač­né­ho sys­té­mu Win­dows 8 náj­de­te: http://win­dows.mic­ro­soft.com/en-US/win­dows-8/pre­view

 

In­šta­lá­cia Win­dows Con­su­mer Pre­view za­čí­na kon­tro­lou kom­pa­ti­bi­li­ty, pri­čom vám sys­tém uká­že, s čím mož­no bu­de­te mať prob­lé­my. V na­šom prí­pa­de za­hlá­sil cel­ko­vo 5 prob­le­ma­tic­kých ap­li­ká­cií ako je napr. To­tal Com­man­der.

 

{L_IMAGE}

 

Win­dows 8 Con­su­mer Pre­view bu­de exspi­ro­vať na za­čiat­ku ro­ka 2013, z tej­to ver­zie sa ne­dá pria­mo prejsť nas­päť na pred­chá­dza­jú­cu ver­ziu Win­dows. Tre­ba na to pou­žiť pô­vod­né in­šta­lač­né mé­diá ope­rač­né­ho sys­té­mu. O Win­dows 8 Con­su­mer Pre­view sa bu­de ho­vo­riť aj na vý­sta­ve Ce­BIT bu­dú­ci týž­deň.

 

Zdroj : itnews.com

Link to comment
Share on other sites

a teď mi řekněte, komu se ty Widle líběj... i názor v týdnu živě byl spíše kritický, já osobně mám 8čky ve virtual boxu a nelíbí se mi to vůbec, dle mě to bude něco jako vista

Link to comment
Share on other sites

kdyby šlo vypnout to metro a byla tam klasická nabídka start, tak nemám nic proti, jelikož rychlost systému je super

 

Vsak on casem nejaky ten patch nebo neco urcite vyjde ;)

Link to comment
Share on other sites

Podle mě nejlepší windows byl 98 second edition - byl jsem s ním spokojenej vše jsem našel - nějaká chyba v knihovně mě nenasrala tolik jako třeba na xp - měl pouhých 200mb a stačil při trocha uprávach nabízel spoustu věcí - jedinej důvod proč jsem přešel na xp je že mi ku*va nefungoval Kmplayer kterej je nejlepší :d

Link to comment
Share on other sites

Teď mám v PC ten windows 8, a velmi rychle startuje stím sem překvapen ale jinak, nejde tam gta sa-mp, counter-strike, a další sem nezkoušel.

Pro závislaky na gta :d Tento windows nedoporučuji !

Link to comment
Share on other sites

Podle mě nejlepší windows byl 98 second edition - byl jsem s ním spokojenej vše jsem našel - nějaká chyba v knihovně mě nenasrala tolik jako třeba na xp - měl pouhých 200mb a stačil při trocha uprávach nabízel spoustu věcí - jedinej důvod proč jsem přešel na xp je že mi ku*va nefungoval Kmplayer kterej je nejlepší :d

a mě zas nefungovala flashka s nějakýma divnýma ovladačema :d a co se člověk celkově nainstaloval ovladačů... zvuk, síť :)

Link to comment
Share on other sites

Podle mě nejlepší windows byl 98 second edition - byl jsem s ním spokojenej vše jsem našel - nějaká chyba v knihovně mě nenasrala tolik jako třeba na xp - měl pouhých 200mb a stačil při trocha uprávach nabízel spoustu věcí - jedinej důvod proč jsem přešel na xp je že mi ku*va nefungoval Kmplayer kterej je nejlepší :d

a mě zas nefungovala flashka s nějakýma divnýma ovladačema :d a co se člověk celkově nainstaloval ovladačů... zvuk, síť :)

 

Normálně jsem stahl mass storage nebo co a flashky fungovaly jako za mlada

Link to comment
Share on other sites

Vy to uz ted kritizujete a jeste to neni hotovo.. vzdyt pred chvili zacal rok 2012 a win 8 ma vyjit az 2013.. Tak z toho nedelejte vedu.Microsoft se mozna jeste predvede a mozna taky ne.Kazdopadne verim ze to dopadne dobre :)

Link to comment
Share on other sites

Vy to uz ted kritizujete a jeste to neni hotovo.. vzdyt pred chvili zacal rok 2012 a win 8 ma vyjit az 2013.. Tak z toho nedelejte vedu.Microsoft se mozna jeste predvede a mozna taky ne.Kazdopadne verim ze to dopadne dobre :)

ja nekritizujem, ja to chvalim... ties verim ze to bude pecka... :d

Link to comment
Share on other sites

Vy to uz ted kritizujete a jeste to neni hotovo.. vzdyt pred chvili zacal rok 2012 a win 8 ma vyjit az 2013.. Tak z toho nedelejte vedu.Microsoft se mozna jeste predvede a mozna taky ne.Kazdopadne verim ze to dopadne dobre :)

:wtf: win8 vyjdou v polovině tohoto roku...

Link to comment
Share on other sites

Čím dál tím víc to zkoušim tím víc si o tom čtu a tím víc mi to přijde nahovn* :d

Inštaloval si si w8 ?

 

EDIT:

 

Kazliku chyba ti tam Windows 2000

Lol ak si si nevšimol je tam Windows ME (Milenium Edition) Milenium = 2000 omg... to by to mohol vedieť ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...